Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arquerox

quote:

Orijinalden alıntı: arquerox

Arkadaşlar redmi note 4 3/32 gb snap modeli almayı düşünüyorum çinden. Deep sleep ve update sorunu yaşayanlar olmuş bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz ? Ayrıca ghost screen olayı tianma markalı lg panellerde baş gösteriyormuş, g4 ve g5 ten tecrübem var çok çektim bu konuda yorumlarınız nelerdir ? Alınır mı bu cihaz, uzun vadede başımızı ağrıtmasın kafi bizim için.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek birisi yok mu konuyla ilgili ? 3/32 global snapdragon redmi note 4 almayı düşünüyorum, global cihazların tümünde band20 (800 mhz) desteği var mı ? Tianma markalı lg panellerde ghost screen kesin oluyor diyenler var, bu konuda görüşleriniz nelerdir ? Son mui 9 update inde bataryanın %100 e gelmediği ve hızlı şarjın desteklenmediği yazıyor doğru mudur ?

Deep sleep ve update sorunları MTK işlemcili Note 4'lerde baş gösteriyor. Snapdragon işlemcili olanlarda yok. Satın alırken dikkat etmeniz gereken husus kutu üzerinde sağ ve sol taraflarda kırmızı etiketle global version ibaresinin yer alıyor olması. Global olanların tamamı Band 20 (800 mhz) desteği sunar ve 4.5G'nün tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Ghost screen sorunu biraz şans meselesi sanırım. Henüz bu sorunu olan Note 4 ile karşılaşmadım. Kendi kullandığım cihazda da Tianma ekran var ve ghost screen problemi yok. Ayrıca her Note 4 tianma ekran ile de gelmiyor. Tianma, Boe, Auo bu da şansınıza kalmış. Boe ekranlarda sıkışmış piksel sorunu var. İçlerinde en iyisi yine Tianma. Hızlı şarj sorunuza da gelirsem, pil tamamen boşken yüzde 100 dolması 2 saat 15 dakika sürüyor, ki 4100 mah'lık bir batarya için uzun bir süre değil bu.

• Son güncelleme den sonra (9.0.5.0) şarj dolumu %100'ü bulmuyor arkadaşlar ya %98 de kalıyor ya%99 da kalıyor yani benim telde öyle başkasını bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan4207

Son güncelleme den sonra (9.0.5.0) şarj dolumu %100'ü bulmuyor arkadaşlar ya %98 de kalıyor ya%99 da kalıyor yani benim telde öyle başkasını bilemem

Bendede aynı sıkıntı var hocam donanımsal zannetmiştim bir sonraki update de düzeltirler

• yu5uf37 kullanıcısına yanıt
    Evet global versiyon ve band 20 destekli olarak geliyor.

• Telefonun kendi eposta uygulamasindan hic memnun değilim. Cok geç guncelliyor gelen mailleri. Bazi maillere aninda cevap vermem lazimken kaciriyorum bunun yüzünden hep. Senkronizasyon sıklığını 10 dk da bir yapmama rağmen böyle. Acaba sorun nerde?

• selamlar mediatek işlemcili modeli kullanan var mı? snapdragon işlemcili olandan eksisi artısı nedir ? bende snapdragonlu model var ama arkadaşım hepsiburada'dan alıcakmış,mediatekli satıyorlar gördüğüm kadarıyla,artısı olmasa da olur ama performansı çok farkeder mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: master21

selamlar mediatek işlemcili modeli kullanan var mı? snapdragon işlemcili olandan eksisi artısı nedir ? bende snapdragonlu model var ama arkadaşım hepsiburada'dan alıcakmış,mediatekli satıyorlar gördüğüm kadarıyla,artısı olmasa da olur ama performansı çok farkeder mi

bence snapdragon'lu modeli alsın. mt işlemcili telefonlarda batarya daha çabuk bitiyor. performansta da sd işlemci her zaman daha stabil çalışır.
  • Xiaomi Redmi Note 4'ün SAR değerlerini merak edenler için resmi değerler fotoğraftaki gibidir. Global versiyonun kutusundan çıkan kılavuzdan alınmıştır.

• inceleme için teşekkürler
  • master21 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ki ilanlarda MTK veya snapdragon diye belirtmemiş.bende yarın hb den sipariş vericem snapdragon lu olarak nasıl anlarız sipariş için.

• clio 1.2 16 v C kullanıcısına yanıt
    Ordakiler mtk büyük ihtimal 1-2 kişi ordan alıp mtk demişlerdi.11 kasımda gittigdiyor'da indirim varmış xiaomi cihazlarda onu bekliyoruz
  • Redmi Note 4 global 3/32 SNP için dün gece itibariyle 9.7.12.8 1.5 gb update geldi, hali hazırda 9.7.11.16 global beta rom kullanıyorum, güncelleyen arkadaşlardan bilgi alabilir miyiz acaba ? Güncelleme sonrası yaşadığınız problemler oldu mu, özellikle ses ve batarya konusunda.
  • merhaba arkadaşlar;
    redmi note 4 sd işlemcili versiyonda VOLTE ile ilgili gelişme var mı?
    açabilen var mı?
  • Anneme bu modelini almayı düşünüyoruz.Global ve Çin sürümü varmış sanırım.Linkteki Global sürüm mü?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB000002NDN6

• quote:

Orijinalden alıntı: yu5uf37

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-snapdragon-625-islemci-cep-telefonu-314757695

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-64gb-4gb-ram-snapdragon-islemcili-cep-telefonu-314757349

Cepport'un sattığı Redmi note 4'ler global versiyon mu?

Arkadaşlar telefonum bozuldu,

Linkteki 32gb olan modelin fiyatı bütçeme çok uygun.

Bütçem 1000tl civarı,

Benim için kamera önemli,

xiaomi redmi note 4 ler dikkatimi çekti,

Özellikleri çok iyi görünüyor ama benim için öncelik kamerasının iyi olması kamerası ev ortamında iş görür mü,

1000tl civarı telefonlar arasında kamerası iyi hangi telefonu önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

quote:

Orijinalden alıntı: yu5uf37

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-32gb-3gb-snapdragon-625-islemci-cep-telefonu-314757695
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-4-64gb-4gb-ram-snapdragon-islemcili-cep-telefonu-314757349

Cepport'un sattığı Redmi note 4'ler global versiyon mu?

Arkadaşlar telefonum bozuldu,

Linkteki 32gb olan modelin fiyatı bütçeme çok uygun.

Bütçem 1000tl civarı,

Benim için kamera önemli,

xiaomi redmi note 4 ler dikkatimi çekti,

Özellikleri çok iyi görünüyor ama benim için öncelik kamerasının iyi olması kamerası ev ortamında iş görür mü,

1000tl civarı telefonlar arasında kamerası iyi hangi telefonu önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler.

Geçmiş olsun öncelikle, bu yazdığım bütçenizi küçümsemek için değil yanlış anlamayın ama 1000 liraya sıfır olarak alacağınız hiçbir telefonun kamerası tatminkar olmayacaktır. Kamera önemli dediğiniz için. Ya 2. el cihazlara bakmanızı tavsiye ederim, ya da sıfır olarak garantisiz satılan cihazlar var, forumda ve sahibinden'de. Garanti sorun değilse onlara bir bakın. Redmi Note 4'ün kamerası gündüz dış mekan çekimlerinde iyi ancak, loş ortamda, kapalı alanlarda başarılı olduğunu söyleyemem.

Mi 5s, Mi A1 veya uygun fiyata bulabilirseniz Mi 5S plus modelleri tavsiyemdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 11 Aralık 2017; 15:40:6 >

• PearBear kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler,
    1000tl ufak bir bütçe biliyorum demek istediğim şu,
    1000tl civarı fiyatta, xiaomi, htc, samsung, asus, huawei, lg bütün bu markalarda telefon var,
    Aralarında kamerası şu markanın şu modelinin kamerası biraz daha idare eder diyebileceğiniz bir ürün var mı,
    Yoksa hepsi aşağı yukarı aynı kaliteyi verir hepsi birbirine yakındır derseniz xiaomi note 4 ü alıp kullancam.
    Bütün markalarda 1000 tl civarı ürünler var açıkçası kafam karıştı hangisini alsam ne alsam şaştım.
    Sizin varsa bir öneriniz benim 1000tl bütçem olsa şunu alırdım dediğiniz ürünün linkini atsanız sevinirim.
    Teşekkürler.
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Hocam hb deki note 4 ler genelde global oluyor. Alınca üzerinde yazıyor zaten. Olmadı iade edin hb iade konusunda sıkı ntı çıkarmıyor

• redmi note 4 aldım kavisli ekran. Ekrana kırılmaz cam (tam ekran) takınca kılıf ekranı kaldırıyor. Bunun için uygun kılıf kullanan veya nerden alabileceğimizi bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.