Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Redmi Note 4 Global modelde Vodafone kullanan var mı? Bende şu an Mi 4 LTE var ve bırakın 4G'yi 3G bile adam akıllı çekmiyor, WhatsApp üzerinden mesaj göndermekte bile zorlanıyorum. Aynı konumda hattımı arkadaşın Huawei G8 telefonuna taktım ve telefon 4G dahil müthiş çekiyordu, keza internet hızı da çok iyiydi.

Sizce Redmi Note 4'ün çekim gücü diğer band20 destekleyen telefonlara göre nasıldır? Mobil veri çok lazım olduğu için bir an önce Mi 4'ü satıp başka bir model alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Morgan

Arkadaşlar Redmi Note 4 Global modelde Vodafone kullanan var mı? Bende şu an Mi 4 LTE var ve bırakın 4G'yi 3G bile adam akıllı çekmiyor, WhatsApp üzerinden mesaj göndermekte bile zorlanıyorum. Aynı konumda hattımı arkadaşın Huawei G8 telefonuna taktım ve telefon 4G dahil müthiş çekiyordu, keza internet hızı da çok iyiydi.

Sizce Redmi Note 4'ün çekim gücü diğer band20 destekleyen telefonlara göre nasıldır? Mobil veri çok lazım olduğu için bir an önce Mi 4'ü satıp başka bir model alacağım.

Ben Vodafone kullanıyorum ama daha önce 4g li cihazım olmamıştı o yüzden karşılaştırma yapamam ama bulunduğum bölgede sadece band 20 frekansı var ve 4g çekiyor diğer bandlar göre çok iyi değil belki ama sonuçta 4g var ve ben memnunum

Vodafone rezaleti ise şöyle göstereyim

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    vodafone çok çöp internet konusunda vodafone da iken evimde full çekiyordu telefon türktelekomda da full çekiyor ama internet hız farkı çok fazla vodafone da 15 mbps civarı alıyordum birde vodafone çok şarj götürüyor demiştim şuan türk telekomda çok mutluyum testleri atayım ek olarak vodafone 4g de 1mbps gördüğümü biliyorum ben en fazlada 28mbps görmüştüm

Evimde

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Okulumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 16 Ekim 2017; 23:13:7 >

• 8.5.8.0 sürümü için hala kararsızım.Güncelleyen ve pil performansından memnun kalan varmı acaba.8.5.4.0 dan iyi midir acaba.

Yabancı forumlarda pil performansı iyi değil demiş çoğunluk.kafam karıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arno.mdr kullanıcısına yanıt
    8.5.4.0 benim gördüğüm en kötü pil performansına sahip sürüm bu telefon için yabancı forumlarda da öyle genel bi araştırma yapın anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Bu şekilde olandan mi bahsediyorsunuz hocam

Foto atma şansınız varmı ve kimden aldınızson olarak şunu sorayım cami cihaza siz mi uyguladı iz baloncuk filan yapiyormu uygulama sirasinda

Link paylaşırsanız çok makbule geçecek. Alternatif varsa da olabilir. Şimdiden teşekkürler.

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Şarj konusundaki tecrübelerinizi aktarmanızı bekliyoruz.
    Bu arada reklamlar için adguard kullanmanızı tavsiye ederim.
    https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/adguard-ad-blocker-doesnt-require-root-t2958895
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

ilk defa bu kadar güzel batarya süresi alıyorum bu telefonda iyikide vodafone u bırakıp türk telekoma gecmisim şebeke çekimi çok önemli vodafone da iken berbatti eklediğim arkadaşlar siz bilirsiniz benim sorunumu sürekli bahsederdim şimdiki ekran süresini paylaşıyorum %88 e daha yeni düştü hemen çektim inanılmaz ağlamak istiyorum :))) ( hiç bir kısıtlama yok )

sürüm beta miui 9 7.9.15

not : çekim değerleri -90 dbm 45 asu

not 2 : dün akşam 4g data açık halde %17 de bıraktım 8.30 saat sonra elime aldım hala %17 di vodafone da 9 saate %5-7 giderdi

hocam merhabalar bende miui 9 beta kurmak istiyorum.

nette bir konu gördüm miui sistem güncelleme penceresinden zip dosyasını seçerek yapılıyordu ama onu denedim olmadı.

naasıl kurabilirim 9 u ?

• orain kullanıcısına yanıt
    8.5.8 sürümünü kullaniyorsan hata vermemesi lazım dediğin yöntem cihazın en son sürümü için geçerli eger eski versiyon kullaniyorsan bu linkteki şekilde yukleyebilirsin ben böyle yaptım

https://youtu.be/To7UW0DYRNY

• elimde en son bunlar var miui 9 beta 7.9.15 sürümü 3 gün kullanmıştım böyle vodafone da bu degerler imkansiz vodafone da 7 saat aliyordum bu seviyelerde vodafone da 2 gün kullanabiliyordum telekomda 3 gün kullanabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 17 Ekim 2017; 11:58:18 >

Anladığım kadarı ile bootloader kapalı olmasına rağmen bu şekilde rom atılabilir degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

8.5.8 sürümünü kullaniyorsan hata vermemesi lazım dediğin yöntem cihazın en son sürümü için geçerli eger eski versiyon kullaniyorsan bu linkteki şekilde yukleyebilirsin ben böyle yaptım

https://youtu.be/To7UW0DYRNY

Teşekkürker eve gidince deneyeyim 7.9.15 için burdaki note 4 global olanı mı indiricem peki?

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-9-7-9-15-global-beta-rom-guncellemesi.16723/

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    evet ama sadece orjinaller Çin romu yüklenebiliyor ama denemedim

Çin romanda isim yok miui9 yada stabil romu yuklesin yeter 😊

• arkadaşlar n11 den global sürüm note 4 aldım icerisinden ceviricili sarj aleti cikti normalde globallerde tek tip cıkmıyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasira12

arkadaşlar n11 den global sürüm note 4 aldım icerisinden ceviricili sarj aleti cikti normalde globallerde tek tip cıkmıyor muydu?

Global almıştım normal şarj aleti çıktı

• Note 4x 16 GB SD versiyonundan aldım, yarın elime geçecek. Elime geçer geçmez ne yapmamı önerirsiniz? Hangi sürümde batarya en iyi performansı verir? Bu arada ekranı kaplayan koruyu camdan da sipariş ettim. Bu arada telefonu HepsiBurada aracılığı ile 800 liraya aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

linkini alabilir miyim ?

Tabi ki buyurun;

http://mi-globe.com/index.php/rom-builder/rom-builder-features/?codename=mido&d_version=7.0&d_img=redminote4&realname=RedMi+Note+4X

• Gittigidiyordan Delta garantili siyah redmi note 4 gobal 3-32 aldim 4x gorunumlu cikti. İslemci snapdragon ram 3gb kamera samsung sensorlu cikti.

https://hizliresim.com/YOqbJa
    Vodafone 4g full cekiyor hep
    Sarj aleti uk plug cikti donusturucu yollamislar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckuss -- 18 Ekim 2017; 8:54:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar devoloper 7.9.15 miui 9 kullanıyorum. Bu sürümde olupta google uygulamalarını devre dışı bırakan var mı? Daha önce stabil sürümde devre dışı bıraktım cihaz 2 kere bootloop olmuştu ve bir kısım veri kaybı yaşadım. O yüzden 7.9.15 kullanıp google drive müzik, plus, hangoust, filmler, kitaplar, duo bunları devre dışı bırakıp yeniden başlatınca da bir sorun yaşamayan varsa bu mesajı cevaplarsa çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.