Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kurduktan sonra kararlı yazıyor.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlas06

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Android sürümü ne hocam değişti mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hücresel veri ile güncellesem sıkıntı olurmu acaba

• Heathen kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj desteklemiyor maalesef,ortalama 2.45 dk sarj oluyor gelen adaptörle max en iyi verimi alıyorsunuz ama daha hızlı şarj eden adaptör varsa arkadaşlar paylaşsın ben bilemiyorum.

• quote:

şu anda kontrol ediyorum güncelleme yok

geri çekilmiş olabilir.

• Bende şimdi baktım bendeki güncellemesi gitmiş 😊

• Alex Murphy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler paylaşım için indirmeye aldım bile.

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Zaten gecelik yazıyordu. Ayrıca niye hala beta gibi yıldırım simgesi var da 9 yazmıyor.

• quote:

Zaten gecelik yazıyordu. Ayrıca niye hala beta gibi yıldırım simgesi var da 9 yazmıyor.

hocam kampanya gibi güncelleme mi olurmuş :D bekliyelim bakalım bi oturtsunlar sonra geceriz gerekirse (: zaten her güncelleme cihazı en iyi seviyeye getirir düşüncesinde değilim ben (:
    Gecelik güncelleme bile gelmedi bize :) şimdi baktım yine yok note 4x için tarih bugün geçiyor bakalım bekleyip göreceğiz....

• Bir cevapsız arama geldiğinde ekranda görünmüyor. Sadece arama kaydına girersek görebiliyoruz. Sizde de durum aynı mı? Bu arada güncelleme gelmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Vodafone için sikintiydi hocam bu hotspot problemi

Aynen vodafonda sorun. Tt den yeni vodafona geçtim. Geri ttye gidemem malesef. Güncellemeyi bekliyorum sabırsızlıkla. Gelir gelmez yüklerim. Gelişmeleride bildiririm. Eğer hotspot olayı olmazsa satıcam ciddi ciddi teli. Düşünen olursa görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domper -- 3 Kasım 2017; 7:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bir cevapsız arama geldiğinde ekranda görünmüyor. Sadece arama kaydına girersek görebiliyoruz. Sizde de durum aynı mı? Bu arada güncelleme gelmemiş.

Bende üst bildirimde çıkıyor hocam cevapsız arama... Arama kaydına girmeden de görebiliyorum sıkıntı yok yani...

• Note 4x ile note 4 global ayni mi farkli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

Note 4x ile note 4 global ayni mi farkli mi?

Aynı hocam yalnız global note 4 lerde mtk işlemcili olanlar var alırken snapdragon işlemcili olan cihazdan alın mtk işlemcili cihaz kesinlikle almayın güncelleme bile gelmiyor...

beta dayım zaman bulupda orjinali yukleyemedim betada gelmiyor zaten bildiğim kadarı ile zaten beta için 7.11.2 güncellemesi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 3 Kasım 2017; 8:34:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Note 3 pro kullanıcısıydım.
    Xda'da yapılan testlerde note3 den geride olduğunu gördüm.
    Note3 pro kullanıp kıyaslama yapabilecek olan var mı ?

merhaba cihazda snapdragon 625 mevcut cortex a-53 tabanlı 8 çekirdekli işlemci note 3 prodaki a57 çekirdeğinin doğal olarak gerisinde kalıyor fakat 14nm olması sayesinde daha az güç tüketiyor.

telefonun gps performansı nasıl ? hızlı ve doğru bağlanabiliyor mu ? telefonla navigasyon kullanan var mı ? asus gibi 400-500 metre yan sokakta gösterir mi?
  • x571 X kullanıcısına yanıt
    hiç 500m yan tarafı gösteren gpsli telefon kullanmadim bundan 5 sene önce bile bu telefonun sapma payi max 15-20 metredir yani bir bina alanı kadar o kadar bile sapmiyor aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

hiç 500m yan tarafı gösteren gpsli telefon kullanmadim bundan 5 sene önce bile bu telefonun sapma payi max 15-20 metredir yani bir bina alanı kadar o kadar bile sapmiyor aslında

zenfon laser gpsa berbat.forumlarda çok konuşuluyor. sen kullanmadın diye yok mu sayacağız. te allam yaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x571

quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Note 3 pro kullanıcısıydım.
    Xda'da yapılan testlerde note3 den geride olduğunu gördüm.
    Note3 pro kullanıp kıyaslama yapabilecek olan var mı ?

merhaba cihazda snapdragon 625 mevcut cortex a-53 tabanlı 8 çekirdekli işlemci note 3 prodaki a57 çekirdeğinin doğal olarak gerisinde kalıyor fakat 14nm olması sayesinde daha az güç tüketiyor.

telefonun gps performansı nasıl ? hızlı ve doğru bağlanabiliyor mu ? telefonla navigasyon kullanan var mı ? asus gibi 400-500 metre yan sokakta gösterir mi?

Pokemon go oynuyorum. Navigasyon gayet başarılı. Sorun yok. Navigasyonu gayet iyi samsung j7 primedan, sony z5 ten, lg g2 den çok daha sağlıklı onlarla kıyaslama şansım oldu.

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.