Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.3.2.0 guncellemesinden once boyle bir sorun yoktu. Yeni güncelleme geldiğinde düzeleceğini ümit ediyorum

Hangi tarz bir yazılım yüklemeliyim? Apk olarak batarya gösterici programlar haliyle işlevsiz oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkEfSaNe kullanıcısına yanıt
    Farketmez bitane rom kur bak bakalım duzeliyor mu? Xiaomi.eu romları olur, Developer romlar olur kur birinş bak bakalım bir.

• Arkadaşlar,
    Bir 32 gb sd kart aldim ama , sd karta kopyalama yapmak isterken alan dolu uyarisi aliyorum.
    Ki 30 gb bos yer var.
    Kartta mi sorun var acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Arkadaşlar,
    Bir 32 gb sd kart aldim ama , sd karta kopyalama yapmak isterken alan dolu uyarisi aliyorum.
    Ki 30 gb bos yer var.
    Kartta mi sorun var acaba ?

Market ten sd insight kurup orijinal olup olmadığına bakın ve cihazda format atın.fat32 formatı 4 gb üzeri dosya almaz. Örneğin 5gb hd film varsa dolu diyebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Haziran 2016; 3:43:14 >
  • 3 gündür kullanıyorum. Redmi note 3 mtk 32 gb dan farkı,ekranı ciddi oranda daha iyi amolede yakın bir ips lcd diyebilirim ki mtk versionunda ekranını çok beğeniyordum. Bu çinliler meizu xiaomi ekran işini hakkaten iyi yapıyorlar..
    Daha hızlı açılıyor uygulamalar. Tabiki kamerası daha iyi daha fazla ışık alıyor odaklanması daha hızlı. Sayfalar biraz daha hızlı açılıyor.
    Ve telefon global versiyonu. 7.1.8 global kararlı vardı geldiğinde. 7.3.5 aldı direk.
    Rom işinden anlayan arkadaşlar sizce global de kalmalımıyım yoksa bu geliştirici romları kurmalı mıyım?
    Mtk versionunda bl kilidini falan açmıştım epic rom kullanıyordum en son 6.5.26.
    Bunda da kursam epic romları artı birşey alır mıyım global 7.3. 5 e göre. Özellikle şarjı daha iyi gider mi acaba?
    Şimdiden bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
    İyi forumlar

Antutu sonucum
    Bu mesaja eklenen görseller:

• ertanx kullanıcısına yanıt
    Kart orjinal.
    Depolama - Usb bellegi sil
    Seceneginden mi yapiyoruz.

Usb belleği sildim.
    Mesela telefon bilgisayara bağlı iken, bilgisayar üzerinden yeni bir klasör açıp isim vermek istediğimde sd kart donuyor. Daha doğrusu klasör donuyor ve telefonu usbden çıkarmadan da düzelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 9 Haziran 2016; 9:21:49 >
  • global kararlı iyidir.

• SkEfSaNe kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B8sYX-uOHFl5ZGtNbE9vLW5xUEE/view?usp=drivesdk

Bu linkte 7.2.5 global rom var kurup dene
    Miflash ile yükleyebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,
    Bekleme modunda bu şekilde olması çok anormal geldi bana.
    Android ve android sistemi neden bu kadar çok şarj tüketiyor.uykuya geçmesini engelleyen bisey var sanırım.
    Siz güç ve pil tasarruf modlarini nasıl kullanıyorsunuz.ekran kapalıyken sizde nasıl şarj tuketimi

• pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Cpu spy programından cpunun uyuyup uyumadıgına bak bi

• frenze kullanıcısına yanıt
    Micro sd kartı direkt bilgisayara takıp biçimlendirin. Yeni klasör açmada donması ise şundan direkt olarak micro sd karta bağlı değilsiniz arada xiaomi nin programı var ondan kasıyor.

• Şöyle bir sonuç var.ne anlama geliyor.biraz beklemek mi gerek doğru sonuç icin yoksa anlık görüntü de bilgi verir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pretty34 -- 9 Haziran 2016; 11:30:44 >
  • merhaba

bu hintliler yine boş durmamış... 2 sim ile sd kart ı aynı anda kullanabilmek için çözüm üretmişler

1. olarak.... bu işlemi yapacak kişiler hatalı işlem sonucunda olacak her türlü sorunu kendilerine aittir. payalaşımcı olarak ben veya forum yönetimi değildir.

2. olarak.. video da anlatılan yöntemi denemedim... video ya göre sonuç olumlu olması gerekiyor.. bakınca mantıkende olumlu olması gerekiyor.. burda genel kayıp sim ile sd kart olabilir. bu işlemi yapmadan önce kullanmak istediğiniz sd kart kaliteli olsun. daha sonra yeni sim ve yeni sd kart alma durumuna düşmeyin...

ihtiyaç duyup yapan arkadaşlar sonuçları paylaşırsa da güzel olur (sorumluluk deneme yapana aittir)

https://www.youtube.com/watch?v=Zz_sLdIzJfM

• quote:

Orijinalden alıntı: tosuntosun

merhaba

bu hintliler yine boş durmamış... 2 sim ile sd kart ı aynı anda kullanabilmek için çözüm üretmişler

1. olarak.... bu işlemi yapacak kişiler hatalı işlem sonucunda olacak her türlü sorunu kendilerine aittir. payalaşımcı olarak ben veya forum yönetimi değildir.

2. olarak.. video da anlatılan yöntemi denemedim... video ya göre sonuç olumlu olması gerekiyor.. bakınca mantıkende olumlu olması gerekiyor.. burda genel kayıp sim ile sd kart olabilir. bu işlemi yapmadan önce kullanmak istediğiniz sd kart kaliteli olsun. daha sonra yeni sim ve yeni sd kart alma durumuna düşmeyin...

ihtiyaç duyup yapan arkadaşlar sonuçları paylaşırsa da güzel olur (sorumluluk deneme yapana aittir)

https://www.youtube.com/watch?v=Zz_sLdIzJfM

Buldukları çözümden önce bir tırnak kesmesini öğrensinler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Haziran 2016; 12:58:34 >

• Bu aralar instagram da dolasirken takilamalar oluyor bende ayni sorunu yasayan var mi?

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Video yu izleyemedim ama mantigi aynidir buyuk ihtimal. 2-3 hafta once burada yazmistim benzer seyi, ve ben o zamandan beri cift sim+sd kart seklinde kullaniyorum cihazi. Hatta yapistirma bile yapmadim, tirnaginizla ittirerek yapabilirsiniz

• NooBy kullanıcısına yanıt
    Uzunca bir süre uygulamayı güncellediğim halde tasarım eski sürümdü.
    Geçen günlerde kendi kendine yeni görüntüye döndü (beyaz tasarım)
    O günden beri sürekli takılıyor, donuyor geçişlerde.
    Ve bazen de çöküyor uygulama.
  • quote:

Uzunca bir süre uygulamayı güncellediğim halde tasarım eski sürümdü.
    Geçen günlerde kendi kendine yeni görüntüye döndü (beyaz tasarım)
    O günden beri sürekli takılıyor, donuyor geçişlerde.
    Ve bazen de çöküyor uygulama.

Bende yeni sürümü kullaniyorum artik sinir bozmaya basladi.sorun telefondan mi uygulamadan mi onu çözmek lazim

• NooBy kullanıcısına yanıt
    Diğer uygulamalarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım henüz.
    Büyük ihtimalle uygulamadandır.
    Olmazsa eski sürümü bulup yükleyip denemek gerekiyor.
  • quote:

Diğer uygulamalarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım henüz.
    Büyük ihtimalle uygulamadandır.
    Olmazsa eski sürümü bulup yükleyip denemek gerekiyor.

Sorunu çözdüğünüz de bana da haber verirmisiniz?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.