Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis0655

Arkadaşlar redmi note 4 MTK lı telimi satıp Motorola moto Z aldım sağlıcakla kalın.

Cift hatlı olmasını cok istedigim bir cihaz.Olsa 1 sn dusunmezdim bende.Hayirli olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar redmi note4 turktelekom da 4g çekiyor mu?

• arabaci72 A kullanıcısına yanıt
    Evet çekiyor problem yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redmi note 4 mü yoksa huawei mate 10 lite mı daha iyidir?. işlemcisini karşılaştırdım xiaomi daha iyi gibi ve batarya daha yüksek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonu alalı 1 ay kadar oldu Miui 9.2.1 var 9.2.2 güncellemesi gelmedi bana. Arada çok fark var mı ve neden gelmemiştir bu güncelleme?

• quote:

Orijinalden alıntı: CemmsaH

Telefonu alalı 1 ay kadar oldu Miui 9.2.1 var 9.2.2 güncellemesi gelmedi bana. Arada çok fark var mı ve neden gelmemiştir bu güncelleme?

9.2.2.0 sürümü yayınlandıktan birkaç gün sonra geri çekildi, muhtemelen rom'da bir hata vardı. İlerleyen günlerde yeni sürüm yayınlanacaktır.

• telefon kendiliğinden kapandı şuan açılmıyor nasıl çözebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunu satıp xiaomi note 3 e geçmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

Telefonu alalı 1 ay kadar oldu Miui 9.2.1 var 9.2.2 güncellemesi gelmedi bana. Arada çok fark var mı ve neden gelmemiştir bu güncelleme?

9.2.2.0 sürümü yayınlandıktan birkaç gün sonra geri çekildi, muhtemelen rom'da bir hata vardı. İlerleyen günlerde yeni sürüm yayınlanacaktır.

geri çekilen 9.2.2.0 sürümündeyim.

hala yeni sürüm yayınlanmadı.

herhalde bu gidişle Android oreo da vermeyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

geri çekilen 9.2.2.0 sürümündeyim.

hala yeni sürüm yayınlanmadı.

herhalde bu gidişle Android oreo da vermeyecekler.

bende malum sürümdeyim. dağ gibi batarya eriyor gözümün önünde. inşallah bu yazılım bataryaya zarar vermez kalıcı olarak.

• Ya çok merak ediyorum, 9.2.2. yi bu kadar kötü yapan nedir ? Yaklaşık 8 ile 10 saat arası ekran süresi alıyorum ki, günde en az 1 2 saat oyun oynuyorum, sosyal medya, whatsup Facebook elimden düşmez, henüz kötü bir yanını görmedim batarya ile ilgili ? Hatta batarya sağlığına baktım, %99 daymış.... Yaklaşık 3 aydan uzun zamandır kullanıyorum cihazı... Acaba model farkı yada ne bileyim batarya farkı falan mı var cihazlarda?

• Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt
    Huawei hiç kullanmadım, ama garanti bakımından çok iyiymiş diyorlar, hatta ilk 3 ay cihaz kırılsa bile ücretsiz tamir ediyorlar mı ney, öyle birşeyden bahsetmişti arkadaş, onun dışında xiaomi yurtiçinde bağlı olduğu lokal bir servis ile (delta yada başka bişeydi unuttum adını) anlaşmalıymış, onlar tamir ediyormuş, ama gördüğüm kadarıyla baya sağlam cihaz, kronik bilinen bir sorunu yok, elinden düşürüp ciddi bir hasar vermedikçe pek servisle işinizin olacağını zannetmiyorum.

Onun dışında karar kısmına gelince, 2 cihazıda elinize alıp bakın, hangisi rahat ise, içinize siniyorsa, onu alın...

• 9.5.1.0 a geçen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The-Raven T kullanıcısına yanıt
    Dün akşam geçtim. Alarm müziği değişmiş. Şimdilik başka bişe goremedim. Bakalim.

• Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Beyler benim cihazda ara ara müzik çalarken kilit ekranında müzik yok yazıyor var mıdır bir çözümü?

Telefonunuzda tema yüklü mü?
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Hayır.

• Arkadaşlar merhaba, Acil yardıma ihtiyacım var.

Redmi Note 4 cihazım yaklaşık 1 aylık,

Son bir kaç gündür kendi kendine uygulamalar dan (face, müzikler, tiwetter vb gibi) ana sayfaya atmaya başladı.

Bu sorunu yaşayan var mı? Sorun ne olabilir?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alks

Arkadaşlar merhaba, Acil yardıma ihtiyacım var.

Redmi Note 4 cihazım yaklaşık 1 aylık,

Son bir kaç gündür kendi kendine uygulamalar dan (face, müzikler, tiwetter vb gibi) ana sayfaya atmaya başladı.

Bu sorunu yaşayan var mı? Sorun ne olabilir?

Teşekkürler.

Güncel

• Kardeşim istersen temiz bir formatla cihazı

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.