Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ısınma şarj falan demişsiniz içime kurt düştü, genel olarak telefondan memnun musunuz? Çok pişmanım onun yerine başka tel alsaydım diyen var mı?
    A101den almayı düşünüyorum ama arada kaldım. Bir de oradaki Global romdur değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornelias -- 16 Haziran 2017; 15:17:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu redmi note 4 telefondan almayı düşünüyordum. Ancak fiyatlar intertte çok karışık. 32gb lık olan ile 64 gblık olan arasında hafıza dışında başka farklı bir özellik var mı?
  • güzel birtane ekran koruycu tavsiye edebilecek varmi ?
  • Cornelias kullanıcısına yanıt
    çinden 740 a geldi. daha iyisi olamazdı.
  • psk.selman kullanıcısına yanıt
    başka hiçbir fark yok. 64 lüğün üstüne 32 gb kullanıyorum. Hafızayı aylardır kafama takmıyorum bile. Telefonun kendi temizleyici programı var, ben de dikkatli kullnıyorum. Tertemiz.
  • Mi cloud alanı kendi kendine arttı mı bana mı öyle.geldi.Anlamadim premium olmuş.Ben ekstra birşey yapmadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu aldım şöyle güncelleme geldi;

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

Siz 8.2.1.0 sürümünün ısındığı şarjının az gittiğinden şikayet etmişsiniz ama ben de yüklemeyeyim dedim ama güncelleme sürümü farklı neden? Snapdragon versiyon a101den aldım sizinkiler Mtk mi? Güncelleme sıkıntısız mı ona göre yapacağım. Bir de biri bana aradığında ulaşılamıyor, böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Ne mesaj geliyor ne arama hat full çekmesine rağmen.

• bu telefonu almayı düşünüyorum da almayı tavsiye eder mşsiniz, biraz geç kaldım sanırım

• Cornelias kullanıcısına yanıt
    Benimki MTK- snapdragon değil bence güncelleme yap bı sıkıntı olmaz.

• semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Genel olarak çok iyi telefon tavsiye ederim.bana sadece biraz ağır geldi önceki telim Huawei p7 di o yüzden.

• aldım bakalım, mtk işlemciler biraz sıkıntı ama diğerini de bulamadım

• https://youtu.be/CjiAU7L8ca8

• Asus zenui launcher kullanan varmı?

• Arkadaşlar ben xiaomi mi 5 kullanıcısıyim ama note serisi hakkında çok bir fikrim yok kardeşime redmi note 4 almayı düşünüyorum snapdragon olandan fakat redmi note 4x modelide hemen hemen aynı gibi geldi kafam karıştı fiyat olarak 825 tlye gelecek bana snapdragon lu model ne dersiniz

• ertugrulalp E kullanıcısına yanıt
    Redmi note 4 ile redmi note 4x snapdragon işlemcili ise aynı modellerdir. Dikkat edilmesi gereken global model olması Çin modeli ise bazı 4g bantları eksik.

• Global rom 800 bandı dahil fiyat olarak ne dersiniz uygun mudur 825 TL note 4 için

• Hangi program da dinlersem dinleyeyim belirli bir müddet sonra müzik çalan program kendiliğinden kapanıyor. Zamnkayicilari kontrol ettim ondan değil? Başına gelen, çözüm bilen var mı?

• merhaba

bugün arkadaşım benim tavsiyelerimi dinleyerek sirkecideki yerinize gelip elden redmi note 4 snapdragon işlemcili olan global rom lu olan cihazı aldı.

iş yerinde kurulum adımlarını beraber yaptık.

dikkatimi çeken bir durum oldu.

arkadaş rehberini önceki cihazından vcf olarak alıp sonra xiaomi ye aktardı

ancak uygulamaları otomatik geri yüklenmedi.

yada diğer kayıt ettiği şeyler wifi şifresi vs gibi.

bu cihazı bende almak istiyorum henüz elimde yeterli nakiti ayırmadım.

benim kafama takılan şu.

ben tüm kişi foto yada şifre vs gibi şeyleri google smart lock yada photos yada google kişiler yada google calendar a bağlı olan şu an kullandığım Asus cihazım daki uygulamaların Google ile bağlantıları sayesinde google da saklıyorum.

mesela Asus kişiler Google kişiler ile entegre çalışıyor yada takvim uygulaması içinde yine Google hesabı var yine google Chrome yer imlerimi ve smartlock özelliği de şifrelerimi kayıt ediyor.

redmi note 4 ün üst bildirim menüsünde klasik her android de olan sekronizasyon butonunu da göremedim.

acaba cihazda yüklü olan gapps tüm Google servislerini içeren full versiyon değil mi?

eğer öyle ise cihazı aldığımda tüm kişilerim ve Google ile senkronize olmuş diğer tüm şeyler gelmeyecek mi?

kısa bir internet araştırması ile xiaomi telefonlarda google senkronize hatası olduğunu gördüm.

bu durum ile ilgili bilgi verebilirmisiniz?

• Slm bende aldim 4_64 mtk imis diger model diiye allmistim. Sarji 3.4 saat zor gidiyor. 4x ile mtk 4x farkli cihazmis sanirim. Android ve miui guncelleniyirmu bilen arkadaslar varmi? Kameradan galeriye gecis yapilmiyor.

• Bizim.cihaz 7.0 alacak cihazlar listesinde yok maalesef.Yeni cihaz değil mi bizimki.neden dışarıda bıraktılar acaba

http://m.gadgets.ndtv.com/mobiles/news/xiaomi-android-nougat-update-device-list-1720237

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.