Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
15.733
Cevap
140
Favori
388.468
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
Giriş
    131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

quote:

Orijinalden alıntı: roce

Bütçeniz 1000-1500 arasıysa Mi 5S alın. Pişman olmazsınız. Şuan 1400-1500 aralığında bulunabiliyor.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-mi-5-32gb-3gb-ram-dual-sim-4g-cep-telefonu-beyaz-P130850434

bu mudur hocam?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

quote:

Orijinalden alıntı: roce

Bütçeniz 1000-1500 arasıysa Mi 5S alın. Pişman olmazsınız. Şuan 1400-1500 aralığında bulunabiliyor.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-mi-5-32gb-3gb-ram-dual-sim-4g-cep-telefonu-beyaz-P130850434

bu mudur hocam?

Hocam bu Mi 5. 5S çok daha iyi özelliklere sahip. Forumun ikinci el bölümü ve mağlum siteye bakarak bulabilirsiniz. Ben Zahter1 diye bir arkadaştan almıştım güvenilir bir satıcı. Mi5 ve mi5s plus ana konularını da takip etmenizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    7093 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Mail için TypeApp uygulamasını kullanın. Bugüne kadar kullandığım en iyi mail uygulaması.
    quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Mail için TypeApp uygulamasını kullanın. Bugüne kadar kullandığım en iyi mail uygulaması.

bu uygulama şirket milinden kişi bilgisi okuyabiliyor mu ? mesela kişilerde birini aratıyorum, kendi rehberimde yoksa şirket mailindeki rehbere bakıyor (kişiler kısmında ekli olanlara değil, ekli olmayanları da çıkartıyor)

bu tip bi özellik var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 8 Kasım 2016; 21:18:6 >

GALATASA|RA|Y
  • Yarbay
    2308 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Sistem optimizasyonu var yeni birşey yok hocam
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Sistem optimizasyonu var yeni birşey yok hocam

WhatsApp ta bildirim geldiği halde aynı bildirim belli aralıklarla tekrar tekrar geliyor. Bu yazılımsal bir sorun sanırım. Bu son güncellemede bu sorun giderildi mi acaba?

Hocam şirket mailinizi uygulamaya bağladığınızda daha önce mailleştiğiniz kişileri bulabiliyor ama kontak olarak bulabilir mi bilmiyorum indirip bakmanız daha iyi olabilir. Ben o şekilde kullanmıyorum.

|
    |
    SPaCeLoRD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HatersGonnaHate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

unlock olmadan da unlock yapıldı ıse de sorun olmaz.
    yeter ki "mi flash" ıle "flash.all" secenegı ıle tertemız kurulum yapın.
    |
    |
    karakaya_o kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bi de globale çıkmış son stbil rom atıp denicem bakalım.

bilgiler serverlarla senkronize olmadığı için bu hata alınıyor gibi bişeyler yazmışlar mi forumundaki modlar, buna bağlı olarak eskilerden kilit açma yetkisi olan bir hesapla denemek geliyor aklıma ama onu nerden bulucaz :)

GALATASA|RA|Y
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    devloaper romdayken global rom kurmak isteyenler ilk sayfadaki yöntemlerden global romun 7.2.5.0 romu ile işlem yaptığınızda imei silinmesi yaşarsanız ki benim her geri dönüşte siliniyor, telaş yapmayın saati tarihi düzeltip wifiye bağlanın ve bi üst sürüme güncelleme yapın imeiller geri geliyor.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 8 Kasım 2016; 22:53:13 >
    |
    |

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Merhaba arkadaslar.yeni surum 8.0.6 cikmis.yukleyen guncelleyen varmi olumlu olumsuz yonlerini yazabilirmisiniz.ekran sureleri vs

|
    |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj

Dostum su adresten telefonu bul ; find my deviceshttps://i.mi.com

Cihazlar kısmından tek cihaz mi gozukuyor kontrol et ertesi gün tekrar dene benzer sorun vardı bende de.

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Binbaşı
    1574 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

6.11.3 developer romunda ilk sayfadaki adımları uygulayarak bootloder kilidini açtım. (Ekremcee ye teşekkürler). BL kilidini kaldırınca standart recovery ekranını nasıl açarım.
    quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

6.11.3 developer romunda ilk sayfadaki adımları uygulayarak bootloder kilidini açtım. (Ekremcee ye teşekkürler). BL kilidini kaldırınca standart recovery ekranını nasıl açarım.

BL kilidi olan Xiaomi cihazlarda standart recovery yoktur. Recovery girince siyah ekranda cihaz ve kablo görüntüsü çıkar. Yine ilk sayfadan TWRP yükleme niz gerekir. Tavsiye olarak ZCX TWRP öneririm.

Ses açma ve güç tuşuna birlikte basarak recovery gelene kadar bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 8 Kasım 2016; 23:53:29 >

• Yüzbaşı
    875 Mesaj

Teşekkürler hocam deneyecegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ertanx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam mi ekranı bu şekilde

simgelerde kilit varkende denedim yokken de, üzerinden 2-3 gün geçti tık yok :)

3*4 saat önce dev rom kurup denedim olmadı, en güncel stable kurdum o da olmadı, bazı yorumlarda [email protected]'ın dediği gibi cihazı bul sonra 1-2 gün bekle demişler. bi de onu deniyeyim diyorum da zaten ben cihazı bulalı baya oldu, belki unlock denediğim için işlem tamamlanmıyordur :)

olmadı kate modelinin yaygınlaşmasını beklicez yapacak bişey kalmadı :) rootlu bi rom olsa mei işini halletsem yetecek, başka romda göxzümüz yok standart halde yeterli :)

bu arada miui8 ve mm var telefonda, parmak izi okuyucu tanıtsam da tanıtmasam da açıyor, devreden de çıkaramadım ne saçma iş yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 9 Kasım 2016; 2:47:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: [email protected] , TRespecT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GALATASA|RA|Y

• Yarbay
    3620 Mesaj

Unlock şuanda sorun yok o zaman teşekkürler :)

|
    |
    micro77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sorun sizde değil. Special edition ile unlock edemeyen bir çok kişi var. Miui forumda da hep ℅50de kalıyor yazmışlar. Büyük ihtimalle yeni mi unlock sürümünde bunu çözerler. Olur da çözülmezse unofficial unlock yöntemi var, onu yapar imeiyi degistirirsiniz. Şu anda beklemek en iyisi gibi görünüyor

|
    |

TypeApp i kurmadan önce inceledim ve gördüğüm kadarı ile aşağıdaki özellik Plus versiyonunda var ve benim için önemli bir özellik. Bu yüzden kullanamayacağım. Teşekkürler.

"Corporate-wide contact synchronization, Global Address List and LDAP / Active Directory"
    |
    |
    moonshine14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.