Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiiiiç bir fikrim yok maalesef MIUI forumlarını karıştır google falan benim redmi note4prime imei li geldi uğraşmadım yani üzgünüm
  • mali63 M kullanıcısına yanıt
    MauiMeta ile imei atınca kalıcı oluyor.
  • arkadaslar merhaba

redmi note 4 alarak aranızdayım postu ilk sayfasından son sayfasına kadar okudum

cihazımda 805000 vs global olmayan rom var
    uygun olan global romu indirdim ve bilgisayarım windows 10 64 bit

ilk sayfadakiler guncel degil sanıyorum 12. sayfada global roma geciş için tikli yerler farklı onerilmiş ve kararsız duruma dusmus bulunuyorum

win 10 için linkleri rica ediyorum sp toll ve mtk driver ve ne lazımsa birde flash tool da tikli yeler hangileri olmalı farklı anlatımlar var cihaz elimde kalmasın uzulurum yanlış bir sey yapmadan sorunsuz globale geciyim bitsin
  • ROM'U ATTIKTAN SONRA GÜNCELLEMEYİ İNDİRDİ.

KAPANDIKTAN SONRA "MIUI güncelleniyor, cihazı yeniden başlatmayın" YAZISI ÇIKIYOR.GÜNCELLEME 20-25 sn İLERLİYOR SONRA TLF KAPANIYOR.

BUNDAN SONRA TLF SÜREKLİ AYNI ŞEKİLDE AÇILIP KAPANIYOR. BIRAKSAM TELEFON, ŞARJI BİTENE KADAR AÇILIP KAPANACAK.

YARDIM LÜTFEN!
  • Dostum ne yaptın halledebildinmi mi sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senders S kullanıcısına yanıt
    Tekrar güncelleyin, düzelir.
  • BİR TANIDIĞIN ANLATIMIYLA TEKRARDAN GLOBAL ROM ATTIK. FARKLI OLARAK FLASH TOOL DA FARKLI YERLERE TİK ATTIRDI. ONDAN SONRA DÜZELDİ.

TEKRARDAN YAPACAĞIMA GÜVENMEDİĞİM İÇİN GÜNCELLEME YAPMAYACAĞIM.O ŞEKİLDE KULLANACAĞIM.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Yandex ve Google haritalarda GPS sinyalinde korkunç sapma ve sinyal kaybı yaşıyorum son birkaç haftadır. Hattan mı kaynaklanıyor telefondan mı acaba, başka yaşayan var mı?
  • Hayır bende kayıp ve GPS de sapma yok. sadece evin içinde 2-3 metre sapma yapıyor.
    Romdan kaynaklanıyor olabilir.
  • 8.2.1.0 da olanlar ne kadar ekran alıyor iki gün önce güncellendim pilde performans kaybı yaşıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 7 ne zaman gelecek bu modele arkadaşlar? Bilgisi olan var mı?
  • 5Maverick2 kullanıcısına yanıt
    Beta sürümüne gelmiş.

• Reis0655 R kullanıcısına yanıt
    gelmedi hocam beta kullanıyorum. Ayrıca note4 android 7 alacak cihazlar listesinde yoktu.
  • ★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) facebook ta bi arkadaşta gördüm
  • arkadaşlar merhaba;

yurtiçinden garantili ve faturalı olarak satın aldığım redmi note 4 üm var cihazı kapalı kutu olarak aldım cihaz fabrika çıkışı olarak farklı bir rom vardı konun ilk sayfasında yer alan adımları izleyerek flashlama işlemiyle global sürüme çevirdim, buraya kadar sorun yok, global roma geçtikten bir kaç gün sonra wifi üzerinden bir güncelleme uyarısı aldım güncelleme paketini indirip güncellemeyi başlattığımda cihaz güncelleme yapıyor gibi gözüküyor fakat sürekli kendini resetleyip duruyor şarj %30 bandına düştüğündede otomatik olarak açılıyor ve güncelleme başarısız oldu diyor bunu neden yapar fabrika ayarlarına döndüm buna rağmen sorun devam ediyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • carnageous kullanıcısına yanıt
    Benzeri benimde başıma gelmişti. Güncellemeyi yükleyemiyor. Bazen böyle olabiliyor. Uğraşmayın kendiniz indirip fasboot ile atın.
  • Rom'u baştan da flashlayabilirsiniz.
  • Bir testte ben yaptım. Siz değerlendirin. Telefonu :)
    Xiaomi Redmi Note 4 Slow Motion - Rakipler çok pahalı !!!https://www.youtube.com/watch?v=hH8jaX-JcWo
  • Arkadaşlar merhaba, üzücü bir olay yaşadım. Telefonum süs havuzuna düştü, ancak max 5-6 saniye suyun içinde kaldı. İlk çıkardığımda bir sorun yoktu ancak şarj kablosunu takınca tepki vermiyordu. Yarım saat sonra telefon hepten kapandı ve hiç bir tepki vermiyordu. 3 ya da 4 saat sonra fark ettim ki, alttaki tuşların ışığı hafif yanıyor, güç tuşuna basınca kuvvetli yanıyor. Telefon suya düşeli bugün 3 gün oluyor ve hala ışıklar yanıyor. Düştüğü zaman %38 şarj vardı telefonumda. Ne önerirsiniz? Şarj bitince hayata gözlerini yumacak mıdır?

• Huawei g8 kullanıyordum xiaomi redmi note 4 4gb ram Snapdragon işlemcili global rom telefon aldım. G8 de görüntüleme modu vardı küçük orta büyük diye bunda da öyle bir ayar varmı acaba? Bulamadım uygulama simgeleri çok büyük gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.