Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt tus takimi en sagdaki bir tik daha patlak geri tusu yani. Zil.sesini sona getirdimmi cizirti yapiyo son ksimlarinda. Mesela atli karinca zil sesinde. Normal mi bu durum acaba cihaz yeni geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

Otomatik başlatmada iznini kontrol edin. Pil tasarrufu için izinsiz uygulamayı sistem kapatıyor.

Otomatik başlatılanlar listesine ekledi. Umarım düzelir teşekkür ederim :)

• Herkese merhabalar n11'den Note 4x aldık. Satıcı hangi sürüm olduğunu belirtmemişti şimdi asya sürüm olduğunu söylüyor. Siparişi daha kargoya vermemiş. Napayım iptal edeyim mi nedir bu asya sürüm?
  • Aldığım kılıf tam uymadı.
    Global versiyona tam uyan kılıf önerecek var mı dostlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonkarizma

Merhabalar, redmi note 4 global sahibiyim. İnternette gezerken bir şey indirmek istediğimde, indirilecek yer bulunamadı deyip indirmiyor. Sanırım indirme klasörü hafıza kartına ayarlı. Bende hafıza kartı kullanmıyorum. Bu tarayıcının, indirme yerini nasıl telefon hafızası seçebilirim?

Birde telefondan müzik video v.s. dinlerken hoparlörü gayet yeterli. Fakat telefon görüşmelerinde handsfree yapınca hoparlörden karşı tarafın sesi az geliyor. Mtk lı telefonlarda engineer modla yükseltirdik. Snapdragonlu redmi note için bu sesi nasıl yükseltirim? Çözümü yok ise blutooth hoparlör almak gerekecek. İşim gereği hep handsfree kullanıyorum telefonu.

Yardımlarınız için teşekkürler

Merhabalar, handsfree konuşma sırasında sizin de hoparlörden az mı ses çıkıyor. Telefonun karakteristik özelliği mi? Yoksa benim telefonda mı sorun var.

• burak_yksl kullanıcısına yanıt
    Aynen kardes benim sorunun aynisi hoparlor benimde cizirti yapiyordu fotolari atmistim ben bugun deyisim talebi ile gonderdim

• Cepport gitti gidiyor da 1039 TL 4 GB ram 64 GB Hafiz olan global versiyon mu acaba band 20 varmı dır

• arkadaşlar bu telefonda anımsatıcı bulamadım notların içinde var ama benim aradığım iphonedaki anımsatıcı gibi ufak bir ses çıkarsın kilit ekranında dursun bununki alarmdan ayarlanıyor sürekli ötüyor kapatana kadar,önereceğiniz uygulama varsa onu da indirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enjoyman95 -- 14 Kasım 2017; 22:54:11 >
  • casper1981 C kullanıcısına yanıt
    Bu ürün Band 20 (800 mhz) destekli global versiyondur. yazıyor başka ilanında cepportun
  • Beyler bunun 16 gb hafızalısını babama almayı düşünüyorum telefona ihtiyacı var ucuz yollu bir şey, artık net karar vermem lazım, oyun moyun oynanmayacak sadece arayüzü, yazılımı hızlı sorunsuz bir şey arıyoruz. Bundaki Global muhabbeti nedir anlayamadım nasıl anlayacağız alırken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Beyler bunun 16 gb hafızalısını babama almayı düşünüyorum telefona ihtiyacı var ucuz yollu bir şey, artık net karar vermem lazım, oyun moyun oynanmayacak sadece arayüzü, yazılımı hızlı sorunsuz bir şey arıyoruz. Bundaki Global muhabbeti nedir anlayamadım nasıl anlayacağız alırken?

Satıcıların çoğu belirtiyor global diye zaten. Elden alacaksınız kutu üzerinde kırmızı bir bantla global yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoyman95

arkadaşlar bu telefonda anımsatıcı bulamadım notların içinde var ama benim aradığım iphonedaki anımsatıcı gibi ufak bir ses çıkarsın kilit ekranında dursun bununki alarmdan ayarlanıyor sürekli ötüyor kapatana kadar,önereceğiniz uygulama varsa onu da indirebilirim

Takvimi kullan. Yıllardır kullanıyorum.

• cool_crazy_55 C kullanıcısına yanıt
    cihaz refurburshed sanki bu şekilde fabrikada ekran değişimi yapılıp menü tuşlarında sorun olan onlarca cihaz gördüm
  • arkadaşlar f/p ürünü diyerekten bende bu telefonu aldım ama antutu skorlarına baktığımda hayal kırıklığına uğradım. neden bu kadar az puan alıyor ? oyunlarda sıkıntı oluyormu performans olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

arkadaşlar f/p ürünü diyerekten bende bu telefonu aldım ama antutu skorlarına baktığımda hayal kırıklığına uğradım. neden bu kadar az puan alıyor ? oyunlarda sıkıntı oluyormu performans olarak ?

ooo antutuya bakarsan telefonlar hepsi çöp o zaman.
    antutuyu boşver kardeşim al kullan keyfine bak.
  • Arkadaşlar sizde smart tvye ekran yansıtma çalışıyormu, kaç kez denediysem bağlantı başarısız dedi, çalıştıran oldumu acaba, geri bildirimde bulundum miui forumuna ama bakalım ne olacak
  • Developer rom da pil performansı kararlı sürüme göre çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

arkadaşlar f/p ürünü diyerekten bende bu telefonu aldım ama antutu skorlarına baktığımda hayal kırıklığına uğradım. neden bu kadar az puan alıyor ? oyunlarda sıkıntı oluyormu performans olarak ?

hocam eyvallah cevap için teşekkür ederim. şimdi wifi ye bağlanmaya çalşıyorum ip yapılandırma hatası diyor ama var mı böyle bir sorun yaşayan
    rom miu 8 global 7.5.4 güncelleme yapsam mı bu romda devam edeyim mi ?
  • quote:

quote:

quote:

hocam eyvallah cevap için teşekkür ederim. şimdi wifi ye bağlanmaya çalşıyorum ip yapılandırma hatası diyor ama var mı böyle bir sorun yaşayan
    rom miu 8 global 7.5.4 güncelleme yapsam mı bu romda devam edeyim mi ?

Ben günceledim daha iyi oldu. durma güncelle

• quote:

Arkadaşlar sizde smart tvye ekran yansıtma çalışıyormu, kaç kez denediysem bağlantı başarısız dedi, çalıştıran oldumu acaba, geri bildirimde bulundum miui forumuna ama bakalım ne olacak

Ben de mirrorcastten LG ye modemsiz baglayamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.