Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aranizda hic android 10 rom kuran deneyen var mi?
    Tecrubelerini paylasirsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Havoc 3.x kurdum ama açılmadı bootloop da kalıyor. Çözümünü bilen yardımcı olabilirse tekrar kurmayı denicem

• kronik şarj bordu hatasını yine (her nasılsa hep uzun yola cıkınca yapıyor bunu ) verip şarj olmamaya başlayınca ve zaten kasa ekran değişimi de yapmam gerektiğinden, canıma tak etti ve k20 pro aldım ve diğer gruba transfer oluyorum. cihazı 2016 ocaktan beri kullanıyorum ve sanırım ilk alanlardanım ve hala daha bence fotograf dışında her işi çok rahat gören bir cihazdı. kalınız sağlıcakla, bir sekilde yardımı dokunan dokunmayan herkese teşekkürler
  • Elinde batarya olan varmı ?
    Tahta kaleden batarya aldım 3 ay kullanmadan çöp oldu
    Not 8 kullanıyorum not 3 pro nun tadını vermiyor yeminle

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Onu ben de kurmuştum ama şarjı içiyordu bir sıkıntı vardı galiba. Ve kurulum için format data gerekiyor wipe data yetersiz diyordu. Bugün zaman olursa bir daha denemeyi düşünüyorum.

• 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem, hiç stabil değil en iyisi havoc 2.5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Açıkçası o da kusursuz değil de kötünün iyisi bence. Ya gapps paketi uyumsuz ondan ya da ROM'un kendisinden bilemiyorum. Sen hangi Gapps paketini kullanıyordun 2.5 ile?
    Stock

Stock derken herhangi bir gapps kurmuyor musunuz?

Edit: Şimdi yeniden kurdum android 10 havoc os 3.2, bitgapps tavsiye edilmiş ama nedense bende şarjı fazla tüketiyor bu paket bende normal opengapps kurum deneyeceğim bir de olmazsa sadece rom kurup da denemeyi de düşünüyorum. ama benim gördüğüm kadarıyla 2.5 den daha seri ve derli toplu görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9unkarekoku -- 6 Mart 2020; 22:11:56 >
    Stock gapps paketini kuruyorum hocam

https://opengapps.org/

Hangi twrp ile kurdunuz hocam
    Akıcı güzel ama daha tam oturmamış eksikleri var

Ben orangefox ile kurdum son sürüm, bitgapps ile denedim ve yine bana şarjı hızlı tüketiyor gibi geldi, denemek için gapps kurmadım o da şarjı biraz tüketiyor gibi, bir de opengapps pico ile kurdum onda da açılmadı boot ekranında logoda kaldı. Şimdi yeniden deniyorum 3.2 ve opengapps pico ile kurmayı olmazsa bir de nano ile denerim. ama bir de şu var o sayfada sadece nano ile pico var 10 için diğerleri galiba uyumsuz olduğundan yayınlanmamış. siz yanlış paket kurmuş olabilir misiniz?
    Orangefox ile havoc 3.2 kurdum bitgapps, Nano, pico bunlarda açılmadı boot ekranında kalıyor.

Teamwin project ile yüklendi ama içime sinmedi pek takılma felan oldu

Bende de opengapps pico ile takıldı logoda yeniden başlattım başladı normal devam etti. şimdi de nano ile deniyorum.

Edit: OpenGapps Nano ile kurulum tamamlandı normal açıldı. Biraz kullanayım zaten belli eder kendini.

Edit 2: yok bu şimdilik pek stabil değil buna kanaat getirdim çünkü durduğu yerde ve nerdeyse hiç bir şey kurulu olmadığı halde donuyor kilitleniyor vs. Gapps olması ya da olmaması da çok bir şey fark etmiyor. Ben de geri Havoc OS 2.5'e geri döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9unkarekoku -- 7 Mart 2020; 10:57:26 >
  • 5 yıllık serüvenin sonuna gelmek üzereyiz note pro 3 ün kendisinde birşey yok ama batarya artık dikiş tutmuyor. Çok sağlam ve performanslı bir ürün çıktı maşallah. Xiaomi yeni modellerde bunu aratmayacak özellikle batarya konusunda bir tık üzerinde f/p modeli tavsiyeniz var mı? Telefonda oyun oynamayan orta yaş, standart uygulama vs kullanıcısı olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RID_ONE_54 -- 13 Nisan 2020; 16:51:39 >
  • Yıllar sonra hazır boş vakitte varken rom olayına tekrar gireyim dedim iyide oldu. Miui stock romdan çıkmak biraz gözümü korkutsada benim kate e twrp i image değiştirerek yükledim, gerisi kolay oldu
    Bliss rom
    android 10 rom şimdilik her hangi bir sıkıntı görmedim ama test edeli 24 saat olmadı.
    Yeni telefon almış gibi oldum :) yıllarca miui kullanmış biri olarak miui kötü değildi sadece sıkılmıştım, benim için bliss rom efsanemi yoksa hayal kırıklığımı olacak merak ediyorum, gelişmeleri yazarım. Ota güncelleyi de denedim 900 mb civarı birşeyi indirdim, ota güncelleme yaptım twrp den opengapps ve magisk yükledim, wipe yapsamda telefon çöktü, ota güncellemeyi becerememiş olabilirim. Tekrar en baştan yine romu kurdum çünki sevmiştim :)
    Denemek isteyenler buradan twrp nasıl yükleneceğine bakabilir ben gapps olarak opengapps arm64 pico kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Orangefox ile havoc 3.2 kurdum bitgapps, Nano, pico bunlarda açılmadı boot ekranında kalıyor.

Teamwin project ile yüklendi ama içime sinmedi pek takılma felan oldu
    ElindirV4 kernel burada siz çok daha tecrübeli olarak bliss rom ve elindir kernel kombosuna nedersiniz?
  • Havoc OS 3.4 yükledim 2020.04.16 tarihinde yayınlanan şimdilik sorunsuz çalışıyor.
    Yüz tanıma eklenmiş mükemmel çalışıyor.
    Önceki sürümlerde kilit ekranında takılıp kalıyordu bu sorun giderilmiş.
    Eski sürümlerde göze çarpan hatalar düzeltilmiş.

• iyi akşamlar, hayırlı ramazanlar. Orjinal rom kasmaya başladığı için Havoc 2.5 yükledim. Youtube hariç google'a ait hiçbir uygulama yüklemedim bayağı hızlandı telefon. Fakat en önemli problemler ses çok az çıkıyor videolarda ses duyulmuyor, rehber kendi kendine siliniyor (vcf olarak listeyi telefona yükledim artık kişiler silindikçe yeniden yüklüyorum sinir bozucu bir durum listeye yeni eklediklerim yani yedekte olmayanlar gelmiyor doğal olarak) bir de wifi çekim gücü düştü. Bunlarla karşılaşıp çözebilen var? Aslında miui çok daha güzel. Bir numarayı tuşladığında daha önce o numarayı kaç kez ve ne zaman aradığını göstermesinden tut, kendi hesap makinesine kadar her şeyi daha kaliteli custom roma göre. Sadece gereksiz çok uygulama dolu sd 650 yetmiyor artık.

• Aynı sorunları ben de yaşadım ki o sürümü de hiç beğenmedim. Bu yüzden her yenisi çıktığında bir ümit diyerek yeni sürümleri yükleyip demedim şu anda havoc 3.4 Android 10 sürümünü kullanıyorum bitgapps ile kurulu bence en iyi havoc sürümü sesi iyi çıkıyor şarj iyi gidiyor ve neredeyse hiç sorun yaşamadım varsa bile gözüme çarpmadı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Aynı sorunları ben de yaşadım ki o sürümü de hiç beğenmedim. Bu yüzden her yenisi çıktığında bir ümit diyerek yeni sürümleri yükleyip demedim şu anda havoc 3.4 Android 10 sürümünü kullanıyorum bitgapps ile kurulu bence en iyi havoc sürümü sesi iyi çıkıyor şarj iyi gidiyor ve neredeyse hiç sorun yaşamadım varsa bile gözüme çarpmadı tavsiye ederim.
    teşekkürler ben de deneyeyim o zaman. Bu bitgapps open gapps ten farkı nedir? Android 10 da open gapps çalışmıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.