Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MTK modeli ile bunun bataryası aynı değil mi arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde wifi çekim gücü düştü. Modemin yanında 1 diş eksik çekiyor. Sizce ne yapmalıyım?

• Arkadaşlar hafıza yetmediğinden 64gb hafıza kartı siparişi verdim 1kaç güne gelir muhtemelen uygulamaları aktarmanın bir yolu var mı acaba birde kamera çekimlerini WhatsApp tan gelen belgeleri vs otomatik hafıza kartına geçirebilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selamünaleyküm arkadaşlar, note 3 pro nun şarj girişi bozuldu tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı, alıp meönun olduğunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47ULTRA07 kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam hocam ben burdan alıp taktım 1 aydır kullanıyorum sorun yok.https://mobil.akilliphone.com/incele/xiaomi-redmi-note-3-pro-orjinal-sarj-soket-mikrofon-bordu-96635

• mavi_des kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam, çok teşekkür ederim

• Merhaba, kasanın ekranla arasının açıldığını farkettim.Ya batarya şişiyor ya da kasa kenarlarındaki hasarlarımdan dolayı açılıyor.Yeni bir kasa alabileceğim yer var mı acaba?

• CircassiaN98 C kullanıcısına yanıt
    Kasayı çıkartıp önce pili kontrol edin eğer şişme varsa cihazı kullanmayın çok tehlikeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Kasayı çıkartıp önce pili kontrol edin eğer şişme varsa cihazı kullanmayın çok tehlikeli.
    Pil değişimine gitmek mantıklı mı peki ne dersiniz?Pil bulabilme ve bulunanın verimliliği ile fiyatı düşünüldüğünde ne yapmak lazım.Bir de kasa kenarlarında yapıştırıcı yok değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Merhaba havoc 2.5 kullanıyorum bildirim sorunu yok.
    Bir ayarı kapatmış olabilirsiniz, uygulamaların arka planda çalışmasına bakın veya derin uykuya gidiyordur cihazınız.
    Uygulama ve ayarlarınızı yedekleme alıp yüklediyseniz bu da sorun yaratıyor olabilir.
    twrp 3.0 ile yükleyemedim ben yüklemek için ne gerekiyor..
  • ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    https://sourceforge.net/projects/orangefox/files/kenzo/

Orangefox recovery ile yükledim ben hocam.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Sizin batarya orijinalmi yoksa değiştirdiniz mi bir de ekran süresi ortalama nedir? (Tabii ki kullanıma göre değişir ama ortalama)

• 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    Orijinal batarya, hiç dikkat etmedim ekran süresine.

• Bu rom işleri biraz garip birinde düzgün çalışan diğerinde çalışmaz, birinde batarya süresi iyi olsa sesi kötü olur, diğerinde Netflix banka uygulaması düzgün çalışsa sesi düzgün olmaz yani hep bir yerleri Gedikli gibi bilmiyorum ben çok denedim ama tam bu olmuş dediğim bir rom bulamadım. Yine dönüp dolaşıp Xiaomi.eu 9.5'e geri dönüyorum. Batarya da zaten eskisi gibi değil bilmiyorum kafam biraz karışık.

• Arkadaslar elinde sert malzeme kiliflardan fazla olan var mi acaba?
    Ayrica ekran ve kasasi saglam hurda cihaziniza talibim, benimkinin haşatı çıktı da biraz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Bu rom işleri biraz garip birinde düzgün çalışan diğerinde çalışmaz, birinde batarya süresi iyi olsa sesi kötü olur, diğerinde Netflix banka uygulaması düzgün çalışsa sesi düzgün olmaz yani hep bir yerleri Gedikli gibi bilmiyorum ben çok denedim ama tam bu olmuş dediğim bir rom bulamadım. Yine dönüp dolaşıp Xiaomi.eu 9.5'e geri dönüyorum. Batarya da zaten eskisi gibi değil bilmiyorum kafam biraz karışık.
    al bendende okadar netflix app çalışmadı başka aosp roma gapps flasladım yarım yamalak işler.

on numara herşeyi adam gibi çalışan rom varsa deneyelim..
  • Bugün farkettim de bitgapps diye bir gapps türü var onu kurunca cihaz sertifikalı yazıyor tabii doğal olarak Netflix markette görünüyor. Belki bilen vardır ama bilmeyenin işine yarayabilir.

Bitgapps
    https://www.pling.com/p/1314487/

• Arkadaslar izmirde kasa ve ekran degisimi yapabilecegim bir yer var mi?

• Arkadaşlar Redmi Note 3 Pro Special Edition arka kapak lazım var mı bildiğiniz yerde_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Bugün farkettim de bitgapps diye bir gapps türü var onu kurunca cihaz sertifikalı yazıyor tabii doğal olarak Netflix markette görünüyor. Belki bilen vardır ama bilmeyenin işine yarayabilir.

Bitgapps
    https://www.pling.com/p/1314487/

Benim işime yaradı ancak romda üst barı celince pie yazan tuşa dokundum ekran gitti teli kapattım actım nafile orjinal roma döndüm tekrar...

• 
Sayfa: önceki 782783784785786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.