Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Ekranı tamamen kaplayan jelatin bulabilen var mı acaba?

hocam nano glass ekran koruyucu ekranı tam kaplıyor yanlarda da çok çok küçük bir açıklık kalıyor...Tavsiye ederim nano ekran koruyucu alın 20-25 tl gibi bir fiyatı var.Kırılmaz cam almayın sakın..

Hocam link varsa size zahmet alabilir miyim? Hepsi nano diyor alıyoruz kapatmıyor ekranı.

Ben buradan aldım hocam çok memnunum...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-redmi-note-4x-nano-glass-ultra-ince-temperli-ekran-film-469172409/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam nano glass ekran koruyucu ekranı tam kaplıyor yanlarda da çok çok küçük bir açıklık kalıyor...Tavsiye ederim nano ekran koruyucu alın 20-25 tl gibi bir fiyatı var.Kırılmaz cam almayın sakın..

Hocam link varsa size zahmet alabilir miyim? Hepsi nano diyor alıyoruz kapatmıyor ekranı.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-redmi-note-4x-nano-glass-ultra-ince-temperli-ekran-film-469172409/detay

Eyvallah hocam. Kenarlarda sıfır boşluk kalıyor değil mi? Benimkinde boşluk var bu seferde toz topluyor insanın sinirini bozuyor.
  • Miui developer rom kullanıyorum 1.5gb güncelleme geldi şuan indiriyorum ama Vodafone internete giremiyorum bir ara güncelleme yarıda kesilmişti sebebi bu olabilirmi acaba yoksa GSM den mi kaynaklıdır

Edit: güncelleme ikide bir yarıda kesiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 17 Kasım 2017; 15:35:40 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam. Kenarlarda sıfır boşluk kalıyor değil mi? Benimkinde boşluk var bu seferde toz topluyor insanın sinirini bozuyor.

Benim telefonun ön yüzeyi beyaz olduğu için toz vs belli olmuyor yanlarda kalkma vs yok hatta belli bile olmuyor Ekran koruyucu olduğu ön yüzeyi siyah olanda nasıl durur bilmiyorum hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Arkadaşlar ekonomik sebeplerden oneplus 5 den tekrar redmi note 4x e dönüş yaptım. v9 güncelleme geldi 8.5 kararlı var güncelleme yapayım mı? Geri dönüşle uğraşmamak için sorayım dedim sorun var mı bu sürümde?

Hocam o telefonun kamerasını çok merak ediyorum, bizim bu note4 ile deniz derya varmı arasında.

• Benim gibi hoparlör performansından memnun olmayan arkadaşlara Dolby Atmos modunu tavsiye ediyorum . hissedilir derecede performans artışı oluyor .

Bootloader kilidi açık , root ve TWRP veya başka recovery modu yüklü olmalı.

Indirme linki için ana konusu

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/themes/soundmod-divinebeats-v9-0-gaana-edition-t3605014

• Kamera da performans artışı ve 4K çekim için

Snapdragon 625 4K video çekebilmektedir.**

http://en.miui.com/thread-551251-1-1.html

• Yav arkadaş bir güncellemeye düştüm 5 saat oldu ya yarıda kesiliyor yada hiç inmiyor gaz cayacam az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 17 Kasım 2017; 16:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Arkadaşlar ekonomik sebeplerden oneplus 5 den tekrar redmi note 4x e dönüş yaptım. v9 güncelleme geldi 8.5 kararlı var güncelleme yapayım mı? Geri dönüşle uğraşmamak için sorayım dedim sorun var mı bu sürümde?

Hocam o telefonun kamerasını çok merak ediyorum, bizim bu note4 ile deniz derya varmı arasında.

Var. Gerçekten her yönüyle çok güzel bir telefon almak isteyene tavsiye ederim. Fiyatına göre üst düzey bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui 9 7.11.16 developer rom da oto guncellestirmesini yapabilen varmı acaba

• Bu ekran parlaklığı otomatik modda pek iyi çalışmıyor. Veya bilmediğim bi ayarı mı var acaba?

Mesela otomatik modda iken zifiri karanlıkta ekran parlaklığı minimuma inmiyor. Otomatikte olmasına rağmen parlaklık çubuğu nerede bırakılmışsa o parlaklığı veriyor gibi. Elimle düşürmem gerekiyor parlaklığı çoğu zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar batarya performansı ile ilgili sorunum yok ama bu Android sistemi %25 kullanıyor normal mi?

Şu anda %74 kalan 2.45 dakika ekran süresi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Benim gibi hoparlör performansından memnun olmayan arkadaşlara Dolby Atmos modunu tavsiye ediyorum . hissedilir derecede performans artışı oluyor .

Bootloader kilidi açık , root ve TWRP veya başka recovery modu yüklü olmalı.

Indirme linki için ana konusu

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/themes/soundmod-divinebeats-v9-0-gaana-edition-t3605014

Bunu deneyecektim ama destekleme kısmında miui 9 göremedim? Acaba desteklemiyor mu? Ben en son developer romdayım 7.11.6
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Hocam oto mu güncellendiniz ben Otodan bir türlü yukleyemedim 7.11.16 romunu hem çok yavaş iniyor hemde yarıda kesiliyor wifi ilede denedim operatör üzerinde de sonuç olumsuz

Pardon sizde benim gibi 7.11.6 daymissiniz bu son sürüm değil sanırım hocam bende güncelleme mevcut ama oto inmiyor (miui9 7.11.16 mevcut 1.5gb büyük bir güncelleme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 17 Kasım 2017; 18:17:28 >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Konu başlığı olarak eski olduğu için miui 8 yazmışlar ama Android 5.0+ tüm cihazlara kurulabiliyor deniyor . Ben miui9 global stabil deyim sıkıntı olmadı tahminen beta da sıkıntı yaratmaz , ki yaratsa bile uninstall zip versiyonu da var

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar ile indirmeyi denedin mi

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Hocam PC ye gerek yok direk cihaza indirip manuel yukleyebilirim ama neden Otodan olmuyor ona takıldım yoksa PC yada cihaza direk indirerek yükleme yapabilirim takıldığım nokta bu değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 17 Kasım 2017; 19:50:40 >
  • Stabil miui 9 sürümü olan 9.0.3.0 a güncelleme yaptıktan sonra büyük bir sorun fark ettim. Bluetooth ayarlarındaki görünebilirlik seçeneğini kaldırmışlar. Daha önceden mi band 2 cihazım ile eşleştirip görünebilirliği kapatıyordum. Artık Bluetooth açık olduğu zaman telefon her zaman görünebilir kalıyor, kapatma şansın yok. Bluetooth açık olduğu için millet sürekli dosya göndermeye çalışıyor, çok büyük güvenlik açığı bu neden bu seçeneği kaldırmışlar çözümü yok mu acaba?

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Band 20 800 muhabbeti var ya hocam ondan sordum sorun oluyormu diye. Calisiyorsa hangi model var elinizde bizde ona gire saticiya soyleyelim. Tesekkurler

• Ben global olanını kullanıyorum tavsiye ederim band 20 açık

• 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.