Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam sizin cihazda benimki gibi bl kapalı ama oem açık olduğu için rom yüklemesi yapabiliyoruz ben root yapmak için başvuruda bulundum yinede bl yı açmak için

Root yapmayı bilmiyorum ama öğrenecek artık 😛

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Miui 9 bizim cihazlar için yarın verilmeye başlıyormuş hadi gözünüz aydın güncelleyecek olanlar 😊

Hocam kesin bilgi mi? Bugün saat kaçta gelir acaba akşam bakarım artık ayın 2 Sinde verecekti sözde xiaomi bari sözünü tutsun artık....

• Hocam develop değilim kesin diyemem ama yabancı bir formda birisine gönderdikleri mailde bu şekilde yazmışlar

• Arkadaşlar merhaba,

Redmi Note2 (Mediatek işlemcili) yerine Redmi Note 4x önerirmisiniz?

Note2 den çok çekiyorum, kendi kendine kapanmalar, ekran süresinin düşüklüğü nedeniyle.

Aradığım özellikler; 5.5" ekran, vasatın üstü kamera performansı, hiç değilse günü tam çıkaracak ekran süresi.
  • Twrp yüklü olanlara MULTIPRO romlarını denemesini tavsiye ederim özellikle ekran süresi ve bellek yönetimi çok iyi. 8.5.8.0 sürümü kullanıyorum ve memnunum. son çıkan MIUI 9 nolu hiç bir romu önermem stabil değil.
  • Arkadaşlar telefonu aldığımdan beri görüşme sırasında karşı taraf sesimi net duyamıyor. 3 farklı global rom denedim. Şuan 8.5.8 kararlı romdayım ancak sorun bir türlü düzelmedi. Benzer sorun yaşayanlar olmuştu. Çözebilen varsa yardım lütfen

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim ekran süresi veya ısı gibi sorunlar yaşamadım. Kamerasını pek kullanmıyorum ama fena değil gibi.

• helluri kullanıcısına yanıt
    Custom rom denedinizmi? gerçi ben giden sesten sorun yaşamadımda diğer sesler stok romlarda kısık.

• ön kamera örneği yok mu hiç, samsung orta cihazları aratır mı kamera

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Tavsiye ederim ekran süresi veya ısı gibi sorunlar yaşamadım. Kamerasını pek kullanmıyorum ama fena değil gibi.

Son birkaç sayfada ahize sesi kısık denmiş, hatta sizde şikayetçisiniz sanırım. Buna rağmen alınır mı?
    Açıkçası kendi stok romlarından memnun değilim. Çok derinlemesine bilgim yok ama farklı Kernel kullandıkları için heralde Custom romlar bu konuda çok iyi.

Ahize kısmında bir şikayet olmadı ablamda kullanıyor Custom rom yükledim telefondan çok memnun. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

ön kamera örneği yok mu hiç, samsung orta cihazları aratır mı kamera

Isik iyi oldugu surece basar samsunglara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MsSsS M kullanıcısına yanıt
    Kafam karışıktı, şimdi daha da karıştı.
    :) aslında kafaya takacak bir durum yok sonuçta 4 binlik telefon değil fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon.

Kronik bir sorunu yok sadece dediğim gibi tüm telefonlarda olduğu yazılımsal sorunları olabiliyor.
  • quote:

:) aslında kafaya takacak bir durum yok sonuçta 4 binlik telefon değil fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon.

Kronik bir sorunu yok sadece dediğim gibi tüm telefonlarda olduğu yazılımsal sorunları olabiliyor.

Hanıma alacağım telefonu, dolayısıyla romdu, yazılımdı uğraşmaz. İster ki alsın sorunsuz şekilde kullansın. Bu model cepte ama başka modellere de bakıyım o zaman.
    Bide şu var Stok romda devamlı güncelleme gelir hani şu denebilir güncellemeleri kapatırız olur biter ama öyle olmuyor güncellemelerin listesine bakınca sürüyle hata düzenlenmiş yazıyor yani devamlı fix geliyor win 10 gibi

Dediğim gibi ablamda kullanıyor ve memnun onda çocukta var telefon yerlerde zaten önceki telefonun 2. ayında ekranı kırdı Maşallah diyorum bunun 4 tarafı düşmelerden artık içine kötü ama hala sağlam 5 aydır filan kullanıyor.
    Ahize sesini en düşükte kullanıyorum. Bence cihaz sorunsuz. Vodafone hatla biraz problem yaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Ahize sesini en düşükte kullanıyorum. Bence cihaz sorunsuz. Vodafone hatla biraz problem yaşıyor

Hat vodafone. Genel olarakta memnun değiliz zaten hattan.
  • quote:

Bide şu var Stok romda devamlı güncelleme gelir hani şu denebilir güncellemeleri kapatırız olur biter ama öyle olmuyor güncellemelerin listesine bakınca sürüyle hata düzenlenmiş yazıyor yani devamlı fix geliyor win 10 gibi

Dediğim gibi ablamda kullanıyor ve memnun onda çocukta var telefon yerlerde zaten önceki telefonun 2. ayında ekranı kırdı Maşallah diyorum bunun 4 tarafı düşmelerden artık içine kötü ama hala sağlam 5 aydır filan kullanıyor.

Hangi costom romu tavsiye edersiniz. Şarjı uzun giden, gereksiz uygulamalarla dolu olmayan bir rom arıyorum

• Arkadaşlar, telefondan artık iyice soğudum sürekli mobil veri kullanıyorum internet sürekli açık fakat internet aktif kullanırken bağlantı birden gidiyor sayfa bir türlü yüklenmiyor yada Mobil uygulamada sürekli yükleniyor ibaresi var.Ancak neti kapatıp açınca düzelme oluyor bu durum yoğun kullanımda günde en az 10 kez oluyor.Farkli romlar denedim ayni vaziyet hattım Turkcell yani bu durum neden olabilir çözümü var mıdır? Garanti de yok aksine çaresiz kaldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.