Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiye uyumlu adaptör yanında veriliyor kutudan adaptor cıkıyor sadece..f/p cihaz .ekran kalitesi ve buyuklugu oldukca makul.gri renge bakmıstım orada rengi acık geldi bende siyah tercih ettim arka ve ön siyah sipariş ettim.hafıza olarak 64 gb etmemin sebebi fazla program kullanıyorum.yer sıkıntısı olmasın diye ayrıca bir de 32 gb hafıza kartı sipariş ettim.bana oldukça yeter.
  • chemucell kullanıcısına yanıt
    Usta senden cevap beklerken dayanamadım geçtim siparişi bende aynı modeli

Gri renk sipariş ettim Gri renk ön tarafı siyah öyle değil miydi. siyah kılıfsız kullanım da çok çizilir gibi geldi. ekran çerçevesi olmasından dolayı beyaz rengini almayacaktım zaten bakalım birkaç güne gelir umarım da deneme fırsatı bulurum. İlk defa xıaomi ve ithalatçı garantili internetten teknolojik alet sipariş ettiğim için biraz kararsız kaldım. Benide cezbeden hafızası oldu diyebilirim 1500 tl den başlıyor neredeyse 32 gb distribütör garantili telefonlar
  • bence iyi yapmişsın.gayet iyi bir telefon hayırlı olsun.bu fiyata boyle özellikli bir telefon alamazdın.gri renk arka ön siyah .zaten kılıf kullanacagım onun icinde n11 den verdim sipariş gelince yazarım.sanırım yarın kargolarlar obur gune elinde olur.
  • chemucell kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Aldığınız kılıfın linkini atarsanız güzel olur sanırım bu telefona kılıf ve aksesuar bulmak biraz zor olacak güzel bir kılıf alıp uzun süre kullanmak lazım..

• Hocam nasıl bu kadar ekran süresi alabiliyorsunuz?

Uyguladığınız herhangi bir şey var mı?

Mediatekli Note4x den dolayı mı kaynaklanıyor?

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hasantahsi45 H kullanıcısına yanıt
    Hocam başka oyun oynayarak deneyin önce. Ben full oyunla 7 saat alıyorum. Sizde de başka oyunda benzer durum olursa cihazda sorun yok demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhdmr -- 12 Aralık 2017; 9:6:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eksi-1

Hocam nasıl bu kadar ekran süresi alabiliyorsunuz?

Uyguladığınız herhangi bir şey var mı?

Mediatekli Note4x den dolayı mı kaynaklanıyor?

Tahminim mediatek islemciden kaynaklaniyor.

Bende snapdragon 625 note4 var. bir buçuk günde 10 saate yakin ekran suresi aliyorum.

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten ekran goruntusune bakınca 7 saati benimkide bulacak gibi zaten. Ama dediğinizi bi deniycem tesekkürler.

• Eksi-1 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki snapdragon 625, mediatek cihazlar performans olarak birazdaha iyi ama guc tüketimi olarak 14 nm teknolojiyle üretilen snapdragona göre baya yuksek (neredeyse yarıyarıya) oluyormuş.

• hasantahsi45 H kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin pil yüzdenizi görmemişim. Tüketim gayet normal sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Çansipor17

Türkiye uyumlu şarj adaptörüyle gönderilmiyor mu ? ben gri renk almayı düşünüyorum da önü siyah arkası gri olan modelden telefonu yakından göremedim ekran kalitesi boyutu kasası falan nasıl acaba ? aslında 5.5 inc telefon almak istemiyordum. p9 lite 2017 beğenmiştim ancak hafıza konusu sıkıntı xiaomi çok tavsiye ettiler. f/p olarak harika bir cihaz

Bende gri 4/64 cihaz var.N11 11.11 kampanyasından cepportan alınma.Şarj cihazı dönüştürücülü geliyor.Renklere göre değişebiliyor galiba, illa tr şarj cihazı olsun diyorsanız diğer renklerini sorun ama grisi çok güzel, tavsiye ederim.
  • redmi note 4 aldım kavisli ekran. Ekrana kırılmaz cam (tam ekran) takınca kılıf ekranı kaldırıyor. Bunun için uygun kılıf kullanan veya nerden alabileceğimizi bilen var mı?
  • gcanturk G kullanıcısına yanıt
    Cafele marka kılıf tavsiye ederim

• Arkadaşlar selamlar yakınlık sensörü kalibrasyonu nu nasıl yapıyoruz yardımcı olursanız sevinirim....

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

merhaba miui 9 tanıtımında gösterilen bu fotoğraf temizleme özelliği nasıl kullanılıyor benim cihazda özellik görünmüyor

• Telefonlarını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, bende bir süre redmi note 4x kullandım ve -neredeyse sattığıma pişman oldum desem yeridir. Bu fiyatlara böyle bir telefon yok !
  • S ergen1453 S kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı düzenle dedikten sonra sola kaydırınca en sonda var.

• end76 kullanıcısına yanıt
    COK SAGOL KARDEWIM BULDUM TELEFPNUN KASASINDA JELATIN VAR ONUN UZERINDE 2016102 YAZIYORU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dghrtsa

Fotoğrafı düzenle dedikten sonra sola kaydırınca en sonda var.

bende gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S ergen1453 -- 12 Aralık 2017; 22:10:45 >

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.