Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
15.720
Cevap
142
Favori
387.435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
Giriş
    24 Mesaj

İnsallah gelir hocam 8.1.6 versiyon.cihazda 8.1.1 olmadan bu gelirmi bilmiyorum.bu rom kurma islerindende anlamadigim icin guncelleme gelmesini umuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TacoNikky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: revachol

ekran aynıymış arkadaşlar ekranı bu gün aldım gelince kendim yapmaya çalışacam youtube da bir sürü detaylı değişim videosu var izlediğim kadarıyla okadar zor değil bakalım yapabilcekmiyim

evet arkadaşlar ekranı 120 liraya aldım ve kendim yaptım.youtube a redmi note 3 pra screen yazınca çıkan değişim videoları var detaylı anlatmış zaten oan bakarak yaptım.kapağı açmak için gitar penası kullandım videodaki adamlarda ona benzer birşey kullanıyor.zor değil eli tornavida tutabilen her kes yapabilir
    |
    |

Eğer kullanmak istediğiniz yazı tipi var ise, kullanmak istediğiniz yazı tipinin ttf indirme linki ile birlikte paylaşmak kaydı ile size o yazı tipini tema haline getirebilirim. Tabi fırsat buldukça.

Bazı kendi yaptığım Türkçe destekli yazı tipi tema paketleri. Yazı tiplerinin bazıları lisanslı yazı tipi olduğundan sadece deneme / şahsi kullanım amaçlı hazırladım. Hiç bir ticari amaca hizmet etmemektedir.
    https://mega.nz/#!FZlTFQYR!-DL8pszrbGD0t7FMyE0spCiMIchZS_nzCScBpuR_kWU

Aşağıda paylaştığım da bazı windows fontları temaları
    https://mega.nz/#!gU90iQLK!Ook5e0v865WpuP-IGbI5UAlEGqKjDqLkpUYcKbAE7kw

Kullanmak isteyen indirip yine aynı şekilde ticari amaç ile olmamak koşulu ile kullanabilir.
    Herhangi bir uyarı halinde silinebilir kaldırılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agritux -- 16 Şubat 2017; 16:35:53 >
    |
    |

• Yarbay
    2270 Mesaj
    8.2 Global sürümün 20 şubattan itibaren aşamalı olarak bizim cihaza geleceğine dair bilgi okudum.

MIUI 8.2 Supported Devices:

Currently supported devices:

Mi Max, Mi Max Prime, Mi 4i, Mi 3, Mi 4, Mi Note, Redmi 1S & Redmi Note 4G

The following devices will be receiving the update progressively starting from 20th Feb 2017:

Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Evet bende gördüm forumda, Miui 9 ile birlikte de Android 7 alırız inşallah

|
    |
    cevo_61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu arada arkadaşlar Ayarlar /Pil/Uygulamaların pil kullanımını yönet kısmından "En Yüksek" seçenek işaretli olduğunda pil kullanımında gözle görülür düzelme gördüm. Normalde o seçenek orda gözükmüyor. "Aç" kısmına art arda 4-5 kez tıklayınca geliyor. Niye böyle birşey yapmışlar onu da anlamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 16 Şubat 2017; 17:55:28 >

Orijinalden alıntı: cevo_61

Bu arada arkadaşlar Ayarlar /Pil/Uygulamaların pil kullanımını yönet kısmından "En Yüksek" seçenek işaretli olduğunda pil kullanımında gözle görülür düzelme gördüm. Normalde o seçenek orda gözükmüyor. "Aç" kısmına art arda 4-5 kez tıklayınca geliyor. Niye böyle birşey yapmışlar onu da anlamadım :)

bunu yapınca bildirimler sorun olmaz mı ? tüm arkaplan verileri dondurulack diyor çünkü.

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    2270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

bunu yapınca bildirimler sorun olmaz mı ? tüm arkaplan verileri dondurulack diyor çünkü.

Valla aktif olarak WhatsApp kullanıyorum bildirimler takır takır geliyor

|
    |

• Yarbay
    2270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: semihx60

Arkadaşlar G4 den geçmeyi düşünüyorum cihazda şuan için kronik sorun var mıdır bir de şarj nasıl gidiyor

G4'ten aşağı kalan tek özelliği kamerası bir de hoparlör kalitesi diyebilirim. Hız stabilite konusunda aşağı kalmaz batarya konusunda kendini aşarsın. Kronik sorun falan da yok. Ama G4 kamerasına alışkınsan bayağı bir hayal kırıklığı yaşarsın bu cihazın kamerasını görünce onu söyliyim.

Yakın arkadaşımda G4 var 2 buçuk 3 saat civarı ekran süresi zor alıyor. Günde iki kez şarj ediyor telefonunu acıyorum çocuğa. Ben yoğun kullanımda 6-7 saat ekran süresi alıyorum. Normal kullanımda 8 saat civarı. Tasarruf ederek kullanınca 10 saat ekran süresi aldığım da oldu note 3 pro ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevo_61 -- 16 Şubat 2017; 19:30:11 >

Haklısın hocam prizden ayrılamıyorum dışarı çıkmaya korkar oldum hele de mobil veri açınca su gibi bitiyor . Telefonun neyini sevdin deseler tek diyeceğim şey kamera olur zaten :) ön kamera nasıl peki note 3 proda

|
    |
    cevo_61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: semihx60

Haklısın hocam prizden ayrılamıyorum dışarı çıkmaya korkar oldum hele de mobil veri açınca su gibi bitiyor . Telefonun neyini sevdin deseler tek diyeceğim şey kamera olur zaten :) ön kamera nasıl peki note 3 proda

Hocam normalde ön kamera da arka kamera da orta-ortanın bir tık altında, yani idare eder durumda. Ama sen G4'ten geçeceğin için vasatın da altında gelecek sana. Kameraya önem veren biriysen hiç bu cihazı kullanma bunun uyarısını yapayım sana. G4'te efsane kamera var gerçekten. Sırf yanımda iki yedek batarya taşıyıp kameradan dolayı G4 kullanasım geliyor bazen.

|
    |

kamera önemliyse note3 ü yolda bulsan alma
    |
    |
    semihx60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASA|RA|Y
  • Teğmen
    110 Mesaj
    Madem öyle uzak durayım o zaman bataryaya çözüm bulacağız
    |
    |

|
    |
    arkadaşlar telefon kilitli durumdayken bir bildirim geldiğinde ekranın ışığı hiç sönmüyor böyle bir problem yaşayan oldu mu? atıyorum mesaj geliyor o mesajın bildirimi kilit ekranına düşüyor yarım saniye ekran kapanıyor tekrar açılıyor. çözümü var mıdır?
    |
    |

|
    |
    |
    https://xiaomi.eu/community/threads/7-2-16-17.38651/#post-353338

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudur1998 -- 17 Şubat 2017; 8:36:40 >

Muhtemelen ayın 20 sinden sonra 8.2 verecekler..
    http://en.miui.com/thread-509125-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 17 Şubat 2017; 8:55:8 >
SEO
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.