Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blltlgn

Teşekkürler hocam bilgilendirme için bende imla hatalarıyla ilgili önereyim. SwiftKey klavye kullanın gayet iyi bir kaç gün sonra size alışır çok hızlı ve hatasız yazarsınız :)

Swiftkey gerçekten başarılı bir programmış. Hatta özelleştirince dahada güzel oldu. Tavsiye için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Special Edition kullanan arkadaşlar BL kilidi açma, Root ve imei repair işlemleri hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    Altın renk kutulu SE cihaz geldi. İmei değiştirmeden satmak istemiyorum.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    BL kilidi açmak resmi yoldan yok. satacağın kişi sonradan kapını çalmasın diye var olan yöntemi de önermem.

imei için şunu deneyebilirsin. link çalışmazsa 154. sayfanın sondan 3. mesajı TacoNikky yazmış.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122233184

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Aralık 2016; 15:46:9 >
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    Bende ki mevcut sürüm hocam

• Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Sizce Google klavyemi yoksa Swiftkey mi

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Birçok klavye denedim bugüne kadar ve aralarında en beğendiğim klavye uygulaması olarak ta Touchpal'da karar kıldım..
    Uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum..
    Tavsiye ederim.
    Üst sayı satırı,,full Türkçe klavye tuş dizilimi gibi özellikleri var..

Tema çeşitliliiğini de saymıyorum bile. :)

https://cloud.mail.ru/public/7jQL/KDJRJ4enP
    İlaçlıdır

Ücretli temalarını da Blackmart'tan indirebilirsiniz..
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Sen bu şekilde yaptınmı hocam.
    Recowery.img'yi değiştirip rom flashladım fakat recowery'den açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 14 Aralık 2016; 17:50:37 >
    ben dosyaları indirebildim de zaman ayıramadım.

recoverden açılmıyor dan kastın nedir ? ses açma ve güç tuşu kombinasyonu mu çalışmıyor ? ve flaşlama sonunda normal mi açtın cihazı ? başka modellerde twrp kurduktan sonra normal çarsan twrp siliniyordu, ilk açılışı rocovery olarak yapmak gerekiyordu belki o tip bir sorun oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ben dosyaları indirebildim de zaman ayıramadım.

recoverden açılmıyor dan kastın nedir ? ses açma ve güç tuşu kombinasyonu mu çalışmıyor ? ve flaşlama sonunda normal mi açtın cihazı ? başka modellerde twrp kurduktan sonra normal çarsan twrp siliniyordu, ilk açılışı rocovery olarak yapmak gerekiyordu belki o tip bir sorun oldu.

İlk açılış recowery'den olmuyor. Normal açılış sonrası ses açma ve güç tuşuyla recowery modunda açılmıyor.
    Yazılım geliştirici 6.12.8 fastboot rom.

Xda'daki konuda alka TWRP ile yapılmış. Güncel 6.0 Rom ve ZCX TWRP ile olmadı bende.
    Bizim telefonlarda olduğu gibi rootlu bir fostboot rom bulabilsek sorun kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 14 Aralık 2016; 19:54:32 >
  • ben 6 dan 5.1 e sorunsuz geri döndüm eğer arkadaşlara yardımcı olacaksa paylaşabilirim root falan da gerekmiyor yalnız baştan söyleyeyim sorumluluk kabul etmem :)
  • İkinci sim kart yuvasına (nano sim olan) sim kart takınca okumuyor. Birinci yuvaya takınca sorun yok. İkinci yuvayı kullanmam şart ne yapabilirim?
    verdiğim sayfadan bir sonraki sayfada bir arkadaş twrp kurabildi telefona, 5.1 olması gerekmiyor muhtemelen ama şöyle bir durum var. xda daki konuda güncel romlarda bu iş olmuyor yazmışlar. daha eski bir rom kullanmak gerekiyor sanırım. ben 6.9 la başlayan bir rom indirdim. onda denicem.
  • PowerHazard kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşlar sorunsuz yüklüyor bazılarında brick oluyor garantiye almak için dönüş yapmayın uyarısında bulundum gerisi telefon sahibine kalmış :)

Yükleyen olur ve cihazı brick ederse deepflash kablo ile cihazı kurtarabilir.
    Benim uyarım bu kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-sqL

Sizce Google klavyemi yoksa Swiftkey mi

Bence swiftkey klavye kesinlikle cok iyi. Ben aşağıdaki tema ile kullanıyorum çok rahat.

• swift key zaten romda yüklü olark gelmedi mi sizde ?

ben ek olarak swype klavye kullanıyorum o da başarılı. en azından benim için, uzun süredir kullanınca alışkanlık oldu :)
  • R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Bir çok klavye uygulaması denedim en iyisi SwiftKey. Sağdan soldan açılan reklamlar yok, ekstra boş özellikler ekleyeceğim diye stabiliteden ödün vermemiş, bir sürü tema var, Türkçe tuş dizilimi var, tahmin özelliği çok iyi bir kaç gün kullanırsan zaten bırakamayacaksın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

verdiğim sayfadan bir sonraki sayfada bir arkadaş twrp kurabildi telefona, 5.1 olması gerekmiyor muhtemelen ama şöyle bir durum var. xda daki konuda güncel romlarda bu iş olmuyor yazmışlar. daha eski bir rom kullanmak gerekiyor sanırım. ben 6.9 la başlayan bir rom indirdim. onda denicem.

6.11.3 fasboot rom ve alka TWRP ile yapılmış.
    Yükleme sonrası ilk açılışı recowery modunda yapıp recowery üzerine yazmayı devre dışı bırakarak normal açılış yapılmış.

Şimdi işteyim. Yarın deneyeceğim.
  • Global stabil Andorid 6 güncellemesi 1-2 hafta içerisinde hatalar düzeltilmiş şekilde yayınlanacakmış.
  • Red mi note 3 pro da nova luncher stabil çalışıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: brrss

Red mi note 3 pro da nova luncher stabil çalışıyor mu

Ben 15 gündür kullanıyorum. Sorunsuz.

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.