Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konusunu açtım. Xiaomi forumunda. Akşama link atarım sorun yaçıyorsanız.

Spotify ile müzik dinliyorsunuz diyelim yolda mobil internet ile. Telefonu kitleyip cebinize attınız diyelim. Bir süre sonra yada şarkı bittikten sonra çalmaya devam etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deathness666 kullanıcısına yanıt
    8.2.4 de bende spotify bluetooth ile arabaya bagliyken ciddi ses bozulmasi yasamistim, o yuzden 8.1.15 e döndüm. Onun çözümü sandim... Tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam ben de note 3 prodan bu cihaza geçtim. Eğer cihazınızın üzerine para vermeden geciyorsaniz evet geçin. Fiyat farkı verip geçecek kadar büyük değişiklikler yok.

Ufak bir kıyaslama yapacak olursak

Note 4x'in artıları

+Ekranı daha iyi (renkler ve parlaklık)

+Şarjı note 3 pronun 1,5 katı gidiyor(işlemci yeni teknoloji, batarya tüketimi az)

+Kasası ele daha iyi oturuyor

Note 3 pro'nun artıları

+Daha seri bir cihaz(islemciden kaynaklı)

+Rom&kernel desteği daha fazla

Note 3 pro kullanıcısı olarak Cıhazın dış ses hoparlörü tiz ve zayıf.kamerası orta.

Kamerayı ve ses kullandığım telefonlardan(avea intouch 4-zte q802c) daha vasat.

Note 3 pro dan daha iyi dış ses veren xiamio var mı, aynı fiyatlarda?

Kulaklıkla müzik muhteşem, sesi çok iyi..derin bas muazzam. Jbl kulaklıkla denedim.

• Bi iki gun once cihazim acilis ekraninda kalmisti. Mi flash ile yukleme yapamayinca mi pc suite in cince versiyonu ile yapabilmistim. Bi tek oradan kurtarabildim. 8.2.4.0 surumunu indirmisim ama. Neyse cihazi kurtardim da sorun su. 4g yi seçtiğimde sebeke yok diyor. Global surum yuklu. Herhangi bi sorunla karsilasmadim. Ama mi pc suite in cince versiyonu ile 8.2.4.0 in recovery romunu kurdum güncelleme olarak algilayip kurdu. Ve suan 4g ye baglanmiyor. Cozumunu bilen var mi mi flash sorun vermese oradan 8.2.2.0 i flashlayacagim ama olmuyor maalesef.

• kılıflar geldi siyah olan çok iyi çıktı cihaz la premium hava kattı.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• Harbiden batarya süpermiş. 24 saat bekleme süresi ile 5 saat ekran süresi aldım, şarj %50 de. Birde hiç tasarruf yapmadan çatır çatır kullandım. Batarya oturunca dahada iyi olacak. Maşallah maşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi seçeneklerde şebekeye bağlanabiliyorsunuz. 2g, 3g ve 4g önceliklide nasıl tepkiler veriyor?
  • 2g de sıkıntı yok. 3g de ayni sekilde sorunsuz calisiyor. Geçişlerde bi sorun olmuyor. Ama 4g yi sectigim taktirde direkt olarak servis yok diyor. Baglanmiyor sebekeye. Anlamadim. 8.2.4.0 i yukledikten sonra oldu. Cihaz acilis ekraninda kalmisti. Miflash ile flashlama yapmayinca mi pc suite in Çin versiyonu ile 8.2.4.0 in recovery surumunu yukledim. Guncelleme yapılıyor ekranina geçti yukledi sorunsuzca. Ama bu sorun olustu anlamadim.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer cihaz rootlu ise network signal guru programını google playden indirip bir kurcalayın.
  • Beta sürümüne nasıl geçebilirim acaba link verebilirsiniz seste bazen kesilmeler yaşıyorum belki beta ile sorun çözülür diye düşünüyorum birde nasıl yükleyeceğim guncelleyici kısmından dosyayı seçip yuklesem olurmu

• Cihaz rootlu degil hocam. Firsatim oldugunda baska bi pc ile 8.1.15.0 surumunu flashlayacagim mi flash ile. Bir de oyle deneyeyim. Zaten suan sitedeki resmi son surumde o. Deneyip gormek lazim.

• Arkadaşlar güncelleme işleri nasıl olacak bu telefonda? Anladığım otomatik gelmiyor. Eski telefonumda boot kilidi vs gerekiyordu bu global olmasına için gereklimi yine bu tip şeyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 28 Nisan 2017; 7:38:39 >
  • Merhaba bana güncelleme geldi az önce yaptın suanlik bir sorun görünmüyor. Bu güncelleme neyi kapsıyor ona göre yorum yapabilirim

• Buradaki yorumları okuyarak note 4x aldım ama şarjı çok kötü beklediğim gibi değil. Akşam 12 gibi 100de100 sarj edip bıraktım sabah 7 gibi yüzde 23 gibi azalma olmuştu.

Sizde de durum böyle mi?

• fahrenhayt46 kullanıcısına yanıt
    O kadar azalması normal değil ben saat 23 gibi bırakıyorum sabah 7 de bakıyorum %4 yada 5 azalma oluyor

• Camperz C kullanıcısına yanıt
    Betami kullanıyorsunuz

• bubu13 B kullanıcısına yanıt
    Beta nasıl oluyor hocam. Benim cihaz global

Bende düşünüyorum ama bende ondan korkuyorum. Kullanımda şarj nasıl gidiyor peki

• önceki telefonum g3'tü sabaha kadar beklemede yüzde 1 bile düşmezdi çoğu zaman.
    ama bu telefonda 7-8 saat bekleme ile %23 düşmüş sarjı.
    şarjı en çok android sistemi yemiş.

şuan 8.1.15 gibi bir sürüm yüklü rom değiştirsem nasıl olur?

Bende de 8.1.15 var bostayken şarj yeme olayı yok. Arka planda çalışan birşey vardır büyük ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.