Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürünü aldık iyi güzel güncelleme geldi ama yüklemiyor hata veriyor sürekli daha önce başına gelen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Arkadaşlar ürünü aldık iyi güzel güncelleme geldi ama yüklemiyor hata veriyor sürekli daha önce başına gelen oldu mu ?

Hocam, cihazınızın mevcut rom sürümü nedir? Telefonun hakkında kısmına girip MIUI sürümünü söyler misiniz.
  • PearBear kullanıcısına yanıt
    miui global 8.0 kararlı 8.0.3.0 mbfmidg
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, yukarıda bir arkadaş 8.0.3.0 sürümünde deep sleep problemi olduğundan bahsetmişti. Bu yüzden de güncelleme yapmanız çok iyi olacaktır. Şu an en son çıkan global sürüm 8.0.4.0 ancak ota üzerinden güncellenebilir versiyonu yayınlanmadığı için flaşlamak zorundasınız.

Şu linke gidin:http://en.miui.com/a-234.html

Redmi Note 4 MTK Latest Global Stable Version Fastboot File Download'u bulup indirin. 1,5 gb'lık bir dosya.

Bu dosyayı indirdikten sonra SPFlashTool uygulamasıyla flaşlayacaksınız.

Şu linkte nasıl yapıldığının anlatımı var ama İngilizce, eğer İngilizce'niz varsa rahatlıkla yaparsanız. Yoksa 1-2 güne bu rehberi Türkçe'ye çevirip ilk mesaja ekleyeceğim.

Flaşlama rehberi:http://en.miui.com/thread-370620-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 5 Kasım 2016; 23:27:59 >

şöyle bir hata alıyorum flashlarken

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)
    Windows'unuz 32 bit sanırım? 64 bit olması gerekli.
    64 bit windows 10
    Hocam ne yaptınız ya Bütün kutucukları işaretleyip flaşlamaya çalışmışsınız. Sadece "boot" ve "system" i işaretleyeceksiniz. Ama size tavsiyem bu tür işlemlerde tecrübeniz yoksa flaşlamaya girişmeyin, cihazınız brick olabilir. Flaşlama rehberini Türkçe'ye çevirmemi bekleyin, o şekilde yaparsanız en sağlıklısı olur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Hocam ne yaptınız ya Bütün kutucukları işaretleyip flaşlamaya çalışmışsınız. Sadece "boot" ve "system" i işaretleyeceksiniz. Ama size tavsiyem bu tür işlemlerde tecrübeniz yoksa flaşlamaya girişmeyin, cihazınız brick olabilir. Flaşlama rehberini Türkçe'ye çevirmemi bekleyin, o şekilde yaparsanız en sağlıklısı olur sanırım.

tecrübe var da xiomi ilk defa kullanıyorum lenovo da aynı şekilde misal onda hepsi işaretleniyordu
    tamamdır açıldı alet
    Hadi yine iyisiniz hocam İlk mesajı düzenlemeye çalışıyorum ama forumda sorun var sanırım tüm yazdıklarım iç içe giriyor mobil sürümde. Sizde ilk mesaj düzgün görünüyor mu?
    mesaj düzgün ama alıntı yapınca farklı karakterler çıkıyor
  • Hocam,

Siz Türkiye'deki satıcılardan mı aldınız? Eğer öyle yaptıysanız sorumşu:

Cihazı hep flashlayıp mı update etmek gerekiyor. Kız arkadaşıma düşünüyoruz da telefonu müdahele etmeden update etmesi mümkün değil mi?

Bir de Düşük ışık fotolarına örnek koyaiblir misiniz + ön kamera fotolarına sizden ricam. Çekimin kötü olduğunu biliyoruz ama ne kadar kötü bir görmek isterim açıkçası.

Son bir soru daha kılıf ve kırılmaz cam olayını nasıl hallettiniz?

Şimdiden teşekkürler.
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    Türkiye deki bir arkadaştan aldım. Öncelikle kamera öyle vasat değil. Güncelleme sorun değil zaten illa yapılacak diye bir durum söz konusu değil Fotoğraf örneklerinden atarım şu anda bulunduğum ortam zifiri karanlık. Yarın kuşadasına gideceğim motosikletle o zaman bol bol atarım
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, update için her zaman flaşlamak gerekmiyor ama ota güncellemeleri geç geliyor ve stabilite açısından yeni çıkan romla temiz bir kurulum tavsiye ediliyor. 8.0.4.0 global kararlı rom şu an için en iyisi, hızlı ve sorunsuz. İlk mesaja eklediğim inceleme videosunda kamera performansına detaylıca yer verdim. Düşük ışıkta çekilen fotoğrafları da incelemede görebilirsiniz. Kılıf ve ekran koruyucu ise kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece cekimi icin foto atabilirmisiniz birde ois varmi cihazda

• quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

Gece cekimi icin foto atabilirmisiniz birde ois varmi cihazda

İlk mesajdaki inceleme videosunda gece çekimine dair fotoğraflar mevcut.

• Global ROM kurulum rehberi ilk mesaja eklenmiştir.
  • Merak edenler için buyrun akşam çekimi yalnız kamera ayarlarını kontrol etmek gerekiyor nedense varsayılan olarak normal kalite seçili dükkan edin ona

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• Güncellemeyle kamera daha da iyi duruma gelebilir mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.