Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8.1.7.0 sürümünde hücre bekleme %80lerde. 3 saat ekran süresi (Sim kartım 4G. Bu yüzden hattımı değiştirdim)
    Miui redmi note 4 bölümünde konusu yok veya kaldırılmış. Aynı şekide 8.1.6.0 sürümü sorunlardan dolayı askıya alınmış :http://en.miui.com/thread-523561-1-1.html
    Global beta roma geçmeyi düşünüyorum. İlk sayfadaki flashlama ile 8.1.7.0 sürümünden doğrudan geçiş yapabilir miyim ? Veya önerebileceğiniz rom/yöntem var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 28 Nisan 2017; 11:54:3 >
  • modifci kullanıcısına yanıt
    Bende mtk var, kronik mi bilmem ama bende arada hat kopması oluyor. Onun dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pranis kullanıcısına yanıt
    Güncelleme yaptım 8.2.1.0 oldu durum değişmedi.ozellikle telefon gorusmelerinde kapanip aciliyor.boyle sorun yasayan oldumu arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ie36 -- 28 Nisan 2017; 17:16:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The-Raven T kullanıcısına yanıt
    Sag olun hocam peki snapdragona imei nasil atiliyor ayni sekilde mi
  • ie36 kullanıcısına yanıt
    bende bir sıkıntı bugün son 8.2 güncellemesinden sonra 2 saat civarı görüşme yaptım problem yoktu
  • istanbulsm kullanıcısına yanıt
    İlk sayfadakileri yap geç ben yaptım bı sıkıntısı yok.beta global rom 8 7.4.27 sürüm.

• The-Raven T kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı problem mevcut hocam. Benim tel de MTK ve arada hat kopması olmakta 8.1.6.0 a güncelledikten sonra ortaya çıktı.
  • Reis0655 R kullanıcısına yanıt
    Şu yöntemle sorunsuz geçiş yaptım;http://en.miui.com/thread-371349-1-1.html

''cust.img'' dosyası ve preloader kısmına dikkat etmek gerekli. İlk sayfadaki anlatım güncelleme yapmak için daha uygun. (Telefonu ilk aldığımda 5 haneli sürümden 4 haneli sürüme geçerken sorun yaşamıştım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 30 Nisan 2017; 18:15:49 >
  • 8.1.6.0 sürümünde ortaya çıkan sorunlar yüzünden 8.1.7.0 a geçtim fakat, hat konusunda problem yaşıyorum. Zayıf çekiyor bazen tam çekse de internet yavaş oluyor. Pek stabil değil. Bu gidişle 8.1.4.0 a yada 8.0.5.0.0 a dönecem artık.
  • Arkadaşlar şu ilk sayfadaki driverların Win10 için olanu var mı??? 8.1 e kadar destekliyorda
  • kılıf almak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir. Çok başarılı.
    http://www.hepsiburada.com/dafoni-tough-power-xiaomi-redmi-note-4-ultra-koruma-kilif-p-HBV000004DKGO
  • Selam, dizipub vb sitelerden offline izlemek için dizi bölümleri indirmek istiyorum, bizim telefonla direk indirmek istediğimde sadece reklam kısmı iniyor, bir app mı kullanmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erginc -- 6 Mayıs 2017; 14:16:12 >
  • Daha sonra Download Agent'ın altındaki "Scatter Loading"i tıklayın. Ve buraya da daha önce indirip zip'ten çıkarmış olduğunuz ROM klasörünün içindeki "MT6797_Android_scatter" seçin. arkadaslar ne yaptıysam mt6797 ısımlı dosyayı bulamıyorum nerde bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali63

Daha sonra Download Agent'ın altındaki "Scatter Loading"i tıklayın. Ve buraya da daha önce indirip zip'ten çıkarmış olduğunuz ROM klasörünün içindeki "MT6797_Android_scatter" seçin. arkadaslar ne yaptıysam mt6797 ısımlı dosyayı bulamıyorum nerde bu ?

Hocam İndirdiğin rom varya onu uzantısını tz yapacaksın sonra romu 7-zip programı ile kalsöre çıkart
    daha sonra SP Flashdan scatter loading kısmında klasöre çıkartığın rom yerine gel orda bide image klasörü var onun içinde
  • Arkadaslar 8.2.1.0 surumu geldi telefona varmi degisiklik ben pek bsey goremedim.

• Hocam direk telefon uzerinden mi guncelleme yaptiniz yoksa pc kullandınız mı?

• mali63 M kullanıcısına yanıt
    burdan indir rom u winrar ile çıkarthttp://en.miui.com/a-234.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorgeous-Freeman

quote:

Daha sonra Download Agent'ın altındaki "Scatter Loading"i tıklayın. Ve buraya da daha önce indirip zip'ten çıkarmış olduğunuz ROM klasörünün içindeki "MT6797_Android_scatter" seçin. arkadaslar ne yaptıysam mt6797 ısımlı dosyayı bulamıyorum nerde bu ?

Hocam İndirdiğin rom varya onu uzantısını tz yapacaksın sonra romu 7-zip programı ile kalsöre çıkart
    daha sonra SP Flashdan scatter loading kısmında klasöre çıkartığın rom yerine gel orda bide image klasörü var onun içinde

eyw ustat cok saal

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorgeous-Freeman

quote:

ustam son rıcam olucak, ımei nasıl atıcam ? cok sey denedım ama olmadı ?

• Benimde bugün güncelleme geldi 8.2.1.0 oldu TLF dan direk yaptım parmak izi titreşimi yok. Başka farklar varmı bakicaz artık

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.