Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6'dan 5'e dönüşlerde brick oluyor onun için farklı şeyler yapmak lazım ama bilmiyorum ne yapılması gerektiğini bende yeni kullanıcıyım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blltlgn

Resmi forumda ve burada yükleyenler şarjın daha hızlı bittiğini, kulaklığın konuşma sırasında çalışmadığını falan söylemişler. Bana göre ikisi de büyük sorun :)

Şarj birazda olsa daha az gidiyor olabilir. 6yı yükledikten sonra hiç kulaklıkla konuşadım. Genelde pek kulaklık ile konuşmam.
    Benim kullanım tarzimda rahatsız etmiyor.
    Demek ki şarjı gün gün ölçenler ile telefon gorusmelerini kulaklıkla yapanlar beklese daha iyi olur

• maholin79 kullanıcısına yanıt
    Almanya'da da gümrük var, eğer aldığınız ürün Avrupa Birliği dışından geliyorsa, vergisini ödeyerek alabilirsiniz. VAT deniliyor adına. Gümrüğe takılmazsa ödemezsin, takılırsa ürünün fiyatı üzerinden hesaplanır ve VAT ödersin.

Aliexpress'de bazı mağazalar var hiçbir şekilde gümrüğe takılmıyor ve garanti veriyorlar, çünkü vergisini ödüyorlar. Fiyatı biraz daha yüksek ancak 0 risk. Kargo olarak da hızlılar. EU Express diye geçer ve satıcının belirttiği kargo şirketini seçerseniz geçerli olur. Top-One store, Goldway benim bildiklerim.

csungu,

Redmi note 3 pro'nun kamerası ortalamadır. Eğer iyi kameralı telefon istiyorsanız kesenin ağzını biraz açmanız gerekir. Ancak fiyatına göre konuşursak kamerası da dahil, tüm özellikleriyle çok iyi bir telefondur.

maholin79,

Ben de sizin gibi telefon getirttim. Aliexpress top-one storedan aldım, Çin'den Almanya'ya 5 günde gelmişti. Yukarda belirttiğim gibi eğer EU Express olan mağazalardan alırsanız vergi,gümrük vs. ile de uğraşmassınız. Ya da bazı sitelerde EU Warehouse oluyor bunda da vergi ödemezsiniz ancak ürünlerin fiyatı artıyor bunu seçince. Bence Çin'den Avrupa'ya eu expressle yollayanların fiyatı daha makul.

• @blltlgn global android 6 romunun linkini verin arkadaşa güncelleyici uygulamasından yüklesin hic olmasa global rom kullanmış olur.
    Ayrıca düzeltme güncellemeleri de hızlı bir şekilde yayınlanır sorun yaşayanlar biraz beklesin.
    Şarj az gidiyor diyenler pil 2-3 dolum dan sonra stabilleşecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam linki bir kaç sayfa geride bir arkadaş paylaşmış:http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/miui_HMNote3ProGlobal_V8.1.1.0.MHOMIDI_8e5f6f8e03_6.0.zip
    @lnescapabLe
    @şazenuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 13 Aralık 2016; 19:16:33 >
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    Görmedim ben pardon :)

http://en.miui.com/thread-433367-1-1.html
    Bu konuda link yok acaba geri mi çektiler benmi yanlış yere bakıyorum

• Hocam o konuda link yoktu zaten. Sadece haber verilmiş. Konuyu biraz okuyunca yüklemekten vazgeçtim bende sorunlar düzelince yüklerim :)
  • Android 6 hala gelmedi linkten indirip Manuel kurmaya gerek var mı bekleyelim mi

• abi android 6 yükleyince telefon iphone olmayacak, nedir bu yazılım takıntınız :)
  • Wigle W kullanıcısına yanıt
    Bekleyin

• Geçem gün bizim kamerayı arkadaşın LG G4'ü ile test edeyim dedim de rezil rüsva oldum. Tofaşla Mercedes kıyaslaması gibi oldu :) Allahtan bende makina var da özel günlerde onu götürüyorum yanımda.

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi redmi not 3 pro X kullanıcısına yanıt
    Android 6.0.1 gelelim epey zaman oldu (:

• R-sqL R kullanıcısına yanıt
    Global stabil roma daha gelmedi sadece bazı kullanıcılara gelmiş yavaş yavaş dağıtılacak.
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Lg gerçekten kamerada basarılı bir marka.
    Xioaminin en iyi kamerası bile eline su dökemez belkide...

Bizim telefonları ev ortamında,karanlıkta falan çıkarıp kıyaslama falan yapayım deme...😇
    Ama normal gün ortamında gayet yeterli...

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Lg gerçekten kamerada basarılı bir marka.
    Xioaminin en iyi kamerası bile eline su dökemez belkide...

Bizim telefonları ev ortamında,karanlıkta falan çıkarıp kıyaslama falan yapayım deme...😇
    Ama normal gün ortamında gayet yeterli...

Yaptık bir hata, rezil olduğumuzla kaldık hocam Ama kamera harici bizim telefon her türlü önde onu da söyliyim.

• Dün Global developer 6.12.8'e güncellendim telefonu, zaten stabil olmayan şebeke çekimi ve mobil veri daha da berbat hale geldi.
    Telefonda oyun oynayan biri değilimdir ve tek oyun dahi yüklü değildir. Sadece tarayıcıyı, sosyal ağları ve spotify gibi uygulamaları kullanıyorum. Hep global developer kullancısıydım ve başka sürüm yüklemedim. İlk defa telefonum ısınıyor, hiç birşey yapmadığım halde bariz bir ısınma hissediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmeaR

Dün Global developer 6.12.8'e güncellendim telefonu, zaten stabil olmayan şebeke çekimi ve mobil veri daha da berbat hale geldi.
    Telefonda oyun oynayan biri değilimdir ve tek oyun dahi yüklü değildir. Sadece tarayıcıyı, sosyal ağları ve spotify gibi uygulamaları kullanıyorum. Hep global developer kullancısıydım ve başka sürüm yüklemedim. İlk defa telefonum ısınıyor, hiç birşey yapmadığım halde bariz bir ısınma hissediyorum.

Stable 8.1.1.0 da aynı sıkıntıları yaşadım. Hatta sürekli gidip gelmeler gereksiz ısınma ve pil harcamasında artış. Her iki romda da benzer ciddi problemler var demek. Developer 6.12.1 deyim bunda bir sıkıntı yok.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    6.12.1 den 6.12.8 e güncellendim.

6.12.1 tam orta seviyeydi ve memnundum.

6.12.8 de batarya süresinde düşüş var. Şuan ℅20 şarjım kaldı ve 4 saat 50 dk ekran süresi aldım.

• OmeaR kullanıcısına yanıt
    hocam bende 6.12.8 deyim. söylediğiniz sorunlar yok. ekran sürem ise bende hep aynıydı 6 saat civarı. 7de oluyor 5 te. oyun oynamam tarayıcı arada genelde programlar.sizin yazınızı okuduktan sonra telefona baktım bildiğin buz.: ) dalvik ve cache deneyin belki kalıntılardan dolayıdır.
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.