Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf olarak arkada altı üstü karbon orta kısmı fırçalanmis görünümlü silikon kılıf kullanıyorum memnunum

Ancak cam koruyucu asım üstten alttan siyah olan. Ekrana yapışmıyor kayıyor çıkıyor ekrandan. Çok dandik malzeme 30 tiye satıyorlar bide. Cama yapışıp kalan kırılmaz cam tavsiyenizi almak isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt
    Kılıfı nerden aldınız, infrered deliği ortada mı kenarda mı?

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note4x-dark-ultra-koruma-silikon-kilif-siyah-289136662

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Şu mağazaya kaç kez üstteki deliklerin konumunu sordum bir cevap veremediler.Saçma sapan cevap dönüp duruyorlar.Her iki Note 4 modeline de uyumlu görünüyor, ortada delik var ama öteki delik geniş olduğu için mikrofon da İnfrared de sığmış :)

Alınabilir o halde, resim için çok teşekkürler.Fakat artık o satıcıdan hayatta almam.N11'den 19.90'a alırım artık.

Bu arada ben cam için şu ürünü düşünüyorum, nano olduğu için kenarlarda hava boşluğu bırakmaz tam kaplamasada.
    http://www.hepsiburada.com/caseup-xiaomi-redmi-note-4-ultra-ince-nano-kirilmaz-cam-p-HBV000005EQIL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 6 Temmuz 2017; 16:10:11 >

Evet her iki modele de uyumlu yapmışlar. Ortadaki deliğin bende işlevi yok mesela

Ben bu cam koruyucu aldığıma pişman oldum.dokunmatigide etkiliyor ekranın canlılığı da aldı renk olarak. Bu koruyuculardan almayın
    Benim bildiğim cami ekrana koyunca ortadan kenarlara doğru kendi yapışır ve görürsün bu emanet gibi ekranda duruyor hiç yapismamis gibi. Hafif bastırınca kenara doğru ekrandan çıkıyor. Tip:alttan üstten siyah renkli cam koruyucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 6 Temmuz 2017; 16:57:8 >
    telefonda takozlaşma oluyor mu hocam.bende bu kılıfı almayı düşünüyorum ama çok irileşirse tecrübeyle sabit kenar atıyorum kalıyor

kılıf.

ir gözünün yarısı açıkta benim,ne işe yaradığını bilmediğim ir yanındaki delik ise tamamen saydam kılıf altında kalıyor.
  • CuCuK kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam gayet şık kılıf

İri göstermiyor

İr kusursuz çalışıyor kilifla

Ben linkte yolladığım camı almak istiyorum bakalım nasıl olacak.

Alınca bi foto ve memnuniyet yorumu bekliyorum hocam belki bende alırım

• Kırılmaz cam almayın arkadaşlar ben aldım kenarlarında boşluk kaldı, rahatsızlık veriyor, bunun yerine nano ekran koruyucu alın daha iyi kenarlarda boşluk bırakmıyor ekranın tam üzerini kapsıyor şimdi daha iyi oldu cihaz

Tabiki yorumlarım hocam :) Kenarlarda elbet boşluk olur eğimden ötürü tam kapatmaz, ama esnek olduğu için hava boşluğu yapmaz diye düşünüyorum.

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Cihazınız Snapdragon işlemcili mi?Nerden aldınız nano camı?

• arkadaşlar mtk işlemcili değil snapdragon işlemcililer ile daha uzun ekran süresi alınıyor ama bu snapdagronlar 3/32 mi yoksa 4/64 olanı var mı?
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Snapdragonda hem 3/32 hem de 4/64 var. Ama adı 4x diye mi geçiyor emin değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    https://m.youtube.com/watch?v=3qT07MW-h5c

Bunun gibi birşey lazım galiba. Bu 3D bize 2.5D gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Snapdragonda hem 3/32 hem de 4/64 var. Ama adı 4x diye mi geçiyor emin değilim.

4/64 snapdragon yok hocam yanlışınız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Cihazınız Snapdragon işlemcili mi?Nerden aldınız nano camı?

Evet snapdragon. Aliexpressten aldım

Cam değil nano malzemeden yapılan esnek koruyuculardan, linkteki kılıfı aldım yanında hediye geldi

http://s.aliexpress.com/mu2E3AnY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 6 Temmuz 2017; 22:11:9 >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Hocam emin olmak için gsmarena dan kontrol ettim. Hem note 4x hem de note 4 olarak 4/64 gb modeli varmış. Hatta hepsiburada da 64 lüğüde satışta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefon dan memnun musunuz hoparlör sesi yani müzik sesi az diyorlar doğrumu ve ahize sesi nasıldır tavsiye edermisiniz ve bir şeyi merak ediyorum konuşma esnasında ses kaydı yapılabiliyor mu kendinden orijinal programı varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asil1425 -- 6 Temmuz 2017; 22:48:44 >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Telefondan kamera hariç memnunum

Ahize sesi konuşurken bana göre iyi

Hoparlörü bana tizli geldi biraz. LG g4 bunun yanında hı fi sistem gibi

Kulaklıkla sorun yok tabi kulaklığın kalitesi önemli

Orijinal ses kayıt seçeneği arama ekranında mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 6 Temmuz 2017; 22:54:43 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.