Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (Türkçe İnceleme İlk Sayfada) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
50
Favori
157.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.3Gb Büyük Bir Rakam Kapanıp Açılmama Gibi Bir Sorunu Olmaz Dimi Hocam @PearBear
  • kot123 K kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaptım Sorunsuz Şuan İçin :) Kılıf Bulamadım Uygun Siz Nerden Temin Ettiniz Acaba
  • İyi günler iyi forumlar.

Bir sorum olacak cevap verebilen olursa seviniriz.

Bir arkadaşıma redmi note 4 global versiyon aldık. Bir de kılıf+kırılmaz cam sipariş verdik. Gelen kılıf ve kırılmaz camda redmi note 4x yazıyor. Sıkıntı olur mu? tereddütten dolayı paketi açmadık.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam, iki cihazın işlemcileri hariç tüm özellikleri aynı. Ebat dahil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala telefonu aldığım günkü güncellemedeyim, (8.5.4) gayet memnunum, şarjı 3 gün gidiyor. Yeni güncelleme gelmiş (9.5.8) batarya süresinde sıkıntı yoksa yapmak istiyorum. Tavsiye eder misiniz?
  • VAllah üç gün gidiyorsa güncelleme aham şaham bir fark yok miui 8 ile görsellik dışında ki görsellikte de birisi Ferrari birisi Tofaş değil yani

• Ekran parlaklığı otomatik mod ben de kullanılmıyor sizde de öyle mi ?

Otomatik ayarladığım halde gün ışığında değişim olmuyor el ile ayarlamak zorunda kalıyorum
  • Arkadaşım bu telefondan almış Teknosadan. Güzel şeffaf kılıf ve ekran koruyucu öneriniz varmı ?

• yeni güncelleme gelmiş yapan oldumu
  • Geleli çok oluyor o güncelleme

• selam arkadaşlar.telefonu teknsoadan indirimli 1000 tl ye aldım.bu fiyata alınabilecek iyi bir telefon.şarj iki gün gidiyor.gayet hızlı.kamerası idare eder.ama üst düzey değil.sonuçta 1000 liralık telefon.tamperli cam konusunda sıkıntı yaşadım.koruyucu tam kaplamıyor.kenarları bir tuhaf durdu.bu soruna çözüm bulan varmı.
  • Galiba yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cells

selam arkadaşlar.telefonu teknsoadan indirimli 1000 tl ye aldım.bu fiyata alınabilecek iyi bir telefon.şarj iki gün gidiyor.gayet hızlı.kamerası idare eder.ama üst düzey değil.sonuçta 1000 liralık telefon.tamperli cam konusunda sıkıntı yaşadım.koruyucu tam kaplamıyor.kenarları bir tuhaf durdu.bu soruna çözüm bulan varmı.
    Aliexpress ten o kadar temperli cam aldim. Hepsinin kenarlarında bosluk kaldı. Çözümü nano glass da buldum ama o da kolayca çiziliyor keskin bi cisim değince.

• cells C kullanıcısına yanıt
    bende ucuz cam aldım aynı sorun var aliexpressde 5d cam diye geçenler var fiyat 2 katı ama alıp denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

Aliexpress ten o kadar temperli cam aldim. Hepsinin kenarlarında bosluk kaldı. Çözümü nano glass da buldum ama o da kolayca çiziliyor keskin bi cisim değince.

Alıntıları Göster
    Komple üst ekran var beyaz yerler tuşlar dahil onlardan alın hiç belli bile olmuyor 1.2 dolardı en son

• 9.5.9.0 çıkmış. Deneyen var mı?

• Bende XİAOMİ telefon almayı düşünüyorum, ama model isimleri bile o kadar aynı ki aradaki farkları anlamak da zorluk çekiyorum.

Redmi Note 4 yada

Redmi note 4X ağırlık basıyor ama aralarında önemli fark varmı?

Birde Mo A1 i çok övüyorlar 150₺ fazla verip onu mu alsam diye de düşünüyorum fakat çok kararsızım. Siz kullananların fikri nedir ne alsam.

Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Ben dun yukledim. Guncellemeyi yuklendikten sonra telefon ilk acilista 15 dkda acildi belki sadece bana ozeldir ama gec acilirsa sakin yeniden baslatmayin. Onun haricinde onceden isinma sorunu yasiyordum ozellikle sarj ederken batarya 45 dereceye kadar cikiyordu guncellemeden sonra telefonu sarj ettim ve en fazla 34 dereceye kadar isindigini gozlemledim ayrica uzun sure telefonu kullandigimda sadece tarayicida gezsem bile telefon cok isiniyordu suanda bu sorunda gitmis durumda artik telefon buz gibi hic isinmiyor. Bu isinma sorunu guncelleme notlarinda yazmiyor ancak nasil olduysa isinma sorunumu cozdu. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajekdo

Ben dun yukledim. Guncellemeyi yuklendikten sonra telefon ilk acilista 15 dkda acildi belki sadece bana ozeldir ama gec acilirsa sakin yeniden baslatmayin. Onun haricinde onceden isinma sorunu yasiyordum ozellikle sarj ederken batarya 45 dereceye kadar cikiyordu guncellemeden sonra telefonu sarj ettim ve en fazla 34 dereceye kadar isindigini gozlemledim ayrica uzun sure telefonu kullandigimda sadece tarayicida gezsem bile telefon cok isiniyordu suanda bu sorunda gitmis durumda artik telefon buz gibi hic isinmiyor. Bu isinma sorunu guncelleme notlarinda yazmiyor ancak nasil olduysa isinma sorunumu cozdu. Tavsiye ederim.
    peki pil durumu nasıl? 9.2.2.0 güncellemesi gibi batarya önceki firmwarelara göre hızlı bitiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.