Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tiner karta zarar verir. saf alkol ile yapılması lazım.
  • Beyler telefonu geçtiğimiz Şubat'ta aldım ve cihaz sürümünü 9.5.4 de bıraktım ondan sonra ki güncellemeleri yapmadım. Pil kullanımından memnun olduğum için güncellemelerke kötüye gitmesi endişesi ile güncellemeleri yapmadım. Sizce yapmalı mıyım yapanlar ne düşünüyor bu konuda, şarj da performansta taarımda nasıl değişiklekler olabilr?
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır bu yöntemi kullanıyorum daha zararını görmedim. Su alan bütün cihazlarıda bu şekilde tamir ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ContackTR C kullanıcısına yanıt
    Miui 10 gelince yorumlara bakar karsr verirsin. 9.5 den memnunsan 9.6 ya gerek yok

• Arkadaşlar. bu telefonda hızlı sarj özelliği var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba. Son günlerde batarya resmen öldü, telefon durup dururken ısınmaya başladı. Sabah %100 de şarjdan çekiyorum 5 10 dakıka sonra 70 80 lere düşüyor, 60 lara düştüğünde ise birden 67 68 oluveriyor. Aynı sıkıntıları yaşayanlar var mı ? Ya da çözümünü bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet9062

Arkadaşlar. bu telefonda hızlı sarj özelliği var mı ?
    Yok

• ContackTR C kullanıcısına yanıt
    ben 9,6,1,0 güncelledim, güncellemez olaydım git gide pil performansı düştü. Şimdi kameradan galeriye geçişte hata vermeyen en eski rom u bulup downgrade yapıcam
    pilinden memnunsan dokunma derim
  • The-Raven T kullanıcısına yanıt
    bende var böyle bir problem
    eski rom arıyorum pil sorunu olmayan
    şu anki rom 9.6.1.0
    8.x.x.x gibi bir rom bulup kurmam lazım
  • Selam xda forumda bi kaç arkadaşa sordum, note4x mtk ve note4 mtk cihazlarına aynı custom rom u kurabiliyormuşuz. Telefonun pilinden şuanda pek memnun değilim daha iyi olabileceği kanısındayım. Telefonu rootladım fakat elverişli bir rom bulamadım. Kullanan arkadaşların fikrini almak istedim
  • Arkadaşlar google camera yükleyen varmı ? kullananlar hangi sürüm tam uyumlu ? ben 5-6 tane denedim ama hiçbiri tam uygun değil.
  • Merhaba arkadaşlar, geçen sene anneme redmi note 4 aldım. Son 1-2 aydır arka kamerası çalışmıyor. Fotoğrafını koydum. Hatayı ( kameraya bağlanmıyor) nasıl çözebiliriz? Teşekkürler.

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• Merhaba arkadaşlar, geçen sene anneme redmi note 4 aldım. Son 1-2 aydır arka kamerası çalışmıyor. Fotoğrafını koydum. Hatayı ( kameraya bağlanmıyor) nasıl çözebiliriz? Teşekkürler.

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada)

• Arkadaşlar telefonu sıfırladım bile note 4 global cihazım dominations oyununda kasıyor. Oyunun grafikleri kötü değil ama öyle olağanüstü de değil. Sizde de bu oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar MİUİ 10 ne zaman çıkacak şuan kullandığım miui sürümü 9.6.3.0 şarj vs sorunu yok ama yinede yenilik gelir diye umuyorum Fm radyoya RDS vs gibi
  • Yeni güncellemeyi yükleyen var mı? neler değişti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Yeni güncellemeyi yükleyen var mı? neler değişti?
    Ben yükledim temam değişti ve ekran büyük hale geldi anlayamadığım bir şekilde sanki ekranı yukarı doğru uzattılar. Yeni bir telefon sahibi gibi hissettim. Portre gekir diye bekledim ama yok. Yavaş yavaş göreceğim ama dediğim gibi en büyük değişiklik ekran.

• Redmi note 4 mtk surum anakart mevcut.ihtiyaci olan var mi?veyahut anakarti arizali olan varsa ulassin bana

• Herkese merhaba.
    Redmi note 4 snapdragon 32 kullanıyorum. Sim 1 ile ile telefondan dışarı arama yapamıyorum. Aynı şekilde dışardan arama gelmiyor. Ancak mesaj, mobil internet sıkıntım yok. Dışarı ararken 10 saniye bekleyip mobil ağ kullanılamıyor diyor. Dışardan arama gelirken kapalı diyor zaten. Anında sms geliyor arandınız diye. Sim kartı değiştirdim. Farklı operatörlerin sim kartlarıyla denedim. Sitesinden son yazılımı flash tool ile yükledim. Sonuç aynı. Sizce neden olabilir. Ne yapmam gerekir

Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.