Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stabil MM TWRP rom nereden indirdiniz link alabilirmiyim.
    Radon kernel v3.2 çıkmış. 2400mA hızlı şarj desteği gelmiş kurulumda seçenek sunuyor.
    Uzun süredir Epic Rom ile kullanıyorum.
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 11 Aralık 2016; 1:0:46 >
  • Ertanx arkadaşımız paylaşmıştı sağolsun

http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/miui_HMNote3ProGlobal_V8.1.1.0.MHOMIDI_8e5f6f8e03_6.0.zip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam 24 saat oldu. Telefonu cok.kullanmadim. sarj %52 ekran suresi 2 saat 5 dk. Hafta ici.bir de yogun kullanimda deneyip haber veririm.

• eflatun1987 E kullanıcısına yanıt
    Evet tianma panel daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • panelin ne olduğunu nasil anlayabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 47ULTRA07 kullanıcısına yanıt
    Bir kod var şimdi hatırlayamadım onu arama ekranına yazıyorsunuz test menüsü açılıyor ordan bakabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 47ULTRA07

panelin ne olduğunu nasil anlayabiliriz

Aida64 kurup Ekran kısmında görebilirsiniz.★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 10 Aralık 2016; 23:39:57 >
  • ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

artik ne oluyorsa

• 47ULTRA07 kullanıcısına yanıt
    Ekranınız Boe.
    Yanyana kiyaslamistim hepsi az çok aynı

• micloud senkronizasyon problemi yaşıyorum, özellikle galeriyi bir türlü senkronize edemiyor hata veriyor, ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofistike38 -- 11 Aralık 2016; 0:08:06 >
  • Telefonda bazı sorunlarım var.
    Birinci sorunum whatsappla ilgili. Whatsapp ve telefon ayarlarında kontrol ediyorum ancak ekranı kapattıktan bir süre sonra whatsapp uykuya geçiyor ve mesaj almıyor.
    ikinci sorunum zannediyorum sensörle ilgili. Telefonla konuşurken arada bir ekran açılıyor ve yanağımla dokunarak sessize alıyorum telefonu. bu çok sık oluyor.
    bu sorunları yaşayan veya çözüm önerisi olan var mıdır?
    android 6.0.1 miui global 6.8.15 beta yüklü, daha stabil bir sürüm var mıdır? güncelleme yapsam türkçe dilinde problem yaşar mıyım?
  • dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Güvenlik izinler otomatik başlatmadan whatsapa izin ver telefonu yeniden başlat bendede açık oldugu halde bazen uykuya geçme sorunu var sensör problemi ilk sayfada anlatılmış ordan yapabilirsin onun dışında en güncel sürümler şuan için bunlar türkçe de sorun yaşamazsın ama gereklimi tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wigle -- 11 Aralık 2016; 11:01:01 >
  • Boe panelin sarımtrak bir beyazı var,tianma ekranda beyazlar tam beyaz.
    Boe göz sağlığı ve göz yorgunluğunu önlemek açısından daha iyi.
    Tianma renk doğruluğu açısından daha iyi.
    Gerçi bizim cihazda 4-5 çeşit panel kullanılıyor sanırım ama genel olarak böyle.

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    6.12.8 güncellemesi var diyor suan . Geçmeye gerek yok mu diyorsunuz?

• dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Otodan gelmedi henüz yada bazı arkadaşlara gelmiş bikaç gün sonra tamamen aydınlanırız. Global de Android 6ya bakmak lazım eksikler giderilmişse bence devlopere geçmeye gerek yok tabi bu benim şahsi fikrim

• eflatun1987 E kullanıcısına yanıt
    iyi kötü diye bişey yok. zamanında redmi note 2 de tianma olanları daha pahalıya satıyolardı o da iyiliğinden vs değil tamamen ticari.
  • 6.0 i twrp üzerinden kurunca bootloader kilitleniyor mu? Twrp silinme durumu olur mu?

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Telefon şarj sırasında ekran kapalıyken hızlı şarj açıyor ve ısınıyor.Şu custom kernellerde en nefret ettiğim şey şarj voltajları ile oynanması.Bu cihazı tasarlayan mühendisler 2.4 amperi açmayı bilmiyormuyduda açıyorlar anlamıyorum.Elementalx kernele döneceğim veya şarj amperini düşürüp kendim derleyeceğim sanırım.4000mAh'ın şakası olmaz.
    Not: F2fs ve d2w desteği için radon kullanıyorum.

Edit: 3.2 ile aroma yüklemesine kaç amper ile şarj olmasını seçebileceğimiz menü eklenmiş.Xiaomi varsayılanı 2000mA imiş.Kullanan arkadaşlara duyrulur.

Edit2: 2000mA ya çektim cihaz buz gibi şarj oldu maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 11 Aralık 2016; 17:20:40 >

• https://youtu.be/-1FiUwMAeLw

https://youtu.be/AzI_Wit-AzA

Slowmotion ornekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhlis bey -- 11 Aralık 2016; 15:20:49 >
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.