Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: celik44

Ekran suresi nasil
    Bu mesaja eklenen görseller:

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Hangi sürümü kullaniyorsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murratca

hocam benimki çok daha az. ama android ve android sistem toplam en az yüzde 40 harcıyor sorunum burada sanırım. 3-4 saat ekran süresi anca alıyorum.

Hadi ya senin baya kötümüş ya benimki bile az 8.30-9 saat alanlar var

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    walla hocam twrp yüklenmiş almıştım. daha sonra full format attım. artık telden twrp dahil her şeyi silip herşeyi tamamen fabrikadan çıkmış gibi yapmanın yolu var ise birde onu denim diyorum. yoksa da kısmet artık yapacak bişey yok.
  • Android 6.0 beta 6.7.21 romda Xposed kullanabilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murratca

walla hocam twrp yüklenmiş almıştım. daha sonra full format attım. artık telden twrp dahil her şeyi silip herşeyi tamamen fabrikadan çıkmış gibi yapmanın yolu var ise birde onu denim diyorum. yoksa da kısmet artık yapacak bişey yok.

Valla hocam inşallah düzelirde senfe rahstlarsin ben benimki az geliyor bi twrp kurup temiz kurulum yapayim diyordum da ya benimki de bozulursa diye tereddüt etmeye basladim simdi

• Evet fabrika çıkışı hale getirebilirsin.Mi flash programı fastboot romunu flash all diyerek herşey silinecek.En çok tavsiye edilen 7.2.5 ve 6.5.19 sürümlerinden birini yükleyin.
    Linkleri de vereyim.
    http://bigota.d.miui.com/V7.2.5.0.LHOMIDA/kenzo_global_images_V7.2.5.0.LHOMIDA_20160129.0000.14_5.1_global_198b11f5b2.tgz
    http://bigota.d.miui.com/6.5.19/kenzo_global_images_6.5.19_20160509.0000.21_5.1_global_bdfcfdacd2.tgz
    İlk sayfada nasıl kuracağınıza dair anlatım var (★★★ MiFlash İle Stok Rom Kurulumu ★★★)
  • genclik17 kullanıcısına yanıt
    hocam bakma benimki numunelik : ) forumda benim gibi bir kaç kişi ya var ya yok. sen ne yapmak istiyorsan yap. güzel telefon bu sorunlara rağmen. araştrıp bakacam inş. twrp dahil gitsin herşeyi ben sıfırdan yapim maksat belki düzelir.
  • 61last kullanıcısına yanıt
    peki imei gidermi ? bu konuda bilginiz var mı ? teşekkürler şimdiden. ayrıca hepsini sil dedikne sonra nasıl yol izleyecem sonuçta twrp gidecek. bootloader kiliinden tut ta root lamaya kadr hepsini tekrar mı yapmam lazım ? ilk sayfadaki gibi yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 2 Ağustos 2016; 0:57:39 >
  • Ben de ekremce hocamın hazırladığı yöntemle imei attım.Bu yöntem kalıcıdır.Farklı yöntemlerinde kalıcı olacağını düşünüyorum.Ben çokça mi flash ile rom attım ,imei hiç silinmedi.
    Bootloader kilidiniz açıksa(Sizin ki açık galiba) bir daha kapanmıyor(Bazı istisnalar var,onlarda belirtiliyor zaten)
    Mi flash ile fastboot romu kurarsanız twrp silinecektir. Eğer tekrar root olmasını isterseniz sanırım tekrardan twrp yükleyeceksiniz.
    Siz stock rom kurup sorunlarınızın tekrar edip etmediğinize bakın.Sonra ihtiyaç halinde twrp ve root atarsınız.
  • Arkadaşlar merhaba. Su an lg g3 kullanmaktayım çok aşırı ısınmasından ve şarjı gitmemesinden dolayı çok soğudum. Oyun oynamam telefonla genelde yaptığım whatsapp mail snapchat aliexpress internette gezerim . Birde g3 ün anteni çok zayıf çekme problemleri bu telefondada yaşar mıyım ? İnternetter ilanda gördüm 850 tlye sizce nasıl uygun mudur ? Yoksa almanyadan teyzem gelecek 10 gün sonra snapdrogna imei ayarı yapılabiliyor mu ? Acil cevao arkadaşlar yarın bakmaya gideceğim telefona :)
  • Belki de şurada şarj konusunda en sknti yaşayan benim ama kesinlikle al derim. Almanyadan getirebilirsen çok daha ucuz olur. Bende 900 e almıştım imei dahil herşey tamam di.kamera hariç lg den çok daha iyi.

• birolhan1 B kullanıcısına yanıt
    G3 ten geçtim ben. 700 e g3 ü sattım üzerine az miktar ekleyip bunu aldım. Eşekten inip ferrariye bindim resmen
  • whatsapp bildirimlerinde kilit ekran bildirimleri açık olmasına rağmen sadece bildirim ışığı yanıyor , ekranı açmıyor.Sorun neyden kaynaklı?

• 7.1.8 var 7.5.3.0 lhomide yukliyimmi nasil sorunlar varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyWar

teli edl mode aldım, miflash hata veriyor, edl mode den nasıl çıkıyoruz

miflash hata verdiği için tuşları kurcaladım, ses kısma açma tuşlarına falan basıyordum ondan sonra aygıt yöneticisinde bağlantı gözükmesine rağmen (Qualcomm HS-USB QLoader olarak) miflash programı teli görmemeye başladı. bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 2 Ağustos 2016; 9:31:57 >
  • SpyWar kullanıcısına yanıt
    edl modundan cikmak icin guc tusuna basili tut 10 saniye kadar.mi logosu geldikten sonra telefon acilir zaten.

• Brick olan cihazları kurtarma anlatımı konuya eklenmiştir

Düzeltilmesi ve eklenmesini istediğiniz konuları lütfen bildiriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 2 Ağustos 2016; 11:20:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hangi surumdesiniz neleri denediniz tam olarak bilmiyorum ama deepsleep sorunu icin 7.3.2.0 surumunu yukleyin. Fastboot rom indirip miflash ile flash all diyin yuklerken.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozon3

7.1.8 var 7.5.3.0 lhomide yukliyimmi nasil sorunlar varmi

LHOMIDE yüklemeyin hocam o bizim cihaz için değil. Taiwan special versiyon için o.

• çok denedim ne mi logosu geliyor ne de fastboot mode ye alabiliyorum teli. miflash ı kaldırıp tekrar kuracağım, birde böyle deneyeyim. ilginçtir telefon pc ye bağlı görünüyor yani edl modda duruyor ancak miflash görmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.