Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazı,rootlu olanlar 3g yi iptal edip bir de öyle denesin...

İnternet 4g de konusma 2g de ...

Sesin az gitmesi bana 3g de gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam full 2g kullandığım zamanda da vardı bu sorun. Ama donanım testlerinden mikrofon testi yaptırınca daha iyi oldu gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-4x-case-Prime-Original-Xiomi-Redmi-4x-Silicone-Covers-Protective-Shell-funda-Xaomi-Redmi4x/32821931168.html

Beyler kılıf ihtiyacınız varsa 1.5 dolara geliyor satıcı 2 dolar kupon veriyor yeni olduğu için.
    Bence değerlendirmekte fayda var, ben aldım bir tane, gelsin bakalım... Fiyat mobilde daha uygun.

Fotoğraflardaki telefon Redmi Note 4, 4X değil. Teyit etmeden almasaydınız hocam. 4 kullanıyorsanız sorun yok tabi.

• Herkese merhaba,800 liraya Note 4 mü almalıyım yoksa 980 liraya Note 4X mi almalıyım? İkisinin arasındaki fiyata değecek bir farklılık var mı?

• Arkadas bu telefon la konusurken karsidaki kişilerin surekli hı hı demesinden biktim neden boyle oluyor sesim az gidiyor çözüm yokmu buna

• quote:

Orijinalden alıntı: bubu13

Arkadas bu telefon la konusurken karsidaki kişilerin surekli hı hı demesinden biktim neden boyle oluyor sesim az gidiyor çözüm yokmu buna

arkadaşlar konuşurken agzınızı mikrofona yakın tutarsanız karşı taraf iyi duyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman ÖZBAY

Herkese merhaba,800 liraya Note 4 mü almalıyım yoksa 980 liraya Note 4X mi almalıyım? İkisinin arasındaki fiyata değecek bir farklılık var mı?

Yardımcı olur musunuz?

• quote:

quote:

Herkese merhaba,800 liraya Note 4 mü almalıyım yoksa 980 liraya Note 4X mi almalıyım? İkisinin arasındaki fiyata değecek bir farklılık var mı?

Yardımcı olur musunuz?

note 4 alın hocam ikiside aynı cihaz note4 de 4g bütün operatörlerde çalışıyor fark bu
  • quote:

Note 4 snapdragon işlemci ise alınır, Mtk işlemcili ise yaklaşmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-ram-4100-mah-global-version-cep-telefonu-290806896?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate

Bonus varsa puanlar daha uyguna gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 16 Temmuz 2017; 21:4:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cidelimemo

quote:

Orijinalden alıntı: bubu13

Arkadas bu telefon la konusurken karsidaki kişilerin surekli hı hı demesinden biktim neden boyle oluyor sesim az gidiyor çözüm yokmu buna

arkadaşlar konuşurken agzınızı mikrofona yakın tutarsanız karşı taraf iyi duyuyor

Peki bu hep böyle mi olacak ileride duzelirmi acaba duzelmesse satayimmi bunu

• quote:

Şu modeli almanızı öneririm:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-snapdragon-625-islemci-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilifli-cep-telefonu-281447846

• quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-4x-case-Prime-Original-Xiomi-Redmi-4x-Silicone-Covers-Protective-Shell-funda-Xaomi-Redmi4x/32821931168.html

Beyler kılıf ihtiyacınız varsa 1.5 dolara geliyor satıcı 2 dolar kupon veriyor yeni olduğu için.
    Bence değerlendirmekte fayda var, ben aldım bir tane, gelsin bakalım... Fiyat mobilde daha uygun.

Fotoğraflardaki telefon Redmi Note 4, 4X değil. Teyit etmeden almasaydınız hocam. 4 kullanıyorsanız sorun yok tabi.

Yanlış almışız zaten iptal ettim, yine de teşekkür ederim

• Kulaklık sesi düşük sıkıntı oluyor bendede

• Ses bende de düşük geliyordu. 3g de kullanıyordum. Tekrar 4g ye alınca ses yükseldi gibi.

• whatsappta video cekip gondermeyi denedinizmi neden kaliteyi bukadar dusuruyorki?Yazilimsal mi yoksa bir ayari varmi baktim bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Şu modeli almanızı öneririm:http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-snapdragon-625-islemci-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilifli-cep-telefonu-281447846

hocam mtk işlemcili olan benchmark testlerinde snapdragonlu işlemciye göre çok önde. Sırf 4g'de bazen kopmalar oluyor diye mi tavsiye ediliyor? Sıkıntı yok benim için arada bir 3g olması. Tabii konuyu derinlemesine incelemdim, başka sıkıntıları varsa bilemem ama size sormak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Note 4 snapdragon işlemci ise alınır, Mtk işlemcili ise yaklaşmayın.

hocam mtk işlemcili olan benchmark testlerinde snapdragonlu işlemciye göre çok önde. Sırf 4g'de bazen kopmalar oluyor diye mi tavsiye ediliyor? Sıkıntı yok benim için arada bir 3g olması. Tabii konuyu derinlemesine incelemedim, başka sıkıntıları varsa bilemem ama size sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 17 Temmuz 2017; 12:23:25 >
  • metbey M kullanıcısına yanıt
    Güncelleme desteği ve pil yönünden Snapdragon model öneririm. Verdiğim linkteki model Türkiyedeki tüm operatörleri 4.5G olarak tam destekliyor.

• metbey M kullanıcısına yanıt
    Mevzu arada 3G olması değil, arada şebekenin komple gitmesi.Full gösterse dahi arayanların size ulaşamaması.Mevzu 4.5G değil, mevzu şebeke sorunu.Mtk o yüzden tavsiye edilmiyor.Stabil değil, sorunlu.Ayrıca batarya performansı da Snapdragon'un yarısı kadar nerdeyse.Snapdragon versiyonda 10 saat ekran süresi çok rahat alınıyor iken, mtk versiyonda 5-6 saat alınıyor.Benchmark testlerinde mtk daha yüksek puan alıyor olabilir, ama Snapdragon versiyon da gayet seri ve stabil bir cihaz.

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.