Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani bu telefonu alsam üzerine global rom yükleyebilirmi?
    Birde yüklemesem sonradan bi sıkıntı olurmu.
    üzerine yüklersem imei kayıtları silinirmi?Çünkü kayıtlı diyor satıcı
  • yani bu telefonu alsam üzerine global rom yükleyebilirmi?
    üzerine yüklersem imei kayıtları silinirmi?
    Çünkü satıcı kayıtlı diyor.
  • arsem00 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar aralarında hangi Xiaomi daha iyi. Dayanıklılık, kamera, kronik sorunu olmayan, ısınma sorunu olmayan f/p ürünü.
    Xiaomi Redmi Note 3 Pro
    Xiaomi Redmi Note 4
    Xiaomi Redmi Pro
  • miui 8.0.4.0 global sürümüde gelmiş sanırım benim güncelleyici de gösteriyor ama güncelle desem bir sıkıntı olmaz değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Merhaba aldığınız hataların bir çok nedeni var. Bunlardan ilki windowsun sürücü imzalamasından geçememe sonucu sürücülerin yüklenememesi. Windows 10 sürücü imzalama devre dışı bırakma diye aratın. Daha sonra sürücüleri kurun. Diğer bir hata ise indirilen dosyayı winrar ile açmanız. Mevcut dosyayı açmak için 7zip uygulamasını kullanmanız gerekiyor bilginiz olsun.

hay Allah razı olsun senden.. bugün çok dua ettim sana.. o kadar uğraştım ki telefonla çıldırmak üzereydim. şu mesajın kurtardı beni. indirdiğim dosyayı 7zip ile açınca fasboot yaptım ve inan kendimi hafiflemiş hissettim. gerçekten çok çok teşekkürler. böyle bilgilerini paylaşan ve faydası olan insanları seviyorum.. tekrar Allah razı olsun diyorum senden.. sonunda hallettim. küçücük bir detay ama gözden kaçabiliyor. hayatta aklıma gelmezdi 7zip ile açmam gerektiği...

• bu arada ram miktarı programlarda 3GB olarak gözükmüyor. geekbench'te 2,66GB cpuz'de 2718MB olarak gözüküyor. nedenini bilen varmı yada tahmini olan? neden 3GB ram görmüyor bu programlar? android çekirdeği yüklü demeyin geri kalanına :P
  • son olarak bu telefona aksesuar bulamıyorum. bulabileceğim bir yer bilen var mı? ve redmi note 3'ün kırılmaz camları note 4'e uyar mı sizce? hiç kullanmamaktan iyi bir seçenek arıyorum. telefon elimde kayıyor. silikon kılıf arıyorum o da yok.. telefonun ebatları note 3 ile birbirlerine yakın ahize çıkışı tam ortada gibi ikisininde arada 1mm fark var çok sorun olmaz gibime geliyor siz nasıl kullanıyorsunuz telefonu? ekranda koruma ve kılıf kullanıyormusunuz evetse nereden temin ettiniz?
  • Sharparrow S kullanıcısına yanıt
    o kısım gpu için ayrılan bölüm aksesuarları aliexpress gibi sitelerden temin edebilirsin. Fakat o metal hissi kaybolduğu için tavsiye etmiyorum. Kırılmaz cam alma zira 2.5d ekran muhabbetinden dolayı olmuyor. Silikon kılıf elime gelecek yakında kargo ücretini karşılarım dersen ücretsiz gönderirim Dualarınız için teşekkür ederim amin
  • chetin C kullanıcısına yanıt
    otayla yüklenmiyor hata veriyor boşuna indirmeyin. Yukarı da arkadaş açıklamış o şekilde indirin yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

quote:

Merhaba aldığınız hataların bir çok nedeni var. Bunlardan ilki windowsun sürücü imzalamasından geçememe sonucu sürücülerin yüklenememesi. Windows 10 sürücü imzalama devre dışı bırakma diye aratın. Daha sonra sürücüleri kurun. Diğer bir hata ise indirilen dosyayı winrar ile açmanız. Mevcut dosyayı açmak için 7zip uygulamasını kullanmanız gerekiyor bilginiz olsun.

hay Allah razı olsun senden.. bugün çok dua ettim sana.. o kadar uğraştım ki telefonla çıldırmak üzereydim. şu mesajın kurtardı beni. indirdiğim dosyayı 7zip ile açınca fasboot yaptım ve inan kendimi hafiflemiş hissettim. gerçekten çok çok teşekkürler. böyle bilgilerini paylaşan ve faydası olan insanları seviyorum.. tekrar Allah razı olsun diyorum senden.. sonunda hallettim. küçücük bir detay ama gözden kaçabiliyor. hayatta aklıma gelmezdi 7zip ile açmam gerektiği...

Birazcık dikkat edip ilk mesajda paylaştığım kurulum rehberini okusaymışsınız 3 numaralı maddede 7zip ile çıkarma işlemini yapmanız gerektiğini görürdünüz zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: arsem00

yani bu telefonu alsam üzerine global rom yükleyebilirmi?
    üzerine yüklersem imei kayıtları silinirmi?
    Çünkü satıcı kayıtlı diyor.

Evet, yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında satıcının imei kaydını hangi yöntem ile yaptığına bağlı olarak imei kaydınız silinebilir. Bu yüzden size tavsiyem yüklemeden önce *#06# yi tuşlayıp her ihtimale karşı imei numaralarınızı bir yere kaydedin, sonrasında ana mesajda paylaşmış olduğum imei kaydetme yöntemi ile tekrardan kaydedebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    hmm anladım hocam eyvallah bende merak ediyordum niye böyle uğraşıyorlar diye bir akıllı ben değilmişim :)
  • Selamın Aleküm Cihazı satın aldığımda son sversiyon global sürüm yüklüydü ve flashlama yapmadım. Fakat cihazım deep sleep moduna geçmiyor gps bağlantısı çok yavaş gerçekleşiyor bu konuda ne yapmamı önerirsiniz.
  • cezzar58 C kullanıcısına yanıt
    romu tekrar flaşlayın daha sonra ise cihazı komple sıfırlayın
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Bu cihazı nasıl root edebilirim. Ayrıca kullandığım sim kart 4G desteklemiyor. Deepsleep problemini sim kartını değiştirerekte çözenler olmuş sanıyorum. Diğer forumlardan okuduğum kadarıyla.
  • quote:

o kısım gpu için ayrılan bölüm aksesuarları aliexpress gibi sitelerden temin edebilirsin. Fakat o metal hissi kaybolduğu için tavsiye etmiyorum. Kırılmaz cam alma zira 2.5d ekran muhabbetinden dolayı olmuyor. Silikon kılıf elime gelecek yakında kargo ücretini karşılarım dersen ücretsiz gönderirim Dualarınız için teşekkür ederim amin

cevap için teşekkürler.. kılıf konusuna gelicek olursak sen çok iyi bir arkadaşa benziyorsun.. ben kılıfı evet isterim ama parasını yollarım. eğer kılıfı yollarım dersen PMden mesaj yaz ama karşılığını vermek isterim. zaten beni büyük bir dertten kurtardın en azından kullanmayacağın bir şeyin parasını ödiyim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

quote:

Birazcık dikkat edip ilk mesajda paylaştığım kurulum rehberini okusaymışsınız 3 numaralı maddede 7zip ile çıkarma işlemini yapmanız gerektiğini görürdünüz zaten.

hiç sorma yaa.. ne uğraştım o yüzden. farketmez diye düşünüyor insan ha winrar ile açmışsın ha 7zip ile değişen bir şey olmaz diye düşünüyor insan. özellikle 7zip olmalı diye düşünmedim.. neyse sorun halloldu güzel oldu.. teşekkürler herşey için..

• cezzar58 C kullanıcısına yanıt
    bende 4g de sorun yok aynı şekilde deep sleep te de sorun yok. Tek sorun play store güncellemeden sonra aşırı pil tüketmesi bu lenovo da da aynıydı. Google ın bu işe bir el atması lazım.
  • quote:

quote:

cevap için teşekkürler.. kılıf konusuna gelicek olursak sen çok iyi bir arkadaşa benziyorsun.. ben kılıfı evet isterim ama parasını yollarım. eğer kılıfı yollarım dersen PMden mesaj yaz ama karşılığını vermek isterim. zaten beni büyük bir dertten kurtardın en azından kullanmayacağın bir şeyin parasını ödiyim ;)

pm yi gerek yok hocam dediğim gibi paraya da gerek yok dua etseniz yeter. Kiminin parası kiminin duası 1 haftaya kadar gelir kılıf ve cam. ama dediğim gibi cam kenarların eğimli olmasından dolayı tam olmuyor. Silikon kılıf şöyle bir güzelliği var. Telefon bildirimlerinde flashı açarsanız çerçevesi bembeyaz oluyor harika görünüyor

• Bu arada telefonu isteyen arkadaşlara ürünü temin edebilirim. 850 tl karşılığında kılıf + kırılmaz cam imei işi halledilmiş flaşlasanız bile duruyor bu arada. Global romlu gönderim yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.