Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bide şu var Stok romda devamlı güncelleme gelir hani şu denebilir güncellemeleri kapatırız olur biter ama öyle olmuyor güncellemelerin listesine bakınca sürüyle hata düzenlenmiş yazıyor yani devamlı fix geliyor win 10 gibi

Dediğim gibi ablamda kullanıyor ve memnun onda çocukta var telefon yerlerde zaten önceki telefonun 2. ayında ekranı kırdı Maşallah diyorum bunun 4 tarafı düşmelerden artık içine kötü ama hala sağlam 5 aydır filan kullanıyor.

Hangi costom romu tavsiye edersiniz. Şarjı uzun giden, gereksiz uygulamalarla dolu olmayan bir rom arıyorum

Bence en iyisi MULTI PRO isimli rom. MULTIPRO_GLOBAL_8.5.8.0_MIDO_7.0 olarak aratınca çıkacaktır.

Özelleştirerek indirmek isterseniz mi-globe.c.m sitesinin hazırladığı romlar var ama MULTIPRO kadar iyi değil.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Bide LineageOS tabanlı olanlar varda onlarda seçenek çok fazla genelde ResurrectionRemix tercih ediliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Bide şu var Stok romda devamlı güncelleme gelir hani şu denebilir güncellemeleri kapatırız olur biter ama öyle olmuyor güncellemelerin listesine bakınca sürüyle hata düzenlenmiş yazıyor yani devamlı fix geliyor win 10 gibi

Dediğim gibi ablamda kullanıyor ve memnun onda çocukta var telefon yerlerde zaten önceki telefonun 2. ayında ekranı kırdı Maşallah diyorum bunun 4 tarafı düşmelerden artık içine kötü ama hala sağlam 5 aydır filan kullanıyor.

Hangi costom romu tavsiye edersiniz. Şarjı uzun giden, gereksiz uygulamalarla dolu olmayan bir rom arıyorum

Bence en iyisi MULTI PRO isimli rom. MULTIPRO_GLOBAL_8.5.8.0_MIDO_7.0 olarak aratınca çıkacaktır.

Özelleştirerek indirmek isterseniz mi-globe.c.m sitesinin hazırladığı romlar var ama MULTIPRO kadar iyi değil.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Bide LineageOS tabanlı olanlar varda onlarda seçenek çok fazla genelde ResurrectionRemix tercih ediliyor.

Tşkler bir de kurulumu anlatan döküman tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• helluri kullanıcısına yanıt
    ''Xiaomi Redmi Not 4X Twrp'' gibi başlıkları aratınca çıkacaktır.

Nette çok fazla rehberler var miuiturkiye.n.t sitesini tavsiye ederim.
  • Redmi note 4 global cihazlara resmi android 7 güncellemesi geldi mi, yoksa hala android 6 mı ?
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Hocam speedestest programını indirip hız alirmisin baz istasyonundan dolayında olabilir bulunduğunuz lokasyonu bağlı olarak

• end76 kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı alalı 1 ay oldu Android 7 ile geldi global surumdeyım

• quote:

Orijinalden alıntı: end76

Redmi note 4 global cihazlara resmi android 7 güncellemesi geldi mi, yoksa hala android 6 mı ?

2 ayı geçti Android 7.0 geleli hocam...

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Hocam internet çok hızlı yanı şimdi baktım 21 mbps gösteriyor sürekli net var ama arada gidiyor anlam veremiyorum yani yine de baz istasyonundan mi kaynakli bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Miui 9 bizim cihazlar için yarın verilmeye başlıyormuş hadi gözünüz aydın güncelleyecek olanlar &#128522;

Nezaman geliyor ustadım. Beklemedeyim sabırsızlıkla biliyorsun Sırf şu hotspot için

• domper D kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende yabancı sitelerin yalancisiyim orada okumuştum bende bekliyorum umarım hotspot düzelir benimde tüm ıs m onunla

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Redmi note 4 global cihazlara resmi android 7 güncellemesi geldi mi, yoksa hala android 6 mı ?

ok teşekkürler.
    MIUI 9 ile 7 gelecek falan deniliyordu da aradaki muhabbeti kaçırmışım demek ki?
    Ben hala bu telefonu alsam mı, almasam mı karar veremedim kaç aydır.Karar verirsem 11.11 de alırım belki.
  • quote:

quote:

quote:

ok teşekkürler.
    MIUI 9 ile 7 gelecek falan deniliyordu da aradaki muhabbeti kaçırmışım demek ki?
    Ben hala bu telefonu alsam mı, almasam mı karar veremedim kaç aydır.Karar verirsem 11.11 de alırım belki.

Hocam bu fiyatta başka telefon yok 3 ay olacak aşırı derecede memnunum bugün telefon alacak olsam yine note 4x alırdım

• end76 kullanıcısına yanıt
    Artı olarak yakında android 8.0 gelecek hocam xioami daha önceki telefonlarına bile güncelleme vermeye devam ettiğine göre bu telefonda baya bir güncelleme alır.Zaten bu model çok tuttu ve çok sattı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar, telefondan artık iyice soğudum sürekli mobil veri kullanıyorum internet sürekli açık fakat internet aktif kullanırken bağlantı birden gidiyor sayfa bir türlü yüklenmiyor yada Mobil uygulamada sürekli yükleniyor ibaresi var.Ancak neti kapatıp açınca düzelme oluyor bu durum yoğun kullanımda günde en az 10 kez oluyor.Farkli romlar denedim ayni vaziyet hattım Turkcell yani bu durum neden olabilir çözümü var mıdır? Garanti de yok aksine çaresiz kaldim.

Hocam ben bu telefona nexus 5 cihazımdan geçtim sıkıntım malum şarj az gidiyor ve telefon ısınıyordu son zamanlardada dediğiniz olay benim nexus 5 cihazımmda da olmaya başlamıştı. Neyse note 4x siparişi verdim aynı sorun yine olmaya başladı ve benim hat sizinki gibi turkcell yani bence sorun operatörde, hatta arkadaşın telefona da taktım turkcell hattımı yine aynı sorun, az kapalı bir yere geçtiğimde telefon internet bağlantısı ve şebeke kopuyor hatta telefonu bazen 10 cm yer değiştirdiğimde kopuyor mobil bankacılıkta sorun olacağı için numara taşıma yapmak istemiyorum ama en son çare numara taşıyacağım başka operatöre birde turkcell kullanıyoruz iyi diye

• benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sıkıntı var gibi, inşallah sizin dediğiniz gibidir yoksa al başına bela donanımsal sıkıntı olsa daha kötü.Turkcell de bu sorun oluyorsa şaşırdım resmen İnsallah gecisde düzelir

• 01halil kullanıcısına yanıt
    kendi hattınızı takabileceğiniz bi eş dost telefonu yok mu? deneyin bence
  • quote:

Hocam aynı sıkıntı var gibi, inşallah sizin dediğiniz gibidir yoksa al başına bela donanımsal sıkıntı olsa daha kötü.Turkcell de bu sorun oluyorsa şaşırdım resmen İnsallah gecisde düzelir

Türk Telekom kullanıyorum dediğiniz sorun ile hiç karşılaşmadım hocam bulunduğunuz Yer ve hatla ilgili sorun olabilir...

• quote:

quote:

Türk Telekom kullanıyorum dediğiniz sorun ile hiç karşılaşmadım hocam bulunduğunuz Yer ve hatla ilgili sorun olabilir...

benim sorun bir arkadaşın dükkanında olmaya başladı daha önce hiç sıkıntı yokken birden kopmalar oldu bende telefonun eskiliğine verdim ve note 4x aldım 3-5 gün oldu aynı sorunu bu telefonlada yaşıyorum, ayrıca bu sorunu daha önce yaşamıyordum aynı dükkanda, aynı yerde avea ve vodefone kullanan arkadaşlarımın telefonlarında hiç sıkıntı yok kendi turkcell hattımı başka telefona taktığımda ise kopmalar devam etmekte, yani bence operatör sorunu bu

• quote:

Orijinalden alıntı: benv3kendim

quote:

quote:

benim sorun bir arkadaşın dükkanında olmaya başladı daha önce hiç sıkıntı yokken birden kopmalar oldu bende telefonun eskiliğine verdim ve note 4x aldım 3-5 gün oldu aynı sorunu bu telefonlada yaşıyorum, ayrıca bu sorunu daha önce yaşamıyordum aynı dükkanda, aynı yerde avea ve vodefone kullanan arkadaşlarımın telefonlarında hiç sıkıntı yok kendi turkcell hattımı başka telefona taktığımda ise kopmalar devam etmekte, yani bence operatör sorunu bu

Aynen hocam sorun hat kaynaklı sürekli dışarıda 4g açık hiç koptuğunu görmedim ama şehir dışına çıktığımda arazide 4g_H+ ya geçişte bağlantı hızı düşüyor sadece o da olacak o kadar

• Bu arada arkadaşlar xiaomi den birisi tweet atmış note 4x lere miui 9 güncellemesi ayın 8 de geliyor diye hadi hayırlısı bakalım bekleyelim yarını :)

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.