Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gomisss

Sağol kardeş cevap verdiğin için haklısın ekran 1080 tabi bunlar götürüyor günlük 2-3 saat kullanımda 2 gün rahat gider batarya tabi ben yoğun net kullanımında aldım 8-9 saati snapdrogon işlemci olduğu için daha fazla götürüyor diyorlar.yani cevap yazmasaydın garantiye falan yollamayı düşündüm acaba bu kadar ekran süresi az mı diye 13-14 saat ekran alanlar var sitede bir telaş geldi acaba bataryası mı sorunlu diye:) Evo garantiyi aradım dedim 8-9 saat ekran süresi aldım.dediler kullanıma göre değişir dedim kullanımda 36-37 derece ısı oluyor yollayabilirsiniz dediler telefonu daha dün aldım Hepsiburada yollasam iade geri almaz gibi.normal ekran kapalıyken telefon ısı 25-26 normal gibi duruyor ama nete gireyim 3-4 sayfa açıyorum biraz sıcaklık artıyor.çok olduğu 38 yükseldi.

Biraz önce yarım saattir clash royale oynuyorum, sıcaklık 35 ile 40 arası dolanıyor, bu telefon için en ideal sıcaklık budur, şimdi bıraktım oyunu 26 ile 30 derece arası dolanıyor. Şahsen oyunlarda en az sıcaklık veren telefonlardan biride redmi note 4 tür :)
    Lakin ben bu cihazda saatlerce oyun oynadığımı bilirim. hiç elimi yakacak kadar ısınmadı. Bırak ısınmayı teli bir köşeye bıraktığında hemen soğuyordu. Oyun oynasanda oynamasanda tam günü rahatlıkla çıkarıyor. akşam saat 9 gibi yüzde 40 şarj kalıyordu halen ve oynamaya devam ediyordum :D gece 10 gibide şarja takar 12 e dolar koparır ertesi gece 10 a kadar kullanmaya devam, bazen diğer güne devam ediyordu şarjı

lg g3 kullanırken, bırak soğumayı telefonu elde tutamıyordum, oyunlarda telefon 90 dereceye yaklaşıyordu, hiç durduğu yerde ise 30 ile 50 derece dolanıyor lanet cihazda.

j7 prime da ise ekran tft olmasına rağmen sıcaklık 50 dereceyi buluyordu oyunlarda. bazen 60 derece oluyodu. Telefon günü zor çıkarıyordu 3300 mah ve 1080p ile oyunla beraber akşam 4 gibi komple bitiyordu. J7 prime ben donanım ve görünümden dolayı elden çıkmarmadım, şarj süresi 5 saati geçiyordu ve hiç günü çıkardığını görmedim. Birde bir şey duydum bataryada kontrol entegresi olmadığını öğrendim, sarj etme sürekli dengesizdi, bıkkınlık geldi, hafızada sorun çıkarıyordu direk elden çıkardım.

Durum bu

• LG baya düşündüm ama ekran sorunu var dediler g4 kamerası iyiymiş ama sorunlu işte bir kamera için parayı çöpe mi atıcaz değmez Samsung düşündüm j7 prime 1000 lira olsa değer ama 3300 pil vazgeçtim.huawei p9 litre 2017düşündüm 1100 lira hafıza 16 GB 32 olsa direk alirdim.ama onunda pili 3000 ama xiaomi 900 TL ye aldım.2 yıl ithal ama ben ficpack yaptırdım ne olur olmaz diye.yani mı maç 2 alacaktım bütçeyi zorlayıp ama onunda ekran tablet kardeşim 6.44 yani büyük taşıma sorunu olmasa alırım cebe zor sığıyor dediler.söyle 6.0 ya da 5.7 inç olsa mı max2 alacaktım.ama kısmet note 4 x miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gomisss -- 13 Aralık 2017; 15:30:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler benim model 4x galiba kızılötesi ortada değilde sağa daha yakın olan model bana bir ekran koruyucu önerirmisiniz yanlardan fazlalık kalmayan..birde kırılmaz cam olmasın çok kalın geldi o telefonun üstündeki kendi koruyucusu gibi ince bişey arıyorum
  • Gomisss G kullanıcısına yanıt
    Yollarsanız hepsiburadaya geri iade alırlar ama ekran süresi normal

• %100 den 70 e çok hızlı iniyor yani bu kadar çabuk inmemesi lazım ama 8 saat 5 dakika ekran verdi. 4 saat full açık sosyal medya takıldım. sabahta bir 4 saat daha ekran süresi kullandım 0 a kadar düştü kapandı.şu anda yeniden dolduruyorum..acaba biraz daha artar mı ekran süresi mı 9 en son güncel acaba 8 de nasıldı.11-12 saat ekran süresi alanlar varmış forumda nasıl gidiyor anlamıyorum wifiyi kapadım ayrıca 3g kullanıyorum.8 saat tabiki iyi süre acaba diğer Samsung ve diğer modellerin 3000 pilleri 5-6 saat ekran süresini geçemez herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gomisss -- 13 Aralık 2017; 19:23:1 >
  • Gomisss G kullanıcısına yanıt
    Ekran süresini etkileyen en önemli faktör cihazınızla ne yapıyorsunuz.

Mesela internette gezmek 3g ile ayrı wifi ile ayrı güç harcar. Çok göreceli bir kavram. Bence cihazınız normal.

• quote:

%100 den 70 e çok hızlı iniyor yani bu kadar çabuk inmemesi lazım ama 8 saat 5 dakika ekran verdi. 4 saat full açık sosyal medya takıldım. sabahta bir 4 saat daha ekran süresi kullandım 0 a kadar düştü kapandı.şu anda yeniden dolduruyorum..acaba biraz daha artar mı ekran süresi mı 9 en son güncel acaba 8 de nasıldı.11-12 saat ekran süresi alanlar varmış forumda nasıl gidiyor anlamıyorum wifiyi kapadım ayrıca 3g kullanıyorum.8 saat tabiki iyi süre acaba diğer Samsung ve diğer modellerin 3000 pilleri 5-6 saat ekran süresini geçemez herhalde

Hocam telefonunuzun bataryası gayet normal sorun yok...Sadece Note4/4x lerin MTK işlemcili telefonlarının şarjları bizim telefonlara göre daha az gidiyor.Zaten bu telefonun SD625 li versiyonunun pil performansı efsane

• Genel olarak iyi kimyager haklısın ben kendim fazla beklenti içine girdim herhalde ama telefondan memnunum. diğer telefonlar en az 1000 ve üstü vermeye gerek yok adamlar yapmış.daha önce mi4 düşünüyordum ama 16 GB olması ve arttıran nedeniyle almadım yoksa mi4 çok güzel telefon onu alacaktım hafıza sorunu olmasa ama birazda eskidi telefon sonuçta 2014 yani. Diğer markalar garanti veriyorlar arkasında durmuyorlar.kullanıcı hatası diyorlar tamam arkasında dursalarda nadir yani haksızlıkta yapmayalım ama değmez bana göre garanti olsa nolur alırım ithalat garantili bakarım işime ne gerek var 2000-3000 lira vermeye asgari ücretle geçiniyoruz sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir sorun olduğunda nasıl çözüyorlar? Türkiye de tamir ediliyor mu, yoksa Çin e mi gönderiyorlar? İthalatçı garanti kapsamı nasıl, tecrübe eden var mı?

• quote:

Genel olarak iyi kimyager haklısın ben kendim fazla beklenti içine girdim herhalde ama telefondan memnunum. diğer telefonlar en az 1000 ve üstü vermeye gerek yok adamlar yapmış.daha önce mi4 düşünüyordum ama 16 GB olması ve arttıran nedeniyle almadım yoksa mi4 çok güzel telefon onu alacaktım hafıza sorunu olmasa ama birazda eskidi telefon sonuçta 2014 yani. Diğer markalar garanti veriyorlar arkasında durmuyorlar.kullanıcı hatası diyorlar tamam arkasında dursalarda nadir yani haksızlıkta yapmayalım ama değmez bana göre garanti olsa nolur alırım ithalat garantili bakarım işime ne gerek var 2000-3000 lira vermeye asgari ücretle geçiniyoruz sonuçta.

Hocam bu telefonu alalı 4-5 ay oldu garantisiz aldım yurt dışı 765 TL ye geldi bu fiyata bundan iyisi zaten Yok artı bu telefonun kronik bir sorunu da yok şükür Bir sıkıntı sorun yaşamadım hiç cihazdan çok çok memnunum iyiki almışım diyorum sizde cihazın keyfini çıkarın bence :)

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Xiaomi.eu.7.12.7, yoğun kullanım.

3 saat dizi izleme

2,5 saat telegram sesli konuşma

Chrome, WhatsApp, Twitter, Instagram gün boyu.

Oto parlaklık, %70 wifi, %30 mobil veri.

• Arkadaşlar güvenlik uygulamasında hızı artır bölümüne girdiğinizde sağ üstte çark işaretinin içerisinde uygulamaları kilitle diye bir özellik var. Bunun anlamı nedir uygulamaları kilitleyince ne oluyor bilgidi olan varmı

• Arkadaşlar,
    Uygun rakama satan olursa Redmı Note4x Global arıyorum.. PM den
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiskoKralı

Xiaomi.eu.7.12.7, yoğun kullanım.

3 saat dizi izleme

2,5 saat telegram sesli konuşma

Chrome, WhatsApp, Twitter, Instagram gün boyu.

Oto parlaklık, %70 wifi, %30 mobil veri.

Az duruyo . bende 24 saatte oyun oynamama rağmen 8 saati geçiyor.

• 12 saatte pil kullanimim.

• Şu batarya ekran görüntüsü paylaşımından yeminle gına geldi sirf bu yüzden konudan soğudum 250 sayfanın yarisi boyle nerdeyse....!

• by_colakoglu kullanıcısına yanıt
    Telefonun en büyük özelliği bu normal değilmi 😊

Keşke birisi rom kurulumu root yapımı filan gibi şeylerden bahsetse ama kimse ya bilmiyor yada zamanı yok yardım etmeye

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Ya olur tabi de canı sıkılan, dur la bi batarya ekran görüntüsü atayım diyor geriye doğru bi bak full boyle...yav 5000 küsur mah pili olan Lenovo p2 de bile bunun 10da biri kadar yok bu muhabbet.... Olmassa baska bi konu açalım bararya ekran fotosu atanlar konusu diye arkadaşlar butun enerjilerini atsinlar orada )

• by_colakoglu kullanıcısına yanıt
    Hay ağzına sağlık. Zamanında bende serzenişte bulunmuştum. Bir batarya ss leri birde şu global 4 4x band20 muhabbetinden gına geldi. Hatta konu sahibine bunların detaylarını ana sayfaya eklemesini de iletmiştim.

2-3 sayfada bir aynı muhabbet dönüyor.

• wallace_son kullanıcısına yanıt
    Baktım olmuyor inan mi 6 konusundaki arkadaşlara sormaya başladım öğrenmek istediklerimi....

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.