Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim hocam, iyi günlerde kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Yükleyemezsiniz, yüklemeye de kalkmayin cihaz açılmaz

Tamam.
    Teşekkür ederim.

Yüklemeye kalkıp telefon açılmasaydı hanım başımın etini yer dururdu :-)

Önerebileceğiniz rom var mı?
  • Baylar ve bayanlar , önceden konuyu takip ediyordum bayadır bakmadım konuya . Global rom vardı zaten,sanırım fiyatıda düşmüş biraz daha. Ben şimdi telefonu alsam imei atıp,global rom yükleyip kullanabiliyorum diye biliyorum. 4G olayı ne oldu ? Bağlantı sorunu oluyordu başlarda şimdi nasıl ?
  • Hiçbir sıkıntı yok 4g şarj ekran süresi Türkçe No problem cihaz tavsiye olunur.marsmalow yada android N gelirim bilemem ama güncelleme takıntın varsa araştır diyesim geliyor da nereden arastiracaksin.
  • Yıllar önce çıkan mi2 ve mi3 e desteğini hala sürdürüyor. Bu telefona da her halikülarda da sürdürecektir desteğini meraklanmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearnomercy

Sevgili arkadaslar konuyu epeydir takip ediyorum redmi note 3 pro modeli ile mi 5 32 gb modeli arasinda kaldim. Biliuorum ikiside farkli segmentte..Bir kullanici olarak sizin tavsiyeniz ne olurdu ?

merhaba
    5.5 inch takıntın yok ve mali durumun uygun ise tabiki Mi5

olay sadece son model olması değil... var olan teknik özellikler açısından daha iyi bir cihaz.

fiyat / performans i rakipleri (yine çin markaları) göre biraz düşük kalıyor ise de rom konusunda süreklilik açısından rakiplerinden daha ileride
  • bu telefon un kamerası ile resim çekenler veya tlf fotoğrafcılığı yapanlar bana yardımcı olabilir mi ?

şimdi resim çekiyorum.. renk siyah ... ama dijitale geçerken bu antrasit rengine dönüşüyor... başka bir renk olan koyu zümrüt rengi ise ya gök mavisi yada gri çıkıyor.. bu konuda bilgisi olan ?
  • Ya ben youtube de video izlerken arda bir ekran parlaklığı hafif d¨¹ş¨¹p bi m¨¹ddet sonra tekrar eski haline geliyor.video bitene kadar arada bi bu şekilde tekrar ediyor.neden olabilir.
  • android 6 alacak, muhtemelen miui 8 ile birlikte verecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

android 6 alacak, muhtemelen miui 8 ile birlikte verecekler.

Ne zaman 6.0 ve miui 8 gelicek biliyormusun
  • Şu an miui 8 alpha sürümü var. Betası 14 haziran developer sürümü de haziran sonu diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilbeyaz85

Ya ben youtube de video izlerken arda bir ekran parlaklığı hafif d¨¹ş¨¹p bi m¨¹ddet sonra tekrar eski haline geliyor.video bitene kadar arada bi bu şekilde tekrar ediyor.neden olabilir.

Ayarlar/ekran/kontrast/standart seçmeniz lazım. Diğer seçenekler içerik rengine göre koyuluğu değiştiriyor

• corsair61 kullanıcısına yanıt
    miui forumunda konusu var, 17 haziranda çin dev rom yayınlanacak herkes için. 6.01 zaten kapalı betadaydı, muhtemelen miui 8 ile birlikte verirler bizim cihaza.
  • Bu cihaza uygun kapaklı kılıf nereden bulabilirim aliexpress dışında halen bulamadım da.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar benim bl kilidi kod gelmedi kapalı henüz. bu sırada imei tamir ve global rom yükleme yapabilirmiyim?

birde cihazım snapdragon versiyon anlatılan yöntem uyuyormu acaba benim cihaza ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erendiz -- 7 Haziran 2016; 22:41:32 >
  • Arkadaşlar V7.3.2.0.LHOMIDD global sürüm yüklü cihaza root uygulanabilir mi? BL kilidi açık.
  • 2 gündür bende aranıza katıldım.Müthiş bir telefon.Metal kasa,parmak izi sensoru,32 GB dahili hafıza ve artirilabiliyor oluşu, 3 GB RAM,gayet iyi kamera ve kalite hissi veren bir cihaz.

• Bataryası da güzel.

• Olur.Twrpyi at anlatıldığı gibi sonra rootla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyselkrkt

Aliexpressten piston basic kulaklık alma niyetim var ancak bir türlü iyi bir satıcı bulamadım. Description kısmında yeni alüminyum kulaklıkların fotoğrafları var ancak üye yorumlarındaki fotoğraflarda eski plastik ürün fotoğrafları car. İnsan emin olamıyor ya eskisini yollarsa diye. Güncel versiyonları yollayan satıcı biliyormusunuz. Bide kulaklığa çok para vermeyi sevmem 6 dolara mükemmel duruyor piston basic edition

shenzen satıcısından çoğu kişi memnun.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.