Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler. alacaklar için not düşeyim. aliexpressden baktım türkiye ile aynı fiyata satılıyor .türkiyedeki 2 yıl ihracatçı garantili +25 maxi puan kampanyası var yurt dışı ile uğraşmaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x571 -- 3 Kasım 2017; 11:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: domper

quote:

Orijinalden alıntı: x571

quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Note 3 pro kullanıcısıydım.
    Xda'da yapılan testlerde note3 den geride olduğunu gördüm.
    Note3 pro kullanıp kıyaslama yapabilecek olan var mı ?

merhaba cihazda snapdragon 625 mevcut cortex a-53 tabanlı 8 çekirdekli işlemci note 3 prodaki a57 çekirdeğinin doğal olarak gerisinde kalıyor fakat 14nm olması sayesinde daha az güç tüketiyor.

telefonun gps performansı nasıl ? hızlı ve doğru bağlanabiliyor mu ? telefonla navigasyon kullanan var mı ? asus gibi 400-500 metre yan sokakta gösterir mi?

Pokemon go oynuyorum. Navigasyon gayet başarılı. Sorun yok. Navigasyonu gayet iyi samsung j7 primedan, sony z5 ten, lg g2 den çok daha sağlıklı onlarla kıyaslama şansım oldu.

sormayı unuttum bu sürekli güncelleme alacak bir telefon mu ?

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Neden sıkıntı olsun ki internetiniz bolsa tabii ki olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncelleme niye hala gorunmuyor ki

• Miui resmi sayfasında hala 8.5.8.0 kararlı sürüm olarak gözüküyor. Miui9 beta için yeni bir güncelleme gelmiş bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas06 -- 3 Kasım 2017; 11:53:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x571 X kullanıcısına yanıt
    en güzel tarafıda çok hızlı buluyor.
  • 8.5.8.0da olup güncelleme gelmeyenlerhttp://bigota.d.miui.com/V9.0.3.0.NCFMIEI/miui-blockota-mido_global-V8.5.8.0.NCFMIED-V9.0.3.0.NCFMIEI-b1e07ba1b0-7.0.zip

bunu indirip güncelleyici üzerinden paketi seçerek miui 9a geçebilirsiniz. ben daha fazla bekleyemeyip bu şekilde güncelledim

• quote:

Orijinalden alıntı: JorgeSalcedo

8.5.8.0da olup güncelleme gelmeyenlerhttp://bigota.d.miui.com/V9.0.3.0.NCFMIEI/miui-blockota-mido_global-V8.5.8.0.NCFMIED-V9.0.3.0.NCFMIEI-b1e07ba1b0-7.0.zip

bunu indirip güncelleyici üzerinden paketi seçerek miui 9a geçebilirsiniz. ben daha fazla bekleyemeyip bu şekilde güncelledim

hocam bilmediğimden soruyorum bunu yüklersek orjinallik bozulmuyor değil mi? yani telefona güncelleme geliyor heralde

• yok hocam bozulmaz. orijinal ota güncelleme dosyası zaten linkten anlayabilirsiniz

• quote:

yok hocam bozulmaz. orijinal ota güncelleme dosyası zaten linkten anlayabilirsiniz

Hocam imeiler uçmaz değil mi bizimki yurt dışı imei atılı kullanıyoruz...

• x571 X kullanıcısına yanıt
    ben yok saymadım hiç bir zaman bu kadar sapma yasamadigimi söyledim kabahat sana info verende görgüsüzce sözlerinden anlaşılıyor insanlık yapmamak lazım sizin gibilere

• o konu hakkında bilgim yok

• domper D kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sonrası haberlerini bekliyorum hocam

Dünkü güncelleme gözükmüyor bu arada tek gecelik aşk miydi bilmiyorum 😂

• Güncelleme yaptım cihaz genel olarak daha hızlı çalışıyor batarya testini bugün yapmaya çalışıyorum 8.2.10 sürümünden direkt olarak yükseltme yaptım karşılaştığım herhangi bir sorun yok tek merak ettiğim daha önceden pil tasarrufu ayarında açık kapalı ve en yüksek ayarları vardı arka planda işlem yapılmasını engellemek ve en iyi pil süresi için en yüksek ayarı seçiyordum o ayar gitmiş bulamadım yükleyenler bir bakabilir mi dediğim ayara

• quote:

yok hocam bozulmaz. orijinal ota güncelleme dosyası zaten linkten anlayabilirsiniz

bu telefonda güncelleme takvimi nasıl ? sürekli güncelleme alıyor mu ? nereye kadar güncelleme alıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

ben yok saymadım hiç bir zaman bu kadar sapma yasamadigimi söyledim kabahat sana info verende görgüsüzce sözlerinden anlaşılıyor insanlık yapmamak lazım sizin gibilere

infonu da al git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Hocam imeiler uçmaz değil mi bizimki yurt dışı imei atılı kullanıyoruz...

Uçmaz hocam ben Android 7 ye geçirdim herhangi bir sorun olmadı miui9 bana daha gelmedi

• quote:

8.5.8.0da olup güncelleme gelmeyenlerhttp://bigota.d.miui.com/V9.0.3.0.NCFMIEI/miui-blockota-mido_global-V8.5.8.0.NCFMIED-V9.0.3.0.NCFMIEI-b1e07ba1b0-7.0.zip

Unlock olması gerekiyormu

• Beyler şimdi bu kararlimi beta mı? Keşke yüklemeyeydim işime yarayacak hiç bişey getirmedi kullandiklarimda gitti

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• Zuckuss kullanıcısına yanıt
    Çift ekran önemli değilse geçmeyin hiç bir getirisi yok eksiği var 8.5 daha iyi

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.