Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Kararlı 9.5.8.0

Alıntıları Göster
    Hocam güncellemeden sonra benim telefon da sizinki gibiydi android sistem %40-45 pil kullanımı gösteriyordu sonra telefonu bir iki kez kapatıp açtım sonra bir daha olmadı şuan en yüksek %25 civarı gösteriyor ama kullanım ve pil sürem aynı çok rahat 2 günü çıkartıyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar redmi note 4 telefonum kulaklık modunda kaldi. Çıkarınca YouTube vb. Uygulamalardan ses gelmiyor. Biri arayınca telefon kulaklık olmadan çalıyor ama açınca sesim gitmiyor. Konuşmak için kulaklık takmam gerekiyor çözümü bilen var mı
  • Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda telefonu alıp da, şu siteden şu fiyata aldım diyebilecek yol gösterebilecek var mı ?
    Tecrübelerinizden faydalanmak, var ise telefonun şu kötü yönü var onu bil dediğiniz bir şey öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkürler :)
  • Arkadaşlar günaydın.Ben telefonu alıp kendi hesabımı girdim.Sonra kardeşime vermek için "sıfırla" yaptım.
    Fakat yeni gmail adresini kabul etmedi..
    Nasıl bir yol izelmememiz gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim.pusat

Arkadaşlar redmi note 4 telefonum kulaklık modunda kaldi. Çıkarınca YouTube vb. Uygulamalardan ses gelmiyor. Biri arayınca telefon kulaklık olmadan çalıyor ama açınca sesim gitmiyor. Konuşmak için kulaklık takmam gerekiyor çözümü bilen var mı
    ALINTIDIR...

1- Temizleme : Elinize bir peçete alıp yuvarlayıp çubuk şekline getirip , kulaklık girişinin içini temizleyin , kürdan ile de yapılabilir . Tozdan kaynaklanan bir sorun ise çözülecektir .

2- Temas : Elinize kulaklık alarak 30 - 40 kere girişe takın ve çıkarın . Basit bir sorunsa çözülecektir genelde 4-5 kereden sonra düzelir .

3- İçine üfleyerek tozunu alın .

4- Fenerle için bakın sıkışan cisim varsa cımbızla çıkarın.

Bütün bunlar sonunda sorununuz çözülmediyse tamirciye götürün.

---------------Kesin Geçici Çözüm İse Şöyle

Telefona Toggle Headset adlı programı Google Play den kurun . Takılı kulaklığı bu program ile devre dışı bırakın . Kulaklık işareti gitmedi fakat artık sesleri duyuyoruz kulaklık devre dışı

BUNLARA İLAVE BEN DE ELEKTRONİKÇİLERDE SATILAN KONTAK SPREY DİYECEĞİM AMA SADECE DELİĞİ TEMİZLEYECEK KADAR ÇOK AZ SIKMAN GEREK, İÇİNİ AÇMADAN BİRAZ RİSKLİ OLABİLİR BELKİ

• Tesekkur ederim

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    bir önceki sürüme dönebilirmiyiz? bilginiz var mı?mesaj engelleme vardı şuan bende çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

bir önceki sürüme dönebilirmiyiz? bilginiz var mı?mesaj engelleme vardı şuan bende çıkmıyor.
    Dönebilirsiniz ama meşakkatli bir iş. Engelleme hala var. Mesajlar bölümünde kişinin fotoğraf bölümüne tıklayıp bilgilere gelince engelle çıkıyor.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• son güncelleme sonrasında facebook videolarını oynatmıyor dosya temizleme işlemi yaptıktan sonra oynatıyor

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    tamam sağolun.. kullanacağız artık güncellemeli..
  • Telefonumda ekran kapalıyken güç tuşuna bastığımda geç uyanma sorunu var arkadaşlar çok sinir bozucu hale geldi ne yapabilirim

• Benzer sorunu bende yaşıyorum son zamanlarda, telefon çaldığında mesela ekran açılıyor, fakat parlaklık en düşükte kalıyor, aradan bi 5 saniye geçince ortama göre aydınlatıyor, böyle bir sorun yaşayan var mı ? Acaba otomatik aydınlatma mı sorunlu ?

Edit : otomatik ışık ayarını kapatıp deniyorum, birkaç güne sonucu yazarım....

• Bazen cihazın kilidini açarken telefon donup kalıyor. Guc tusuna defalarca basiyorum tepki yok bi kac saniye sonra kendi kendine geliyor. Bu sorunu yaşayan var mi hic. Neye gore yaptigi da belirsiz. Bu arada 9.0.7.0 surumundeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Power düğmenizde bir aorun olabilir mi. Yoksa ben sorunu yanlış mı anladım

• Miu 9.5.4 yüzde 30un üzerinde Android sistemi şarj kullanımı normal midir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ContackTR

Miu 9.5.4 yüzde 30un üzerinde Android sistemi şarj kullanımı normal midir?
    %40-50 kullanıyorsa normal değil hocam ama %20-25 arası kullanıyorsa gayet normal... Android sistem çok pil harcadığı zaman cihazı kapatıp açın mutlaka....

• parmak iziyle kilidi açtığımda kamera da açılıyor bazen sebebini bilen var mı
  • Arkadaşlar bu son guncellemeden hiç memnun değilim bir önceki sürüm pil olarak çok daha iyidi 9.5.4.0 olan versiyonu Xiaomi sitesinde bulamıyorum global versiyon cihaz için olanı, 9.5.8.0 versiyondan 9.5.4.0 versiyona nasıl donebilirim yardımcı olur musunuz cihaz note 4 global

• 9.5.8.0 ile günecelleme yapmıştık az önce tekrar bir kontrol edeyim dedim güncelleme yok dedi !! yukrdaki sağda bulunan 3 noktaya tıklayarak güncellemeleri indir dedim indirmeye başladı ama ben anlamadım ne iniyor ?? bilen deneyen varmı ??
  • nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız sürümü indiriyor.

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.