Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enthris

beyler redmi note 4 ve redmi note 4x arasındaki fark nedir ? baya bişey okudumda kafam karıştı bide sanırım işlemciler farklı olanlar var snapdragon falan.Ben bu telefondan almayı düşünüyorum ama hangi modeli hangi işlemciye sahip olanı almalıyım onu bilemedim bi yardımcı olursanız çok iyi olur

Bundan alacaksın

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

beyler redmi note 4 ve redmi note 4x arasındaki fark nedir ? baya bişey okudumda kafam karıştı bide sanırım işlemciler farklı olanlar var snapdragon falan.Ben bu telefondan almayı düşünüyorum ama hangi modeli hangi işlemciye sahip olanı almalıyım onu bilemedim bi yardımcı olursanız çok iyi olur

Bundan alacaksın

eyvallah hocam

• Global ve Gold renkli 3/32 cihaz geldi az önce. Açar açmaz Miui 9 güncellemesi aldı. İçinden çıkan adaptör de Avrupa tipi. İlk izlenimler olumlu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizde alıcaz haftasonu mağazadan.

tgezer hocamın dediği gibi global versiyonuna bakıcaz. 64 gb lik almak istiyoruz. Sd li dir inşallah mediatek işlemcili olan değildir değil mi ?

Birde vodafone hattımız var sorun oluyor diye okudum ama artık böyle bir sorun var mı ? Varsa boşa almayalım.

Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 16 Kasım 2017; 17:7:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Global ve Gold renkli 3/32 cihaz geldi az önce. Açar açmaz Miui 9 güncellemesi aldı. İçinden çıkan adaptör de Avrupa tipi. İlk izlenimler olumlu.

hocam nerden ne kadara aldınız ?
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    Cepport n11 mağazasından aldım. 11.11 kuponu ile birlikte 893 liraya geldi kargo dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

Cepport n11 mağazasından aldım. 11.11 kuponu ile birlikte 893 liraya geldi kargo dahil.

tüh kaçırdık biz onu cevap için sağolun hocam hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

LİNK
    Şunu al ben aldım 8 günde geldi. For Redmi Note 4X olanı seçeceksin. Şimdiye kadar 6 7 tane silikon kılıf denedim Türkiye'den alıp bu 5 liralık mal kadar kaliteli ve tam simetrik, kesimler pürüssüz değildi hiçbiri. Bütün delikler tam uyumlu, silikon gibi his vermiyor elde ama birazcık daha değişik bir his. Kargosunun hızlı olması önemli 4PX Singapur ile yolluyorlar en azından.

Kılıf güzel görünüyor.Bende sipariş verdim siyahından. Gerçekten 8 günde mi geldi. Bana 15-20 günde bile gelse razıyım, 8 gün süper bir süre.Bu arada yumuşak silikon kılıf değil mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi end76 -- 16 Kasım 2017; 17:52:24 >

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, daha iyi bi fırsat denk gelir umarım :)

• Hizli sarj olayini chipset destekliyor ama mi kullanmamis. Gerek de yok 3 saatte doluyor cihaz.

• Ekranı tamamen kaplayan jelatin bulabilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Ekranı tamamen kaplayan jelatin bulabilen var mı acaba?

hocam nano glass ekran koruyucu ekranı tam kaplıyor yanlarda da çok çok küçük bir açıklık kalıyor...Tavsiye ederim nano ekran koruyucu alın 20-25 tl gibi bir fiyatı var.Kırılmaz cam almayın sakın..
  • end76 kullanıcısına yanıt
    4px Singapur ile gelenler çoğu zaman 2 hafta içinde geliyor. Benim de şimdiye kadar en erken gelen ürünüm bu oldu 8 günde geldi.
    Silikon evet ama o en adiler gibi değil. Cıvık yumuşak değil kaliteli biraz daha oturaklı. Esnek tabi silikon sonuçta.

• ben şundan aldım bakalım, 2.5d ye uyumlu görünüyor. gelince yorumumu yaparım.
  • Telefon masa üzerinde dururken WhatsApp'dan mesaj gelince her seferinde ekran açılıyor, bunun çözümünü bilen var mı acaba?

• Dostlar Sahibi...com dan redmi note 4 ü 750 ye alıyorum uygun mudur? Global versiyon kapıda ödemeli, ne dersiniz kaydı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayzoro

Dostlar Sahibi...com dan redmi note 4 ü 750 ye alıyorum uygun mudur? Global versiyon kapıda ödemeli, ne dersiniz kaydı yok

Sitede imei atılmış satan arkadaşlar var o fiyata.

• DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Watsap+ ayarlar +bildirimler+ açılır pencere seçeneklerinden kapatabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Watsap+ ayarlar +bildirimler+ açılır pencere seçeneklerinden kapatabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertac-73 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.