Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Global developer beta romdayim root var sanirim ota guncelleme alamam? Hangi yontemle guncelleme yapmaliyim ciktiginda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Şanslısınız bugün çıkmış
    http://update.miui.com/updates/v1/fullromdownload.php?d=nikel_global&b=F&r=global&n=
    Linkten indirin ve spflash tool ile flaşlayın

• TRespecT T kullanıcısına yanıt
    Hocam valla sabahtan beri uğraşıyorum ama beceremedim. Öncelikle bootloader başvurusu için onay mesajı geldi, cihaz şuan 8.0.5.0 global kararlı sürümde, pc'de windows 10 yüklü ve imza için gerekli işlemleri yaptım. i.mi.com'da kilitli logoları açtım, cihaz bağlandı olarak gözüküyor. Konumu da buluyorum. Daha sonradan miflash giriş yapıyorum, telefondan i.mi.com ve telefonda da kurulu olan mi hesabına giriş yapıyorum mi flash'tan. Fastboot moda alıyorum unlock basıyorum fakat %50'de kalıyor. Hata kodu olarak da Couldn't verify device diyor. Var mı bildiğin bir çözüm
  • Kafayı yiyeceğim ya mobil veri açmaya çalışıyorum ama bir türlü mobil veri açılmıyor.Cihazda açık gösteriyor ama ne E ne H yazıyor ne yapacağım?
  • Mobil veri açılmıyor. Root yok, imei tamiri de yapmadım daha. Telefonun imei süresi dolmadı, sadece interneti açmıyor. Neden olur, nasıl düzeltilir? Cihazda şuan miui global 7.3 var. Geldiği haliyle kullanıyorum.
  • Telefonu dün aldim. Miui 7 den 8 e güncelledim. Güncellemeden önce de "adamlar yapmis abi akıyor yea" diyordum. Şimdi tabiri caizse jet gibi oldu. Xiaomi işi çözmüş. Bir iPhone hızını yakalamışlar bence.

• benden önce iki kişi daha yazmış, bu güne özel bir şey mi?

benim de mobil veri açılmıyor.

yatmadan önce var olan mobil veri hem 4.5 hem 3g çalışırken sabah sürprizle uyandık.

ayarlara baktık, apn sıfırladık ama nafile.

hattım faturalı turk telekom bu arada
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_121567453/tm.htm
  • Arkadaşlar Eldiven modu yokmu bu telefonda Asusta tek tuşla eldiven moduna geçiyor eldiven ile kullanabiliyordum.
  • stalker-190e kullanıcısına yanıt
    Öyle birini bulursan hiç affetme Gm5 de 10 kat daha iyi bir telefon.
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    İnternet kısıtlaması var.Siyasi ve terör olayları nedeniyle.

• HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    Hocam o özelliği bende kullanıyorum ama neden önermedim bilmiyorum, herhalde dalgınlığıma geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

• stalker-190e kullanıcısına yanıt
    Takas etmezseniz hata etmiş olursunuz.

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt
    Rehberinizdeki numaraların başına +90 eklemeniz yeterli

• 6.11.3 gelmiş.
    144 mb güncellemesini sınırlı telefon verinizden indirip kotanızdan yemeyin.Bizim telefonlar tamamını indirmeyince güncelleme yapmayacaktır.Wifi bağlantısı varsa güncelleme yapın.Tamamı 1.3 Gb + 144 mb
  • arkdaşlar bazen ekranı açarken bir uyarı çıkıyor "Ekranın turuncuyla gösterilen yerini kapatmayın" "Bu özelliği kapatmak için geri ve ses açma düğmesine birlikte basın" siyah ekranın turuncu renkli üst kısmı (kulak hoparlörü ön kamaranın olduğu alan) gösteriyor. çok sinir bozucu birşey bunu nasıl kapatabilirim.

• Teşekkür ederim hocam, fakat pusula, gyro, accelerometer, manyetik sensörler çalışmıyor. bunu nasıl halledebilirim?
  • Redmi note 4 ile note 3 pro kıyaslayacak var mı ? Hangisi tercih edilmeli arasında 100 tl fark edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

arkdaşlar bazen ekranı açarken bir uyarı çıkıyor "Ekranın turuncuyla gösterilen yerini kapatmayın" "Bu özelliği kapatmak için geri ve ses açma düğmesine birlikte basın" siyah ekranın turuncu renkli üst kısmı (kulak hoparlörü ön kamaranın olduğu alan) gösteriyor. çok sinir bozucu birşey bunu nasıl kapatabilirim.

Cebinden çıkardığında parmak izini kullanma.
    Kaldırmak istersen..Parmak izini kaldır.Cepte aramayı engelle yi kapat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentax -- 4 Kasım 2016; 12:49:16 >
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.