Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GasiOr

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

BU CİHAZDAN YURT DIŞINDAN AKTARMALI ALMAK İSTEYENLER İÇİN ;

yurt içi kredi kartı ile paypal kapalı olduğundan hala sorunlu
    ancak gerek firmadan western Union ile veya avrupadaki bir yakınınıza yapacağınız western union havalesi ile
    mesela Almanyaya sadece 5 gün içinde teslim ediliyor. oradan bir gelen ile Türkiyeye.
    bu yöntemi düşünenler için yazdım.

GEEKBUYİNG SORUNSUZ ŞUAN İÇİN 159.99 usd gümrüksüz ve free shipping
    Official International Version http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371103.html

Singapur(Singapore Post) ile Almanyaya girişi 3 gün, ondan sonra da DHL 2 gün içinde eve teslim etti cihazımı.

webden dhl ye kadar olan alanı takip var sonrasında dhl kod girmiyor panik yapmayın.

Almanya(DHL Paket) 27.10.2016
    2016-10-25 12:04 Arrival at Destination Post (Country: DE)
    2016-10-24 03:24 Despatched to overseas (Country code: DE)
    2016-10-22 03:24 Received from Customer

iyi forumlar

Geekbuying yolluyor ama gümrük geri gönderdiğinde para iadesi için "telefon bize ulaşsın sonra para iadesi yaparız" diyor. Geri dönen kargo 2-3 ayda gidemedi, zaten geri gönen kargoyu takip etmek zor hiç hareket yok. Neyse ki paypal ile almıştım. İadeyi paypal yaptı. Paypal olmadan sıkıntı maaleef.

zaten ben teslimat adresi Türkiyeye olsun demiyorum onu önceki sayfalarda yazdım. paypal bile olsa Türkiye gümrüğü için kimi %1 kimi %10 diyor geçmesi için.
    Ben illa yurt dışından alıcam diyenler için Avrupa teslimatı yolunu denedim oda zaten kredi kartı ile sorun oluyor. ödeme Türkiye teslimat avupa olduğundan. kredi kartı kopyalama veya çalıntı endişelerinden dolayı kimlik ve Kkartı resimlerini isterler. güvenirsen verirsin. veren ve satın alan arkadaşlar var.
    ben güvenmedim başka bir risk aldım western union tercih ettim. tabi 20 usd masrafı da göze aldım.
    ama siz havaleyi avrupadaki yakınınıza yaparsınız verirsiniz linki kredi kartı ile o satın alır daha temiz iş olur bence. tercih ve sabır meselesi.
    yok olmadı hepsi.....da dan beklicez bu versiyon 3+32 gelene kadar tabi 1200 tl yi gözden çıkararak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

BU CİHAZDAN YURT DIŞINDAN AKTARMALI ALMAK İSTEYENLER İÇİN ;

yurt içi kredi kartı ile paypal kapalı olduğundan hala sorunlu
    ancak gerek firmadan western Union ile veya avrupadaki bir yakınınıza yapacağınız western union havalesi ile
    mesela Almanyaya sadece 5 gün içinde teslim ediliyor. oradan bir gelen ile Türkiyeye.
    bu yöntemi düşünenler için yazdım.

GEEKBUYİNG SORUNSUZ ŞUAN İÇİN 159.99 usd gümrüksüz ve free shipping
    Official International Version http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-371103.html

Singapur(Singapore Post) ile Almanyaya girişi 3 gün, ondan sonra da DHL 2 gün içinde eve teslim etti cihazımı.

webden dhl ye kadar olan alanı takip var sonrasında dhl kod girmiyor panik yapmayın.

Almanya(DHL Paket) 27.10.2016
    2016-10-25 12:04 Arrival at Destination Post (Country: DE)
    2016-10-24 03:24 Despatched to overseas (Country code: DE)
    2016-10-22 03:24 Received from Customer

iyi forumlar

Geekbuying yolluyor ama gümrük geri gönderdiğinde para iadesi için "telefon bize ulaşsın sonra para iadesi yaparız" diyor. Geri dönen kargo 2-3 ayda gidemedi, zaten geri gönen kargoyu takip etmek zor hiç hareket yok. Neyse ki paypal ile almıştım. İadeyi paypal yaptı. Paypal olmadan sıkıntı maaleef.

Alıntıları Göster
    pardon tekrar olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 28 Ekim 2016; 19:21:18 >

• Greenify'nin otomatik uyutma izni sürekli iptal oluyor. Nedendir?
  • Arkadaşlar telefonun herhangi bi sıkıntısı var mı?
    Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    Ayarlar >> pil kısmında miui optimizasyonunu greenify için kapatın, ayrıca izinler kısmından da otomatik başlatmaya izin verin düzelir.
  • samet6833 S kullanıcısına yanıt
    Eğer 'kamera' konusunda büyük beklentiniz yoksa kesinlikle tavsiye ederim. Bu fiyata sıfır, daha iyi bir telefon sanırım alınamaz şuan için.

Kamera leş değil ama idare eder durumda.

Bunun dışında gerek yazılım, gerek batarya performansı mükemmel. Özellikle batarya konusunda bence efsane :)

• Arkadaşlar bootloader kilidi kaldırma için başvuru yaptığımız sayfa iptal olmuş sanırım, unlock yazısına basınca çince bir sayfa açılıyor, bilgisi olan var mı?
  • şöyle bir sorun yaşıyorum, örneğin arama 0532 222.... diye gelirken mesajlar ise +90532 222... diye geliyor bu yüzden arama kayıtlarında ve mesajlarda hep iki ayrı olay olarak çıkıyor. rehbere +90 lı kayıt etsem mesajlar düzeliyor arama kaydı sorun oluyor. 0532 li kaydetsem bu seferde mesajlar sorun olup arama kaydı düzeliyor. varmı bu şekilde sorun yaşayan çözümünü bulamadım.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Numaralar +90 li ne mesaj da nede arama kaydında sorun yaşamıyorum

• mirohingi kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yaptım, olmadı.

Ne zaman sol alttaki kapasitif tuşa basıp çarpı butonu ile son uygulamaları temizlesem, Greenify'nin otomatik uyutma butonu çalışmaz oluyor. Tekrar izin veriyorum her seferinde.
    Kendi yaptıklarımı anlatayım, birebir aynısını yapın bakalım olacak mı? Tüm yapılanlar greenify ve varsa bağış paketi için geçerlidir.

1) ayarlar >> pil & performans >> uygulamaların pil kullanımı yönet >> uygulama seç >> greenify >> arkaplan kısıtlama yok ve arkaplan konumu izin ver

2) ayarlar >> ek ayarlar >> erişilebilirlik >> greenify - otomatik uyut açık

3) ayarlar >> ek ayarlar >> gizlilik >> cihaz yönetimi >> greenify seçili olacak

4) ayarlar >> ek ayarlar >> gizlilik >> bildirim erişimi >> greenify seçili olacak

5) ayarlar >> ek ayarlar >> gizlilik >> kullanım erişimi olan uygulamalar >> greenify

6) ayarlar >> izinler >> otomatik başlatma >> greenify seçili olacak

7) greenify uygulaması >> ayarlar >> sorun çözümü >> otomatik uyku >> hizmet muhafızı açık olacak

• aliyoruk38 kullanıcısına yanıt
    mesela bende operatörden gelen arama 05xxx şeklinde geliyor rehberde bu numara +905xxx layıtlı ise bende rehberden arama yapınca 2 tane arama kaydı oluyor. rehbere kaydı 05xxx şeklinde kaydedincede bu sefer mesajlarda aynı şey oluyor. ben rehberden 05xx numarayla mesaj atıyorum gelen cevap +905xxx şeklinde geliyor bu sefer iki ayrı mesaj grubu oluyor.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• mmengi kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba

Benim rehber google contact a kayıtlı eski cihazımda numaralar +90 olarak rehbere kayıtlı değildi.
    bu cihazda bütün rehbere +90 ekledim google contact senkonize ettim. Cihazımdan google hesabını kaldırıp tekrar kurdum sorun çözülmüştü.
    Deneyin isterseniz belki çözüm olabilir.
    Temizleme ekranında Greenify uygulamasını kilitleyince sorun devam ediyor mu ?
  • anladığım kadarıyla ürün tam bir f/p ürünü benimde niyetim var çok para vermeden gayet güzel bir telefon almak istiyorum. malum popüler marka alıp sürünmektense böyle birşey almayı düşünüyorum. forumda yazılmıştır fakat kısa birşey sormak istiyorum kullanan bilen arkadaşlardan cevap alabilirsem sevinirim. 4,5G vodafone 800 şebeke bandını destekliyormu ? cevap için tşkler.
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    4.5G 800mhz bandı cihazda yok

Vodafone kulanıcıları 4,5G şebekesinde sadece kırsal alanda sıkıntı yaşar.

Bende Vodafone kullanıyorum İstanbulda bir sıkıntı yok 4.5G şebekesine bağlanıyorum ama kırsal alanda 4.5G şebekesine bağlanmıyor 800mhz frekansı olmadığı için ama 3G sorunsuz bağlanıyor kırsal alanda.

işin özeti şu
    Turkcell ve TürkTelekom kullanıcılarında sorun yok
    Vodafone kullanıcılarında sadece kırsal alanda 4.5G sorunu var

3G şebekesi 3 operatörde de sorunsuz
  • Cevap için Tşkler. Fakat gsmarena sitesinde special edition versiyonu 800 bandını desteklediği yazıyor. Bu versiyonu burda bulmak kolaymı acaba?

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    o versiyonda var hatta forumda 1-2 arkadaş kullanıyor, burda bulmak zor yurtdışından getirtmeniz lazım ondada kılıf ve ekran koruyucu sorunu var normal versiyondan biraz büyük kasaya sahip.
  • Red John kullanıcısına yanıt
    Pro snapdragon işlemcili düz olan mtk işlemcili eğer almayı düşünüyorsanız pro olanını alın

• Note 3 16gb mediatek işlemcili 2gb ramli. pro versiyonu 32gb snapdragon işlemcili 3gb ram olanı değilmi? Special edition versiyon proda var biliyorum boyut olarak fark olduğunu ilk defa duyuyorum.

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.