Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. 110 tl yede,30 tl yede satıyorlar enteresan.sahibinden comda orjinal diyor sordum.doğru olabilirmi.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liquidremix 9.1.4 Android 8.1 kullanıyorum.uyumlu dolbyatmos bulamadım kullanan arkadaş varmı acaba paylaşabilirmi.birkaç tane denedim olmadı.bazıları yükleniyor ama program açılmıyor,bazıları açılıyor tepki vermiyor.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    Hocam yedek parça da orijinal olduğuna emin olmanız için kendi mağazasından almanız lazım. Diğerlerinin orijinal dediğine bakmayın A kalite olabilir ama %100 orijinal değildir.

• Arkadaşlar Turkcell kullanıyorum Vodafone'a veya Turktelekom'a geçmek istiyorum. Band 20 olmaması nasıl etkiliyor güncel durum nedir? Artık daha kötü direk 2G'ye düşüyor diye yazanlar olmuş. Ankara şehir merkezindeyim nasıl verim alırım?

Orjinal pil bulmanıza imkan yok çünkü böyle bir pil hiç piyasaya sürülmemiş çok araştırdım bu konuyu güvenilir satıcı sefa da orjinal diyordu iki pil aldım seri noları aynı hadi bunları geçtim ısı sensörü bile çalışmıyor sabit 28 derece.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Orjinal pil bulmanıza imkan yok çünkü böyle bir pil hiç piyasaya sürülmemiş çok araştırdım bu konuyu güvenilir satıcı sefa da orjinal diyordu iki pil aldım seri noları aynı hadi bunları geçtim ısı sensörü bile çalışmıyor sabit 28 derece.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için,rasgele alıcaz birtane o zaman.2 sene değilde 1 sene gitsin yeterki patlamasın😁

• semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Min - 210ma, max - 230ma çıktı bıçak ne demek oluyor bu? Bu kadar hızlı şarj etmesi zarar verir mi telefona?

https://m.tr.aliexpress.com/item/32856670034.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.32856670034&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=7976amp-zz7LK35dl5lR_6ESRhssag1540751755806

• hocam şarj ederken bu sonuç çıkyorsa başka sorun vardır. 210 çok çok az usb den bile benim telefon 600-700 ma nomal şarj da 2044 ma gördüm ben. ampera dışındaaccubattery diye bir program aha kullanmıştım play dan bir kaç program dener misiniz ? 210ma çok az olmasına rağmen nasıl 20sn yede yüzde bir çıkıyor anlamadım.
    Hocam şarj ederken yapmam gerektiğini bilmiyordum. Şimdi şarj ederken ölçtum. Min 920, max 1030 ma çıktı.

Bahsettiğim kabloyla da 1070 ma çıktı.

• düşük bile hocam. 2000ma yada 2048ma dahi olabilir ( 2048 ma 2amper oluyor oda bizim kernellerin destekledi maximum sınır. ) eğer bu hızla 20saniyede yüzde bir gidiorsa bataryada sorun vardır bence. kabloda çok ucuz durmuyor fiyatına göre.
    Alalı 2 yıl oldu hocam bataryanın eski performansını alamıyorum 10 11 saat ekran sürelerinden 5 6 saat ekran sürelerine düştüm. Tabi bu haliyle bile samsunglara iphonelara taş çıkartır o ayrı 😀

• ben hiç 10-11 saatleri göremedim. : ) sürekli sıkıntılıydı yazılımsal oalrak. belkide çok kurcalıyorum ondandır. ama şu anki romumda 7-8 saat alıyorum 1.5 -2 gün bekemeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

ben hiç 10-11 saatleri göremedim. : ) sürekli sıkıntılıydı yazılımsal oalrak. belkide çok kurcalıyorum ondandır. ama şu anki romumda 7-8 saat alıyorum 1.5 -2 gün bekemeye.
    Hangi romu kullanıyorsunuz acaba?

aex 6.0 android 9. şu an alpha sanırım ama gayet iyi. hiç bug görmedim sadece geçen deepsleep e girmemiş gece sanırım geceden sabaha 20 gitmiş batarya. ama kerneli çok stabil en iyi android 9 kernei bu romda diyebilirim. aex en iyi rom şu an aban göre hem android 8.1 de hem android 9 da.
    Ben liquidremix kullanıyorum çok memnunum,acaba arasında ciddi bir fark varmıdır.sanki çok yakınlar birbirine.

• Selamlar,

yaklaşık 10 günlük AEX Alpha deneyiminden vazgeçip çaresiz bir şekilde EU rom yedeğime döndüm.
    AEX alphada şu sorun vardı: Telefon görüşmesi gelince hoparlörü açıp telefonu bir yere koyup konuşuyordum. Ekran kararıyor ve sonrasında tepkisiz kalıyordu. Birkaç kere değişik müşteri hizmetleriyle konuşurken "Ben telefonumu kapatamıyorum, görüşmeyi siz sonlandırır mısınız" demek zorunda kaldım.
    Bugünde aynı sorun olunca önce yedek aldım. Yeni yayınlanan HAVOC romuna bir bakayım dedim. Onu yükleyip bütün programlarımı verilerimi yeni roma geçirdim. Havoc'a çift tıklayarak ekran açma seçeneği gelmiş ama işaretlediğim halde çalışmadı.
    Gün içinde ayrıca Miupro üzerine yapılan port kullandım. Bütün portlarda olan sorun devam ediyor ki telefon kapalıyken alarm çalmıyor. Ayrıca halen de Android 7 olmasının hiç bir artısı yok. Sadece biraz daha özelleştirme var. Çift tıkla ekran açma dahil hiçbir nougat özelliği yok.
    Bütün bunların sonucunda: EU roma merhaba dedim tekrar.
    Altı üstü çift tıklama ile ekranım açılsın ve kapansın istiyorum. Bozulmaya yüz tutan power tuşuyla işim olmasın diyorum.
    Sonraki telefon deneyimim (yeterli bütçem olursa) xiaomi olmasın istiyorum. Bu kadar romla uğraşmak istemiyorum. Mademki güncelleme istiyorum belki MiA2 olabilir xiaomi tarafında. Veya yeterli güncelleme alan bir cihaz alıp sadece işini yapsın yeter diyeyim istiyorum. Çok sıkıldım rom peşinde koşmaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 30 Ekim 2018; 18:11:47 >

• Arkadaşlar liquidremix yükledim telefon hızlı şarj yapmaya başladı.2.5 saatte şarj olurdu,şimdi 1 saatte oluyor.ekranda hızlı şarj oluyor yazıyor.bataryanın hızlı şarj özelliği yok nasıl oluyor anlamadım.yalnız orj şarj aleti ile değil,Samsung hızlı şarj kullandım.romda hızlı şarj özelliği varmı,varsa bile batarya uyumlu değil nasıl hızlı şarj yapıyor anlamadım.yorumlarınızı merak ediyorum.

• isoomail kullanıcısına yanıt
    Çift tıkla ekran uyutma ve açma benim de önceliğim. Bunun peşinde koşarken mi max portu modlu bir miuipro rom buldum epey onu kullandım. Kenzo ya veda ederken beni memnun etti. Denemek isterseniz linki

https://drive.google.com/file/d/1Zkt1smwzB3X55jDKEfpP7t7GSlaaB97x/view

quote:

MiuiPro

MIUI 10 v 8.9.0 Hydrogen To Kenzo Port FINAL Nougat 7.0 Build By Eni Wulandari

Build date -: 05/10/2018

Changelog:

* Fix Cleaner never finish when scanning obsolete files.

* Fix FPS. No need a Patch.

* Added Beautiful Wallpaper.

* Added Face Unlock.

* Added Google Assistant.

* Added Mi Store. You can update app from there.

* Added New Battery and Performance features. Take from MIUI.AM.

* Added System Sound in Screen Recorder.

* Removing some Chinese App. Replacing with Global App

* Removing Quick Search Box replacing with Google Search.

* Removing Themes Store default ROM.

* All Notif on Lockscreen

* Adjustment of almost all features in Mi Max ROM. (Reading System Devices).

* Use Badjingan Kernel.

* Final Port MiuiPro Nougat.

Note by dev-:

* For Kate user, if you failed when install this rom, maybe you need edit updater.script. Change device "kenzo" to "kate".

* If you want dirty flash from previous build, you must logout Mi Account first.

* If you like use it, if not leave it.

Download Link: MiuiPro_Nougat_8.9.0_By_Yanke_Eni_Wulandari.zip

•Source

Subscribe @kenzoromnews for more

Telefonda hızlı şarj mevcut sadece adaptörü değiştirmek yeterli. Ama dikkatli olmak lazım ben aylarca kullandım her şey yolundaydı taki bir gün koruma diyotları yanana kadar.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Ben denemiştim bu romu , parmak izi çalışmadığı için kaldırmıştım sizde çalıştımı parmak izi.

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.