Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Farklı temalarla değişiyor.başka altarnatif yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi red mi note 4 kullaniyorum. Telefon kapali iken güç tuşuna basmıyorum fakat telefon cebimde açılıyor. Ekrana şöyle sert dokundugundada bazen açılıyo. Böle sorunla karşılaşan var mi acaba. Sinir oldum.

• Telefon içinde dosya klasör ayar VS. Arama yapmak için bir yol var mı acaba?

• Snapdragon 625'li note 4 telefonda quick charge 2.0 mı vardır. 3.0 mı nasıl anlayabiliriz?
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Özelliklerinde yazar. İster telefonun ister işlemcinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Snapdragon 625'li note 4 telefonda quick charge 2.0 mı vardır. 3.0 mı nasıl anlayabiliriz?

quick charge desteği 625 işlemci için 3.0 olarak var ama
    malesef cihazda aktif edilmemiş
    sdece 5v 2A lik bir adaptör ile birazcık daha hızlı şarj oluyor okadar
    quick charge desteği yazılıma da eklenmesi gerek.
  • Anladım hocam teşekkürler. İşyerindeki ve evdeki şarj cihazlarını kontrol ediyorum da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcake± -- 6 Haziran 2017; 12:13:6 >
  • şu telefonun şarj durumundan nefret ettim ya.
    ★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• Redmi note 4 Time Lapse
    Sahilde neler oluyor? - What's happening on the beach? - İş Makinaları süper oyuncak gibi.
    https://youtu.be/3uw9kQX86AQ
  • Arkadaslar 8.2.1.0 kararli surum yuklu telimde. İnternetteyken yada video seyrederken kisa bi sure sonra telefon cok isiniyo 40 derece uyarisi geliyo. Herkesde ayni mi yoksa farkli bi rom mu yuklemek gerekiyor?

• Arkadaşlar bir tane MTK almıştım,gayet memnunuz o üründen ekranı 6-7 saat civarı dayanıyor. Birde şimdi Snapdragon 625li olanı çıkmış ki muhtemelen pil daha fazla dayanıyordur.

Ama başka bir farkı varmı onu anlayamadım? Ne fark var mtk olanla snapdragon olan arasında? bilgisi olan varmı? Note 4X den bahsetmiyorum. Note 4 bahsettiğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheErnesto

Arkadaslar 8.2.1.0 kararli surum yuklu telimde. İnternetteyken yada video seyrederken kisa bi sure sonra telefon cok isiniyo 40 derece uyarisi geliyo. Herkesde ayni mi yoksa farkli bi rom mu yuklemek gerekiyor?

Aynı rom yüklü ne bunda ne de başka romlarda bahsettiğiniz hata ile karşılaşmadım. Arka planda çalışan programları kontrol edin
  • Redmi Note 4 (SD 625) mi yoksa Huawei P10 lite mi önerirsiniz ?

Emin olamıyorum Note 4 konusunda , garantisiz ve kamera nasıl p10 a göre acaba
  • arkadaşa telefon aldım redmi note 4 yurtdışından kurulumu yaparken mi hesabını yapmadan geçmiş ben yoktum. simkartı görmüyor. sonra baktım imeileri yok. *kare06kare yapıyorum imei alınamıyor diyor. Maui Meta ile imei atmayı denedim driver dosyasını kabul etmiyor. fabrika ayarlarına döndüm yine gelmedi imeiler, mi hesabı açmaya çalıştım güvenlik bilgileri alınamıyor uyarısı veriyor mi hesabı açamıyorum, güvenlik nedeniyle telefon kendini mi kilitledi acaba, daha bir günlük telefon. yardımcı olabilen var mı teşekkürler...
  • Ekranı bir döngü haline nasıl getirebilirim? Yani son sayfaya gidince tekrar ilk sayfaya gelmek için geri geri gitmektense son sayfadan ilk sayfaya geçsin.

• xiaomi telefonlarda mi hesabı kurmak şart mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electronic Engineer -- 29 Kasım 2021; 13:14:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzerty

Ekranı bir döngü haline nasıl getirebilirim? Yani son sayfaya gidince tekrar ilk sayfaya gelmek için geri geri gitmektense son sayfadan ilk sayfaya geçsin.

?

• CheErnesto kullanıcısına yanıt
    .bendede aynı sorun olmaya başladı özellikle oyun oynarken fazla ısınmıyordu 8.2.1.0 sürümü yükledikten sonra olmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis0655

.bendede aynı sorun olmaya başladı özellikle oyun oynarken fazla ısınmıyordu 8.2.1.0 sürümü yükledikten sonra olmaya başladı.

Aynen hocam son surumden sonra cogaldi. Arka planda baska uygulama calismamasina ragmen bu sekilde.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.