Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hangi sürüm görünüyordu. Ben 9.5.1.0 eu romda olduğum için göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Olur hocam, ben de örnek bir video linki atıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=83UzxlD2-Qc

Şimdi yaptım üstad. Biraz deneyim, umarım hallolur. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam hangi sürüm görünüyordu. Ben 9.5.1.0 eu romda olduğum için göremiyorum.

9.5.4.0 galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet öyle bir rom varmış, yakında stable olarak düşer.

Edit: Bir kaç site indirmek için linkte koymuş. Elemanın biri en iyi miui 9 sürümü diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Sergeant -- 16 Mart 2018; 20:50:53 >
  • sonkarizma S kullanıcısına yanıt
    Hayır ben de aynı sürümü kullanıyorum ve direk engelliyor sonra bildirim ekraninda şu numara sizi aradı ve engellendi diye bir uyarı geliyor. Ben 9.2.2 sürümün hiçbir anarmal bir durumunu görmedim çok sitabil ama geri neden çekildi güncelleme onu da bilmiyorum.

• quote:

Evet öyle bir rom varmış, yakında stable olarak düşer.

Edit: Bir kaç site indirmek için linkte koymuş. Elemanın biri en iyi miui 9 sürümü diyor.

Snapdragon için geldi mi

• neşter61 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam snapdragon yani mido için. Sanırım bugün dağıtılmaya başlamış. Sorunsuzsa yakında düşer. Verilen linkler ne kadar güvenli bilemeyiz.
  • Arkadaşlar bende 4 gb ram 64 GB global versiyon var. 2 ay önce aldım bir sorun yoktu ancak 3 haftadır Vodafone hatla instagram ve WhatsAppta fotoğraf belge açamıyorum. Telefonda sorun yok Vodafonela alakalı ama burası daha kalabalık diye buraya sorayım dedim. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar yazabilir mi lütfen ayar yapmaktan beynim yandı çözemedim.

• desu noto D kullanıcısına yanıt
    Hocam bir fikir olsun diye söylüyorum, google playden dns değiştiren bir program indirip deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam deneyeyim bir.

• quote:

Evet hocam snapdragon yani mido için. Sanırım bugün dağıtılmaya başlamış. Sorunsuzsa yakında düşer. Verilen linkler ne kadar güvenli bilemeyiz.

Bu verilen linkler Xiaominin kendi serverları değilmi yüklemek sıkıntı yaratırmı ? Sızıntı olmamasını istiyorlar ama link dolaşıyor heryerde kaldırmadılarda bu kadar sızıntıya rağmen sanki insanlar yüklesin bir sorun varsa kaldıralım zaten biz resmi olarak yayınlamadık modundalar
    http://bigota.d.miui.com/V9.5.4.0.NCFMIFA/miui_HMNote4XGlobal_V9.5.4.0.NCFMIFA_aaade14a88_7.0.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PendroZ -- 18 Mart 2018; 11:1:1 >
  • PendroZ kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmediğim yerden indirmem, eğer siz güveniyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca eu roma geçtim, oraya düşmeden yüklemem sanırım. Ama yine de sağım solum belli olmaz. Denemek içinde yükleyebilirim. Şu an netim yok, telekomcu amcalar lütfedip hattımı aktive ederse bir göz atarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar note 4 mu yoksa 4x mi alayım ilk defa xiaomi kullanacağım

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Küçük nüanslar dışında aynı cihazlar, hangisini isterseniz onu alın. Sadece alırken global olan versiyon olmasına dikkat edin. Global olanda ekstradan 4g için band 20 desteği var. Böylece 4g bağlantıda evantajlı olursunuz.
  • 9.5 geldi sıcak sıcak
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam cihazın kronik bir problemi yok, o yüzden sırf garantisi var diye bu kadar yüksek rakamlar ödemenize gerek yok. Düşürüp ekranı kırarsanız ya da soketi bozarsanız zaten garantiye girmiyor ve tamir için ciddi rakamlar istiyorlar. Size tavsiyem ikinci el kısmında sıfır satan arkadaşlar, konularını inceleyin hangisi aklınıza yatarsa ondan alın. Bazıları 1 yıl kişisel garantide veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

9.5 geldi sıcak sıcak
    ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

bizde yok
  • Herkese merhaba, şu modeller arasında kaldım.

Mı A1

Resmi note 4

Resmi note 4x

Daha ucuz ve neredeyse Mi A1 ile aynı özelliklere sahip resmi note 4'ü almaya daha yatkınmı. A1'e göre kamera ve yazılım anlamında biraz geridi. Kulaklık ses çıkışının 24 bit.A1'e göre daha iyi bir müzik deneyimi sunar diye düşünüyorum.Resmi note 4'ün müzik deneyimi ve kamerası sizce nasıl.Note 4x'de 4.5 g sorunu olabiliyormuş eğer global versiyon değil ise denildiğini duydum.Sizce global 4x mi almalıyım, çünkü fiyatı daha uygun? Bir de redmi note 4' de Android güncellemesinden sonra 24 bit ses kalitesi özelliği kaybolabiliyormuş, bu durum hakkında bilgisi olan var mı?

• global versiyon nasil anlayacağız hocam kutusundami yazıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.