Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben genelde 7 saat üzeri ekran açıyorum, herhangi bir tasarruf çabasına girmeden, daha önce de söylemiştim. Mesela şuan şarjım %76,ekran sürem 2 saat 25 dakika . Ancak android sistemi %17 pil tüketmiş görünüyor. Günün sonunda da %20 küsürlerde oluyor.

Ancak ekran süresinde bir kayıp yaşamıyorum ben. Belki bizim sürümde böyle görünüyordur olabilir mi? Diğer arkadaş hangi sürüm kullanıyor bilemiyoruz tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _botturgec_

Hocam ben genelde 7 saat üzeri ekran açıyorum, herhangi bir tasarruf çabasına girmeden, daha önce de söylemiştim. Mesela şuan şarjım %76,ekran sürem 2 saat 25 dakika . Ancak android sistemi %17 pil tüketmiş görünüyor. Günün sonunda da %20 küsürlerde oluyor.

Ancak ekran süresinde bir kayıp yaşamıyorum ben. Belki bizim sürümde böyle görünüyordur olabilir mi? Diğer arkadaş hangi sürüm kullanıyor bilemiyoruz tabi.

Benim takip edebildiğim kadarıyla Developer sürümlerde Android ve Android sistemi daha az enerji harcıyor. Ben de son sürüm global developer kullanıyorum ve ekran süresi gayet tatminkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni özellikler gayet güzel görünüyor, istersen biraz bekle ilerleyen günlerde kullanıcı yorumlarına göre geçersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: electradio

Ayarların içinde Uygulamalarım kısmında en altta "dokümanlar" ı "etkileşir" olarak denediniz mi?

Tamam hocam şimdi oldu, dökümanları devre dışı bırakmışım sanırım, ne zaman hangi ara yaptım onu da hiç hatırlamıyorum, teli alalı daha 2-3 gün oldu, o kadar çok şey karıştırdım ki, bi yanlışlıkla onu kapatmışım sanırım, şimdi düzeldi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draconist -- 20 Ekim 2016; 21:50:51 >
  • draconist kullanıcısına yanıt
    Dökümanlar uygulaması kullanılmadığında otomatik olarak devre dışı kalıyor, siz bırakmamışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 20 Ekim 2016; 21:49:51 >
  • Global rom varken root yapamıyor muyuz peki? Bu yüklü gelen google filmler, google play vb kullanmadığım uygulamaları kaldırmak istiyordum.
    Sizinle ilgili degil kendi kendine devre disi kaliyor

• S.a arkadaslar global developer rom yükledim bl kilidini acmak için fakat 50 de hata aliyorum cihazinkonumu falan bulundu sim kart etkin değil o yüzden oluyor olabilir mi acaba ve bu android 6 olduğu için global kararli roma geçiş yapmak imkansiz mi bi yolu var mi ?

kalddırabilirsin. root yapıp unistaller yüklersen kalkıyor ama şyle bişey var. global developer 6.9.9 sürümünde o programları kaldıırnca ( sadece google uygulamaları oda google play filan hariç sizin dediğiniz kullanılmayan programlar ) bozuluyrdu tekrar frmat atıyordum bende eu rom yükledim yeni sürümde inş düzelmiştir denemedim kullananlara sormak lazım..
  • Beyler parmak izi tarayıcısı baskıya ne kadar dayanıklıdır ? Her eline alan orayı deniyor denerken de bastırıyor. Sanki biraz içeri doğru girmiş gibi . Ordan toz fln girer diye korkuyorum .En sonunda gizlicem orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Hiç sormayın ya her eline alan parmak izine bi zorluyor. 2 kez başıma geldi napiyon diye kalkıştım hemen.
    Kimseye veriyorum cihazı artık.

Bende vermemeye çalışıyorum ama bazen olmuyor. İnşallah sıkıntı çıkarmaz ileride
  • Az dedin hocam. Ben yaklaşık 33 gündür kargo bekliyorum hala gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ridooo kullanıcısına yanıt
    YouTubeden bakımda hocam videolara, Sensörünü çift taraflı bant + siyah bir bant tutuyormuş,kolay kolay bırakacak gibi durmuyor. Çıkarmak için bile bayağı çöküyor sensöre adam.Sadece bantlarını yenileyerek parça değiştirmeden düzeltilebilir çıkarsa sensör, kırılırsa tabi yapacak birşey yok.(Cihazın tam sensörün üstüne düşmesi lazım bence kırılması için arkasında metal plaka var sensörün,parmak hareketi ile en fazla yerinden çıkar yani bence.)
    Tabi tedbirli olmakta fayda var.

Ekleme: bilgi kirliliğini önlemek amacıyla diğer mesajlarımı sildim bu konuyla ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 21 Ekim 2016; 1:37:08 >
    Titanium backup ile devre dışı bırak, Android 6.0 da sistem uygulamalarını silince sorun çıkarıyor.

• Hocam benim aldigim kisi malum yontemle kaydetmis bu durumda bootloader im acik midir acaba? Acik olup olmadigini nasil anlarim? Ekrana cift tiklama ile acmak icin kernel yuklemek istiyorum yoksa kurcalamayacagim ama :)

• Ornek resim
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 21 Ekim 2016; 7:37:01 >
  • Tamamdır hocam teşekkürler. Bende bakim bu sensöre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ilk mesajda 4g 800mhz ve 900mhz bandı yazmıyor. Kırsal alanda 4g de sıkıntı yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Arkadaşlar ilk mesajda 4g 800mhz ve 900mhz bandı yazmıyor. Kırsal alanda 4g de sıkıntı yaşayan var mı?

800 bandı olmayan her cihaz gibi bunda da 4g problemi var. İl merkezinde bile 4g zor görüyorum ama aynı hatla farklı telefonda ilçe merkezinde bile sıkıntısız 4g kullanımı sağlıyordum.

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.