Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

Orijinalden alıntı: designr

sadece whatsapp değil diğer bildirimleri de asus gibi aşşağı indirip içeriği genişletemiyoruz.

mesela n11 bildirimi gelir aşşağı genişletip kampanyayı fotoğrafıyla görüntülerdim bu özellik yok miui'de. ya da var ben bulamadım :D ben de zenfone5den geçtim. zenui'nin güzel bir özelliğiydi.

Miui da bildirim ekranında çift parmakla aşağı çekerseniz bildirimlerin içeriğini görebilirsiniz.
    @ahmet9062

Çok teşekkür ederim valla hayat kurtarıcı bilgi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan4207

Bende dün itibariyle gittigidiyor dan cepport magzadan redmi note 4 4gb ram,64gb hafızalı olanı 1039 tl den (bugün 1029 tlye düşmüş) almış bulunmaktayim, muhtemelen 2 gün içinde elimde olur, almak isteyen ama kafası karışık olan (1 aydır benim gibi) ve buralarda bilgi edinmeye çalışan genelde sorulan sorulara cevap alamayan (redmi note 4 kullanıcılar formunun bilgi paylaşımında son derece kötü olduğunu söylemek istiyorum!!) arkadaşlara bir kaçgun kullandıktan sonra elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım

Hocam durum nedir, memnun musun telefondan Lenovo P2 'ye alternatif olarak bakıyorum Note 4'ü, sizce nasıl kronik sorunları var mı? P2'de konuşma seslerinde sorun var diyorlar. Bunda da video seslerinde normal seslerde veya herhangi bir konuda (stabilite vs.vs...) sıkıntı var mı?

Son olarak bir de Redmi Note 4'ün tuşları ışıklı mı?

• Ben de geçen hafta eşime 3gb olan modeli aldım. Telefon gayet stabil ve akıcı çıktı. Mi9 a kendi kendine güncellemiş o yüzden 8 deneyimi fazla yok. Ekstra seçenekler geldiğini fark ettim sadece. Alttaki kapasitif tuşlar ışıklı ve bildirim ışığı mevcut. Sadece ışıkların parlaklığı sağdan sola doğru biraz azalıyor. Eşim sıkıntı olmaz dedi, ben de satıcıya arayıp sormadım.

Oyun performansını test edip kardeşim de almak istedi bir tane. Ben 4gb olanı al dedim ama bu seferde 2 farklı garantisi olan var dedi. Delta ve evobt. Eşime aldığım Delta ama Evobt 70 tl daha ucuz. Buradan tavsiye istedim, 1 arkadaş fark yok anlamında cevap yazmış sağolsun. Sanırım evobt alıcaz. Öğlene doğru sipariş geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erginy15 -- 20 Kasım 2017; 7:37:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Merhaba,

Peşin para alacağım daha uygun alabileceğim bir yer varmı?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-4x-dual-sim-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000007VISP?magaza=Sen%20Cep

Birde HB'de 4GB ram diyor. Bu sayfada 3 yazıyor hangisi doğru?
    Redmi Note 4X ile Redmi Note 4 arasında bir fark varmı?

Teşekkürler
  • Yeni guncelleme ile pil kullanimi düştü bende.

• ★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

beyler benim cihaz sağ taraftai snapdragon yazan cihaz tasarımında şimdi benim aksesuar alırken hangi modele göre almam lazım ?
  • bişey daha sormak istiyorum simdeki kişileri rehbere nasıl aktarabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

beyler benim cihaz sağ taraftai snapdragon yazan cihaz tasarımında şimdi benim aksesuar alırken hangi modele göre almam lazım ?

Genelde satılan soldaki. Görerek Alman en mantıklısı.
    Ben Aliexpres den sipariş verdim. Oradaki satıcılar gayet güzel açıklamış hangi cihaza göre alacağını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erginy15

Ben de geçen hafta eşime 3gb olan modeli aldım. Telefon gayet stabil ve akıcı çıktı. Mi9 a kendi kendine güncellemiş o yüzden 8 deneyimi fazla yok. Ekstra seçenekler geldiğini fark ettim sadece. Alttaki kapasitif tuşlar ışıklı ve bildirim ışığı mevcut. Sadece ışıkların parlaklığı sağdan sola doğru biraz azalıyor. Eşim sıkıntı olmaz dedi, ben de satıcıya arayıp sormadım.

Oyun performansını test edip kardeşim de almak istedi bir tane. Ben 4gb olanı al dedim ama bu seferde 2 farklı garantisi olan var dedi. Delta ve evobt. Eşime aldığım Delta ama Evobt 70 tl daha ucuz. Buradan tavsiye istedim, 1 arkadaş fark yok anlamında cevap yazmış sağolsun. Sanırım evobt alıcaz. Öğlene doğru sipariş geçerim.

Hocam yorumun için çok teşekkür ederim, peki parmak izi okuyucusu nasıl acaba stabil mi? Mi 5s'lerdeki gibi sorun var mı?

• Elin kuru ve temiz ise gayet hızlı ve stabil algılıyor. Terli, nemli ya da yağlı ise (cips yediğin parmak ) zor okuyor yada okumuyor. Ben z3 compact kullanıyorum. Performansı neredeyse benim telefona denk diyebilirim.

• Hocam çok memnun kaldım kasa olarak biraz kaba bekliyordum ama gayet şık, video sesi beni tatmin etti gayet gür, konuşma esnasında karşı tarafın sesi oldukça net ve senin sesde karşıya net olarak gidiyor, arkadaşın dediği gibi benim telefonda WiFi ye bağlanınca otomatik olarak Miu 9ve andorid 7 ye güncellendi ve herhangi bir sıkıntı görmedim, parmak izi şimdilik mükemmel dokunduğun an açılıyor,kapasitif tuşlar ışıklı ve kaç saniye yanmasını istiyorsan o ayarıda mevcut, kronik bir sorunu görmedim şimdilik çok iyi, başka soruların olursa cvp veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan4207 -- 20 Kasım 2017; 16:33:23 >
  • omeri7 O kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 3 gb ram 32 gb hafıza olanda var 4gb ram 64 gb hafıza olanda var, redmi note 4x ile redmi note 4 snapdragon işlemcili arasında fark yok,ben gittigidiyor dan cepport mağazasında 4 gb ram 64 gb hafıza olan redmi note 4 snapdragon işlemcili aldım fiyat şuan 1029 TL Akbank axses kartın varsa 100tl cippara veriyor ve karta anında yükleniyor, fiyat 929 tlye geliyor ben ordan aldım

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Ayarlar.. Sistem uygulamaları.. Kişiler... Kişileri içe, dışarıya aktar.. Burdan yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

Siz aksesuar satın alırken Redmi Note 4X modeli için olanları almalısınız. Mtk işlemcili redmi note 4 için olanlar telefonunuza uymayacaktir. Bu 2 model birbirine çok benzer gözükse de ekran koruyucuları dahi birbiriyle uyumsuzdur. Aksesuarları Türkiye'den satın almayın çünkü satıcıların da büyük çoğu bu farkı bilmiyor. Özellikle mesaj atıp belirtmenize rağmen yanlış aksesuar yollayabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PearBear -- 20 Kasım 2017; 16:58:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan4207

Hocam çok memnun kaldım kasa olarak biraz kaba bekliyordum ama gayet şık, video sesi beni tatmin etti gayet gür, konuşma esnasında karşı tarafın sesi oldukça net ve senin sesde karşıya net olarak gidiyor, arkadaşın dediği gibi benim telefonda WiFi ye bağlanınca otomatik olarak Miu 9ve andorid 7 ye güncellendi ve herhangi bir sıkıntı görmedim, parmak izi şimdilik mükemmel dokunduğun an açılıyor,kapasitif tuşlar ışıklı ve kaç saniye yanmasını istiyorsan o ayarıda mevcut, kronik bir sorunu görmedim şimdilik çok iyi, başka soruların olursa cvp veririm

ön kamera geniş açılı mı yoksa kafayı ekranda kaplayan modellerden mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt

Bugün bunu sipariş verdim snapdragon lu cihaza uygunmu diye sordum uygun dedi

• unpop kullanıcısına yanıt
    Senin için şimdi birdaha baktım :) valla gayet geniş, ön kamara görüntüsü neyse o

• adnan4207 A kullanıcısına yanıt
    Hocam malzeme geldikten sonra takıp bi fotoğraf atarsanız çok iyi olur

• Enthris kullanıcısına yanıt
    Tabi kardeşim atarımhttps://youtu.be/BZEj-_nChvg bu videodaki ile aynı sanırım ben bunu izledikten sonra aldım

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.