Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonun kumanda fonksiyonunda ,universal kumanda özelligi varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozanmamo -- 21 Ekim 2016; 19:39:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Baktim ama gozume carpan birsey olmadi hic, resmen pilin %80ini kullanabiliyorum su an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Bulunduğum bölgede başka Cihazlar 4g yi çekerken benim cihazım çekmiyor ikimizde avea kullanıyoruz arkadaşla.

Bu durum xioami cihazlara has değil, tüm 800 bandı eksik cihazlarda aynı sorun var.4g'yi problem edecek kişi bu cihazları kullanmayacak.Ben de il merkezleri hariç 4g çektiği yere rastlamadım avea ile.Gerçi 4g çekse bile ben kapatır 3g'ye alırım.Kotalar artmadıktan sonra hız artsa ne olur, ülkemizde durum malum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

quote:

Orijinalden alıntı: Zeze1

Bulunduğum bölgede başka Cihazlar 4g yi çekerken benim cihazım çekmiyor ikimizde avea kullanıyoruz arkadaşla.

Bu durum xioami cihazlara has değil, tüm 800 bandı eksik cihazlarda aynı sorun var.4g'yi problem edecek kişi bu cihazları kullanmayacak.Ben de il merkezleri hariç 4g çektiği yere rastlamadım avea ile.Gerçi 4g çekse bile ben kapatır 3g'ye alırım.Kotalar artmadıktan sonra hız artsa ne olur, ülkemizde durum malum.

Su konuda beni anlayan ve düzgün cevap veren nadir insanlardan olduğun için teşekkür ederim hocam :) Konuya birşeyler yazmaya korkar oldum hemen ters cevap vermek için ellerinde telefonla bekliyorlar çoğu kişiler.

• 6.10.13 developer kullaniyorum. 8.0.5.0 stabil yüklemek istiyorum. Varmıdir bir yolu, Bir türlü güncelleyici ile yukleyemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun kumanda uygulamasina ,bir cihazin kumandasini tanitabiliyormuyuz.öğrenme modu varmi.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Turkcell kullaniyorum 3g de ve pilim 2 gun gidiyordu. 4g nin daha fazla pil tuketecegini dusunurek 4g ye almiyordum. Denemek icin 4g ye aldim ve telefon 3 tam gun sarji dayandi 5 saat kadar ekran surem oldu bu 3 gun icinde. Turkcell istanbulda her yerde 4g full cekiyor hic 3g ye dustugunu gormedim. Kirsalda ne olur bilemiyorum.

Telefonu ilk aldigimda 4g de hiz teseri yaptim 8-10 kere 100mbps hiza kadar cikti sonra birde ne goreyim kotadan 2gb. Bu testlere gitmis her test yaklasik 200mb. Goturuyormus o gun bu gun 4g yi acmiyordum. Ama 4g gercekten cok hizli.

• Bilgi olarak arka kısım metaldir, sadece altta ve üstte bulunan küçük kıvrımlı yerler sertleştirilmiş plastiktir... %72'si metaldir...
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
  • Arkadaşlar 2 sim kullanıyorum, 2side TT. Hatlar H'a düştümü telefon internete bağlanmaz oluyor. Bildirim barındaki hız sayacım 0/0 oluyor. Ama ne zaman E yada H+ olursa çatır çatır giriyor. Çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Arkadaşlar 2 sim kullanıyorum, 2side TT. Hatlar H'a düştümü telefon internete bağlanmaz oluyor. Bildirim barındaki hız sayacım 0/0 oluyor. Ama ne zaman E yada H+ olursa çatır çatır giriyor. Çözemedim.

Tüm telefonlarda öyledir H'de bekler H+'da veri akışı olur.

• muhlis bey kullanıcısına yanıt
    Stabil romdan developer roma güncelleyici uygulamasıyla geçiliyor fakat bunun tersi olmuyor. Mi flash ile baştan flashlamaniz gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Turkcell kullaniyorum 3g de ve pilim 2 gun gidiyordu. 4g nin daha fazla pil tuketecegini dusunurek 4g ye almiyordum. Denemek icin 4g ye aldim ve telefon 3 tam gun sarji dayandi 5 saat kadar ekran surem oldu bu 3 gun icinde. Turkcell istanbulda her yerde 4g full cekiyor hic 3g ye dustugunu gormedim. Kirsalda ne olur bilemiyorum.

Telefonu ilk aldigimda 4g de hiz teseri yaptim 8-10 kere 100mbps hiza kadar cikti sonra birde ne goreyim kotadan 2gb. Bu testlere gitmis her test yaklasik 200mb. Goturuyormus o gun bu gun 4g yi acmiyordum. Ama 4g gercekten cok hizli.

Teşekkür ederim bilgi için

• Arkadaşlar telefonu alalı bir ay oldu ama iki seferdir bazen parmak izi okuyucusu hiçbir şekilde tepki vermiyor ayarlardan parmak izi okuyucusu bölümüne girmeye çalıştığımda da bölüme girmeyip beyaz ekranda bekleyip geri ayarlar bölümüne atıyor. Telefonu yeniden başlayınca düzeliyor uzun bir süre yapmıyor arada oluyor. Böyle sıkıntı başına gelen oldu mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_33

Arkadaşlar telefonu alalı bir ay oldu ama iki seferdir bazen parmak izi okuyucusu hiçbir şekilde tepki vermiyor ayarlardan parmak izi okuyucusu bölümüne girmeye çalıştığımda da bölüme girmeyip beyaz ekranda bekleyip geri ayarlar bölümüne atıyor. Telefonu yeniden başlayınca düzeliyor uzun bir süre yapmıyor arada oluyor. Böyle sıkıntı başına gelen oldu mu acaba

Bi arkadaşın daha başına gelmişti sanırım. Onda parmak izi sensörünün kablosu çıkmış, takınca düzelmiş. Bi telefoncuya götürürseniz halledebilir.

• ali_33 A kullanıcısına yanıt
    daha önce çalışyıor muydu? çalışyıor ise bu sorada çarpma vb birşeyler yaşadınız mı ? eğer bunlar yoksa bir kere temiz formatı deneyin derim eğer olmazsa o zaman donanımsal sorunlara bakın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

daha önce çalışyıor muydu? çalışyıor ise bu sorada çarpma vb birşeyler yaşadınız mı ? eğer bunlar yoksa bir kere temiz formatı deneyin derim eğer olmazsa o zaman donanımsal sorunlara bakın bence.

Biraz önce telefonu yeniden başlattım hiç sıkıntı yok şimdi canavar gibi çalışıyor yazılımsal olabilir herhalde. Birde bu rom falan işine görmemiştim hiç formatlarken rom falan mı atiyoruz

• muhlis bey kullanıcısına yanıt
    Hocam önce miflash ile 6.7.21 yükle, daha sonra 8.0.5.0 kur, direk kurarsan wifi ve şebeke sorunu olabiliyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamimusti

Bilgi olarak arka kısım metaldir, sadece altta ve üstte bulunan küçük kıvrımlı yerler sertleştirilmiş plastiktir... %72'si metaldir...
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Aynen hocam ana mesajda da metal değil yazılmış alt üst hariç arka taraf bildiğin metal.

• ali_33 A kullanıcısına yanıt
    eğer memnunsan ööyle habire uğraşmaktan zevk almıyorsan, root brick rom vb terimlerle haşir neir değilsen, root ihtiyacın yoksa ( programlar vs ) bence hiç bulaşma.
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.