Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

note 4 kullanıyordum ŞEBEKE SORUNU yüzünden satmak zorunda kaldım, 1000 liraya verdim aynı paraya gm5 aldım o da bi mağazanın alt katında çekmedi onu da eşime verdim şimdi telefon arıyorum.

telefonlara tıklarken kendimi burada buldum.

1000-1500 arası bi telefon bakıyorum tavsiye eder misiniz?
  • bebahce kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz 1000-1500 arasıysa Mi 5S alın. Pişman olmazsınız. Şuan 1400-1500 aralığında bulunabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kecan K kullanıcısına yanıt
    Mail için TypeApp uygulamasını kullanın. Bugüne kadar kullandığım en iyi mail uygulaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: roce

Bütçeniz 1000-1500 arasıysa Mi 5S alın. Pişman olmazsınız. Şuan 1400-1500 aralığında bulunabiliyor.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-mi-5-32gb-3gb-ram-dual-sim-4g-cep-telefonu-beyaz-P130850434

bu mudur hocam?
  • bebahce kullanıcısına yanıt
    Bu mi5 arkadaşın dedigi mi5s yeni çıkan bi telefon daha üstün özelliklere sahip ve kesinlikle hakkını verecek bi telefon

• Global'dan developer roma geçsem tekrar geri dönebilir miyim? İlk Sayfa da Android 6'dan 5'e düşürünce brick olur yazıyorda. Developer romuda bir denemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

quote:

Orijinalden alıntı: roce

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-mi-5-32gb-3gb-ram-dual-sim-4g-cep-telefonu-beyaz-P130850434

bu mudur hocam?

Hocam bu Mi 5. 5S çok daha iyi özelliklere sahip. Forumun ikinci el bölümü ve mağlum siteye bakarak bulabilirsiniz. Ben Zahter1 diye bir arkadaştan almıştım güvenilir bir satıcı. Mi5 ve mi5s plus ana konularını da takip etmenizi öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Mail için TypeApp uygulamasını kullanın. Bugüne kadar kullandığım en iyi mail uygulaması.

bu uygulama şirket milinden kişi bilgisi okuyabiliyor mu ? mesela kişilerde birini aratıyorum, kendi rehberimde yoksa şirket mailindeki rehbere bakıyor (kişiler kısmında ekli olanlara değil, ekli olmayanları da çıkartıyor)

bu tip bi özellik var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 8 Kasım 2016; 21:18:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Sistem optimizasyonu var yeni birşey yok hocam

WhatsApp ta bildirim geldiği halde aynı bildirim belli aralıklarla tekrar tekrar geliyor. Bu yazılımsal bir sorun sanırım. Bu son güncellemede bu sorun giderildi mi acaba?

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam şirket mailinizi uygulamaya bağladığınızda daha önce mailleştiğiniz kişileri bulabiliyor ama kontak olarak bulabilir mi bilmiyorum indirip bakmanız daha iyi olabilir. Ben o şekilde kullanmıyorum.

• Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    unlock olmadan da unlock yapıldı ıse de sorun olmaz.
    yeter ki "mi flash" ıle "flash.all" secenegı ıle tertemız kurulum yapın.
  • special edition telefon için dev rom kurdum (malesef sadece global dev var china yok) ama yine %50 de takılıp teldeki hesapla burdaki hesap aynı değil diye uyarı verdi.

bi de globale çıkmış son stbil rom atıp denicem bakalım.

bilgiler serverlarla senkronize olmadığı için bu hata alınıyor gibi bişeyler yazmışlar mi forumundaki modlar, buna bağlı olarak eskilerden kilit açma yetkisi olan bir hesapla denemek geliyor aklıma ama onu nerden bulucaz :)
  • devloaper romdayken global rom kurmak isteyenler ilk sayfadaki yöntemlerden global romun 7.2.5.0 romu ile işlem yaptığınızda imei silinmesi yaşarsanız ki benim her geri dönüşte siliniyor, telaş yapmayın saati tarihi düzeltip wifiye bağlanın ve bi üst sürüme güncelleme yapın imeiller geri geliyor.
  • 6.11.3 developer romunda ilk sayfadaki adımları uygulayarak bootloder kilidini açtım. (Ekremcee ye teşekkürler). BL kilidini kaldırınca standart recovery ekranını nasıl açarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fazla bilgi sahibi olmadığımdan soruyorum bu iki android nedir? Pili bu kadar tüketmeleri doğal mıdır?
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mk4Ever. -- 8 Kasım 2016; 22:53:13 >
  • Arkadaşlar 2.5d olephobic tamperli cam alıp memnun olan varsa satıcıyı paylaşabilir misiniz?

• Merhaba arkadaslar.yeni surum 8.0.6 cikmis.yukleyen guncelleyen varmi olumlu olumsuz yonlerini yazabilirmisiniz.ekran sureleri vs

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Dostum su adresten telefonu bul ; find my deviceshttps://i.mi.com

Cihazlar kısmından tek cihaz mi gozukuyor kontrol et ertesi gün tekrar dene benzer sorun vardı bende de.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

6.11.3 developer romunda ilk sayfadaki adımları uygulayarak bootloder kilidini açtım. (Ekremcee ye teşekkürler). BL kilidini kaldırınca standart recovery ekranını nasıl açarım.

BL kilidi olan Xiaomi cihazlarda standart recovery yoktur. Recovery girince siyah ekranda cihaz ve kablo görüntüsü çıkar. Yine ilk sayfadan TWRP yükleme niz gerekir. Tavsiye olarak ZCX TWRP öneririm.

Ses açma ve güç tuşuna birlikte basarak recovery gelene kadar bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 8 Kasım 2016; 23:53:29 >
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.