Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OTA üzerinden geldi evet 07:55 gibi yükledim kullanıyorum. gayet şık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furion07

quote:

Orijinalden alıntı: candasd

Global Stabil roma MIUI Global 8.1 | 8.1.1.0 Android 6.0.1 güngellemesi geldi arkadaşlar.

Hocam resmi sitede yok ama ota üzerinden mi gördünüz siz?
    http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/miui_HMNote3ProGlobal_V8.1.1.0.MHOMIDI_8e5f6f8e03_6.0.zip

Forumunda ve rom indirme sayfasında yayınlanmadı daha. Forumunda ve rom indirme sayfasında yayınlanmadığı sürece yüklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Aralık 2016; 10:23:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: memdo

Telefonum redmi note 3 pro bunun bootloader kilidi açık mı değilmi nasıl öğrenirim.

Fastboot ekranında " fastboot oem device-info" komutu verilir:
    unlocked : true yazarsa bootloader kilidi açık
    unlocked : false yazarsa bootloader kilidi kapalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: furion07

quote:

Orijinalden alıntı: candasd

Global Stabil roma MIUI Global 8.1 | 8.1.1.0 Android 6.0.1 güngellemesi geldi arkadaşlar.

Hocam resmi sitede yok ama ota üzerinden mi gördünüz siz?
    http://bigota.d.miui.com/V8.1.1.0.MHOMIDI/miui_HMNote3ProGlobal_V8.1.1.0.MHOMIDI_8e5f6f8e03_6.0.zip

Forumunda ve rom indirme sayfasında yayınlanmadı daha. Forumunda ve rom indirme sayfasında yayınlanmadığı sürece yüklemeyin.

Nightly olarak bazı kullanıcılara gönderilmiş hocam :)
    Daha diğerlerine gelmeyecek

• Kamera güncellemesi yok

• 8.1.1 güncellemesini yapanlar Hakkında kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
    Baseband versiyonuna bakmak istiyorum

• Hadi gözümüz aydın

Bana pazartesi günü gelir güncelleme, neden Se en son bana geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

8.1.1 güncellemesini yapanlar Hakkında kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
    Baseband versiyonuna bakmak istiyorum

http://en.miui.com/thread-433434-1-1.html
  • memdo M kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara Adb yükledikten sonra telefonu kapat. Kapandıktan sonra ses kısma ve açma tuşuna birlikte basarak fastboot moda al daha sonra bilgisayara bağla komut penceresi aç fastboot oem device-info yaz entera bas çıkan yazılarda device unlocked: false yazarsa kapalı true yazarsa açıktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: blltlgn

Bilgisayara Adb yükledikten sonra telefonu kapat. Kapandıktan sonra ses kısma ve açma tuşuna birlikte basarak fastboot moda al daha sonra bilgisayara bağla komut penceresi aç fastboot oem device-info yaz entera bas çıkan yazılarda device unlocked: false yazarsa kapalı true yazarsa açıktır.

İlk mesaja eklendi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

quote:

Orijinalden alıntı: blltlgn

İlk mesaja eklendi

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: memdo

Telefonum redmi note 3 pro bunun bootloader kilidi açık mı değilmi nasıl öğrenirim.

Fastboot ekranında " fastboot oem device-info" komutu verilir:
    unlocked : true yazarsa bootloader kilidi açık
    unlocked : false yazarsa bootloader kilidi kapalı

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar ölü pixel testi yaptım da telefona siyah ekran da üstte 3 4 tane minicik yeşil nokta var ama sadece siyah ekranda. Acaba ölü pixel midir? Ölü pixel ise neden diğer renklerde çıkmıyor. Bi önceki telefonumda da bu olmuştu onu iade etmiştim gene çıktı usandım bu problemden.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    ölü olanlar renksiz olması lazım, seninki sıkışmış pixel diye geçiyor. belirli bir rengi veremeyen ama başkla renkleri veren. monitörlerde bunu düzeltmek için programlar vardı, belirli bir bölgede sürekli renk değiştirilmesini sağlayarak düzelebiliyordu. markette buna benzer bişey varsa dene derim.

hesapta bu işe yarıyoprmuş )gerçi 1 kişi işe yaradı demiş kalanı çöp program demiş)

Stuck Pixel Tool
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blueburn.StuckPixelTool

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 9 Aralık 2016; 19:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ölü olanlar renksiz olması lazım, seninki sıkışmış pixel diye geçiyor. belirli bir rengi veremeyen ama başkla renkleri veren. monitörlerde bunu düzeltmek için programlar vardı, belirli bir bölgede sürekli renk değiştirilmesini sağlayarak düzelebiliyordu. markette buna benzer bişey varsa dene derim.

hesapta bu işe yarıyoprmuş )gerçi 1 kişi işe yaradı demiş kalanı çöp program demiş)

Stuck Pixel Tool
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blueburn.StuckPixelTool

Hocam valla canımı cok sıktı neyden oluyor bu ni deneyeyim bakalım başka bir yolu varmış?

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    sen çok çektin bu telefonlardan :) düzelir inşallah.
  • Stabil marshmellow ile ilgili bilgi yok forumunda arkadaşların paylaştığı linklerdeki mesajlarda silinmiş konu hakkında bilgisi olan!
  • Arkadaslar yeni cikan 6.12.8 betada sanki sarj daha hizli tukeniyor. Ben ki 1.5 gun + 6 saat ekran suresi alirken bugun telefonum 12 saat + 3.5 saat sarji bitti. Su an sarji doldurdurm 1 saat + 15 dk ekran suresi %95 e dustu. Sizin bir tespitiniz var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 9 Aralık 2016; 22:45:30 >
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.