Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende redmi note 4 Snapdragon versiyonunu kullanıyorum ve kulaklık çıkışı sıkıntılı.
    Hissing denen problemim var(tıslama sesi).
    Telefonumun garantisi ithalatçı göndersem yaparlarmı?
    Bide ekolayzır rezalet ne ayarlarsan ayarla sesi kötü veriyor(Spotify da bile).
    Çözümleri varsa yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novastormwon

bende redmi note 4 Snapdragon versiyonunu kullanıyorum ve kulaklık çıkışı sıkıntılı.
    Hissing denen problemim var(tıslama sesi).
    Telefonumun garantisi ithalatçı göndersem yaparlarmı?
    Bide ekolayzır rezalet ne ayarlarsan ayarla sesi kötü veriyor(Spotify da bile).
    Çözümleri varsa yazarsanız sevinirim.
    bt kulaklık çözüm olabilir
  • Teşekkür ederim.
    İnternette gördüğüm kadarıyla Xiaomi bazı modellerinde Bluetooth kulaklık olarak algılamıyormuş ve kötü ses veriyormuş ondan korkuyorum.

• Flyme os kullanan deneyen oldu mu ? Arayüz güzelse meizu alınabilir mi sizce ?

• 10.2.3.0 güncellemesi OTA'dan geldi.
  • Son güncellemeyi yükleyip deneyimleyenler varsa yorumlarını paylaşırsa seviniriz ona göre yukleyelim bizde öncelikle bildirim problemini duzeltmisler mi ve batarya performansı nasıl teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

Son güncellemeyi yükleyip deneyimleyenler varsa yorumlarını paylaşırsa seviniriz ona göre yukleyelim bizde öncelikle bildirim problemini duzeltmisler mi ve batarya performansı nasıl teşekkürler
    Bildirimlerde sıkıntı yaşamadım şarj konusunda en az 10 saat ekran süresi alıyorum ki çok memnunum 2 yıla yakındır kullanıyorum telefonu... Güncellemeyi yükleyeli 10 günü geçti memnunum tavsiye ederim yükleyebilirsiniz 😎

• Miui 11 güncellemesi alacakmışız. Demek ki güncelleme kesilmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Miui 11 güncellemesi alacakmışız. Demek ki güncelleme kesilmemiş.
    O söylentiyi kim çıkardı ki. Redmi Note 3'ün yeni kesildi daha. 1 senesi daha var Note 4'ün.
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    Burada çok söylendi

• 10.2.3 e güncelledikten sonra telefonda kasmaya başladı. Sadece benlik bir olay mı? 4 64 global

• 10 saat ekran süresi alıyordum telefonu alalı 1 yıl oldu şuan 6 saati geçmiyor. iPhone daki gibi yüzde olarak pil sağlığını nasıl görebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

10 saat ekran süresi alıyordum telefonu alalı 1 yıl oldu şuan 6 saati geçmiyor. iPhone daki gibi yüzde olarak pil sağlığını nasıl görebiliriz?
    Accuabattery uygulaması ile görebilirsiniz hocam. Benim telefon neredeyse 2 yılık %91 pil sağlığı gözüküyor...

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 14 Şubat 2019; 18:20:22 >

• Sağolun hocam

• ,,,,,,,,,,,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nikmikyoknik -- 15 Şubat 2019; 11:34:54 >
  • 10.2.3 ile sanırım pil performansı daha iyi oldu sanırım.

• Bende de pil iyi gidiyor şuan son güncellemedeyim.

Bir kaç güncelleme önce telefonu kurcalarken bir ayarı değiştirdim ama bulamıyorum şuan. Çağrı geldiğinde çağrıyı sadece üstte bildirim olarak görebiliyorum. Tüm ekranı kaplamıyor. Bunun ayarı nereden yapılır yardım lütfen. Bu şekilde çağrı cevaplamak çok zor oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Tam nerede bilmiyorum ama bildirim ayarları telefon uygulamasına bakmalısın

Telefonu değiştirmeyi düşünüyorum galaxy m20 5000 mah lık telefon var. Hediye çeki ile 1550 ye geliyor ne dersiniz. Note 7 yi beklemelimiyim

• Arkadaşlar merhaba,

Ben de Redmi Note 4x global versiyon cihaz kullanıyorum. Telefonumda internet bağlantı sorunu var. Telefonumdan 4 g ve 4,5'e bağlanamıyorum. İnternet hızım çok yavaş. Hattım 4,5 g ile uyumlu ve 4,5 g servisi açık fakat bağlantı hızım hep H+. Operatörle görüştüm ve aynı konumda benzer kullanıcılar 4 G kullanabiliyorken ben de hiç aktif olmuyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible.man -- 17 Şubat 2019; 11:40:41 >
  • invisible.man İ kullanıcısına yanıt
    Hocam global sürüm derken neyi kastediyorsunuz. Eğer kastettiğiniz rom sürümü ise faydası olmaz, global versiyon cihaz olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.