Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tema yukleyebiliyorum ama uygulamiyor, geliştirici hesabı açmıştım sorunsuz kullaniyordum guncelledim hata vermeye basladi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme kendi sitesinde de gözükmüyor. Şimdiye kadar yüklenmesi gerekmez miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Güncelleme kendi sitesinde de gözükmüyor. Şimdiye kadar yüklenmesi gerekmez miydi

Ben linkten indirip güncelleme yaptım herhangi bri sıkıntı çıkmadı.
  • Hocam 9.2.2.0 da daha doğrusu miui 9 da widgetla sessize alınamıyordu. Bu sürümde alınabiliyor mu? Eu rom 9.5.1.0 da oluyor. Eu roma düşsün öyle yükleyeyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Hocam 9.2.2.0 da daha doğrusu miui 9 da widgetla sessize alınamıyordu. Bu sürümde alınabiliyor mu? Eu rom 9.5.1.0 da oluyor. Eu roma düşsün öyle yükleyeyim diyorum.

Hocam widget ile sessize almak derken neyi kastettiniz acaba ?

• Hocam google playde bazı kısayol programları var. Ana ekrana widget oluşturup, wifiyi açıp kapama, hat modunu değiştirme, parlaklığı değiştirme gibi işlevleri kısa yoldan yapabiliyorsunuz. 9.2.2.0 ve 9.2.1.0 da kısa yol ile sessize (sadece titreşime) geçmeye izin vermiyordu. Eu 9.5.1.0 da tekrar erişime açmışlar. Gerçi eu rom yanlış bilmiyorsam çin romu üzerinden gidiyor. Globalde olmuyor olabilir.
  • Linki versene hocam belliki bilmiyoruz :)

• Redmi Note 4 Global Versiyon ve Vodafone hattını kullanıyorum. Türk Telekom'un daha iyi çektiğini ve daha fazla pil performansı aldığını birkaç yerde okumuştum. Bu olayın doğruluk payı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 19 Mart 2018; 22:27:38 >
  • Selamlar arkadaşlar,

Şu an 4/64 Snapdragon sürümü sıfır bulabileceğimiz bir yer var mı?

Teşekkürler.

• CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Hocam hep Türk Telekomla kullandım, başka hattaki performansını bilmiyorum ama çok mantıklı gelmedi. Çekim gücü lokasyona göre değişir. Bulunduğunuz lokasyonda hangi servis sağlayıcı daha güçlü sinyal yayıyorsa onda pil ömrü bir miktar daha iyi olmalı. Mesela telefonunuzu ters çevirin çekim gücünün arttığını göreceksiniz. Böyle bile bir miktar enerji tasarrufu sağlarsınız. Ayrıca Türk Telekomda gördüğüm bir sıkıntı var. Bulunduğum yere özel bir durum mu bilmiyorum ama cihaz en iyi çeken baz istasyonuna değilde zayıf olanına bağlanıyor. Bundan önceki iki telefonumda da bu böyleydi. Özellikle sinyal gücünü test eden programlarla denedim. İki baz istasyonundan daha zayıf olanına bağlanıyor.
  • Önceki telefonumu kullanırken bir süre Türk Telekom kullanmıştım. Sanki daha iyi çekiyor gibiydi. Birkaç yorum da görünce biraz arada kaldım. Babamın hattı Türk Telekom, onla deneyeceğim

• CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi lokasyon önemli, sizin orada iyi çekiyordur. Deneyerek karar vermeniz en mantıklısı. Mümkünse sürekli gittiğiniz yerlerde biraz deneyin.
  • Anladım hocam teşekkür ederim.

• Kamerada portre modu diye bir şey mevcutmuş bunda mevcut mu?

• dikkat ettim %97 den fazla şarz olmuyor.normalmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

Selamlar arkadaşlar,

Şu an 4/64 Snapdragon sürümü sıfır bulabileceğimiz bir yer var mı?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teefonu 4 aydır kullanıyorum. Bugün parmak izi eklemek istedim. Titreşim hissettiğimde parmağımı kaldırıyorum. Parmak izi eklenmeden öyle kalıyor. Bu konuda sorun yaşayan varmı? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • bugün telefon resmen slalom yaparak merdivenlerden aşağı ani iniş yaptı 1.5 metreden sol üst köşe üzerine düştü 20-25 basamak kayarak aşağıya indi , yanına varmadan önce ekran filan kesin patladı dedim ama cihazda ne bir yamuklul ne bir çizik yok sadece soft kılıf vardı

• sim kart yuvaları arasında mikro veya nono arasında fark varmı acaba .internet çekişi şarj vb olarak

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.