Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haftasonu olduğundan tecrübe edecek kadar telefon görüşmesi yapamadım. Ses kalitesinin yüksek olması için karşındakininde volte de olması gerekiyor.

İşlemler rom kurmak kernel kurmak kadar kolay değil. İlgili forum başlığındaki terim ve anlatılanları bilmiyorsanız tarifle yapılacak kadar kolay değil ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefona 7 vermeyecekler herhalde en azından miu 9 u verseler bari

• Çıtalı ekran+dokunmatik takımı arıyorum. Istanbul içi nereden bulabilirim?

• Ben de var :))

Dh den almiştim. Sifir cihaz, ekran dokunmatigi kismi algilama sorunlu cikmis bir full kutu urundu.

Orj ekran getirtip, bilen birine taktirdim. SD 650 2/16 ve orj yazilim ( 1 yil onceki )

Benzer bir ulefone power ( Mtk 6753 3/32 ) alinca onu da ayni sekilde yaptirip kullandim.

Aktif olarak yine DH den 1.5 yil önce aldigim lenovo k3 note k50 var. Rom destegi nedeniyle elden çıkarmıyorum.

Paylasmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 25 Aralık 2017; 6:32:20 >
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    hocam siz nitrogenin hangi sürümünü kullanıyorsunuz. hangi tarihli. 11/12/2017 olan bataryada mükemmel stabilitede aynı ama alarm çalmıyor. işe geç kalkıyorum. sizin batarya bekleme ne kdr acaba ? hangi tarihli sürüm ?
  • Merhaba,

Redmi 4x cihazda mei repair işlemi için gerekli uygulamarı indirdim.
    Cihazda usb hata ayıklama açık , windows imza sorgulamayı da kapattım. adb cihazı görüyor ancak "adb reboot edl" komutunu verince edl moda geçmiyor sadece cihazı reboot ediyor.

Fastboot modda miflash cihazı görüyor ama brick olmasından korktuğum için bu şekilde yükleme yapmadım.
    Ne yapmam gerekiyor

Not: cihaz bootloader kilitli. miui 8.5.2 yüklü
  • linuxp L kullanıcısına yanıt
    *Dosyayı indirin zip 'ten çıkarın:https://yadi.sk/d/0a2i2YHztqLuM

*Telefonu fastboot ekranına alarak bilgisayara bağlayın

*İndirdiğiniz dosyadaki edl komutuna tıklayın

Cihaz kapanacak ve kırmızı led yanıp sönecek.

*"Miflash ile global rom yükleme" anlatımı ile cihaza global rom yükleyin.

Bu program ile edl moduna almayı deneyin.

• hocam dediğin şekilde yaptım . aşağıdaki yazılar çıktıktan sonra cihaz reboot oluyor ve normal ekran açılıyor

C:\edl\fastboot_edl>edl.cmd
    < waiting for device >
    rebooting into bootloader...
    OKAY [ 0.011s]
    finished. total time: 0.014s
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Neredeyse her gün güncelleme geliyor bende kuruyorum. 8.1 de hiç birinde alarmla ilgili sıkıntı yaşamadım her sabah çalıyor alarm. Konuda da şikayet görmedim bununla ilgili.

eywalah hocam. bende playden program indirdim . sürümden memnunum o yüzden denemiyorum. şu ana kadarki en iyi pili bunda aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linuxp

hocam dediğin şekilde yaptım . aşağıdaki yazılar çıktıktan sonra cihaz reboot oluyor ve normal ekran açılıyor

C:\edl\fastboot_edl>edl.cmd
    < waiting for device >
    rebooting into bootloader...
    OKAY [ 0.011s]
    finished. total time: 0.014s

yabancı forumlara da baktım biraz. miui 8 den sonra adb komutları ile edl mode girmeyi iptal etmişler. Bt kilidi için başvurdum , artık onu bekliyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Çıtalı ekran+dokunmatik takımı arıyorum. Istanbul içi nereden bulabilirim?

????

• Şu miui 9 da bi türlü gelemedi be hocalar gözümüz yollarda kaldı

• Gelse ne olacak ki ne olsun istiyorsun . Büyük bir miui fanı olarak söylüyorum ben daha miui ye dönmem custom romlar çok iyi seviyelere geldi.

Kesinlikle katıyıorum. şu ana kadar ki en iyi bataryamı nitrogen in 11/12/2017 sinde aldım.miui yu çok beğenen ben android 8.1 ile telefonun gerçek gücünü gördüm. kesinlikle memnun olmayan denemeden miui nun yeni sürümünü kurmasın.
  • Xiaomi xyyx ile anlaşmalı

• Arkadaşlar benim telefon sim kartı okuyor fakat şebeke bulamıyor. Sebep nedir yardımcı olacak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Arkadaşlar benim telefon sim kartı okuyor fakat şebeke bulamıyor. Sebep nedir yardımcı olacak var mı?

imei numaranızı kontrol ettiniz mi edevletten.
  • Turkdevs in portladığı Miui 9.1 v12.7 yi kurdum.Telefonu açtıktan sonra Mi hesabına da giriş yapmaya çalıştım ancak
    -Cihazın güvenlik durumu denetlenemedi
    Bir sunucu hatası oluştu, bir iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin-
    hatasıyla karşılaştım.Defalarca denememe rağmen sonuç aynı ne yapmam gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Gelse ne olacak ki ne olsun istiyorsun . Büyük bir miui fanı olarak söylüyorum ben daha miui ye dönmem custom romlar çok iyi seviyelere geldi.

Bir şey olacağı yok ama insan bekliyor işte 😀

Ne tür yenilikler var heyecan verici şeyler yok sanırım ama maksat güncelleme olsun yenilik olsun 😀

Madem Android 7yi vermiyorlar bari bunu alalım

Ben custom rom kurmayı bilmiyorum hocam telefonu ilk gün nasıl aldıysam öyle kullanıyorum zahmetli bir is senin dediğin

• 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.