Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet karışık geldi bana da işyerinde ki Windows XP'de yapamadım, Tabletimdeki Windows 10'da yapamadım sonra eve gelip Windows 10'lu masaüstü bilgisayarımda dikkatimi toplayıp adım adım anlatılanları yaptım ve oldu çok şükür. Mediatek ve Kirin işlemcilere alışığım ama Snapdragon epey zormuş. Telefon geldiğinde yapamazsanız ayrıntılı anlatım yaparım..

Ben sahibinden/n11/sanalpazar gibi sitelerde takipteydim oradan bulup aldım, zamanla getiren çoğalır ve fiyat düşer, sizde oralardan takip edebilirsiniz, talep çok olduğu için ilanlar kısa süre kalıyor..@mercan2317

Bu arada bootloader kilidi açılmış, twrp yüklü Redmi Note 3 Gold 3/32 GB var elimde bir aylık, kılcal dahil çizik yok. Temperli cam korumalı.. İsteyen olursa 800 TL'ye satabilirim forumda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 26 Mart 2016; 0:11:50 >
  • Teşekkür ederim felixamor hocam cihaz aksilik olmazsa yarın yani bugün ulaşır elime ben kesinlikle yapamam ilkdefa xiaomi bir cihaza bu işlemleri yapmam çok zor hele çeviri yeteneğimi hiç saymıyorum bile eskiden yardımlarınızı çok gördüm hakkınızı helal edin ama güzel bir anlatımla halledersiniz bu işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    Zaten piyasada bulunamayan bir telefon, bulunca da kaçırmak istemiyorum

Eğer ilanımdaki telefon satılırsa hemen irtibata geçeceğim hocam sizinle
  • Rica ederim yardimim dokunduysa ne mutlu..

• Sifir kutulu sekilde satan var arkadaslar 900 tl almak isteyen varsa mesaj atsin satan kisinin numarasinj verem ama 15 gun sonra getiriyor cihazi hasan gibi ama ondan uygun en azindan

• quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

Sifir kutulu sekilde satan var arkadaslar 900 tl almak isteyen varsa mesaj atsin satan kisinin numarasinj verem ama 15 gun sonra getiriyor cihazi hasan gibi ama ondan uygun en azindan

Ben pm gönderdim.
  • devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Edit. Pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 26 Mart 2016; 20:31:48 >
  • Mrb arkadaşlar sizden bir tavsiye bekliyorum eşime aşağıdaki cihazlardan birini alacağım karar veremedim
    Mi4s 1350
    Mi note 3 pro 850
    Mx5 miuzu 1000 tavsiyelerinizi bekliyorum

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Ben de arkadaşın numarasını alabilir miyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

Sifir kutulu sekilde satan var arkadaslar 900 tl almak isteyen varsa mesaj atsin satan kisinin numarasinj verem ama 15 gun sonra getiriyor cihazi hasan gibi ama ondan uygun en azindan

Ben de pm alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

Mrb arkadaşlar sizden bir tavsiye bekliyorum eşime aşağıdaki cihazlardan birini alacağım karar veremedim
    Mi4s 1350
    Mi note 3 pro 850

Aslında kendiniz de yazarken sıralamayı yapmışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

Mrb arkadaşlar sizden bir tavsiye bekliyorum eşime aşağıdaki cihazlardan birini alacağım karar veremedim
    Mi4s 1350
    Mi note 3 pro 850

Hocam Mx5 den uzak durun home tusunun cıkardıgı ses gıcık edici nitelikte. Redmi Note 3 Pro f/p telefonu ama esiniz icin uygunlugu tartismali siz daha iyi bilirsiniz tabi. Mi4s guzel ama o fiyata Mi5 32 gb bulabirseniz cok daha iyi olacaktir. Mi5 her turlu kibar ve hizı tartismasiz bi model. Tercih sizin.

• Mi5 benimde aklımda yalnız getirecek arkadaş en erken 15 nisan diyor birde 64 GB az bulunuyor dedi bakalım onunda 64 GB 1800 gibi bi rakamdan bahsette 32 GB 1500 dedi

• Iyi forumlar arkadaşlar...
    Arkadaşlar bu cihazı bende alicam olumsuz yönünü gören varmı bu cihazın...

• beyler telefonu yeni aldım. Güncelleyici Uygulaması İle Yazılım Yükleme ile buradaki romu yükledim
    http://en.miui.com/download-301.html#438 ( versiyon bu idi. global Version: V7.1.8.0.LHOMICL

sonra kendi otomatik güncelleme buldu versiyon v7.1.20.0 oldu. şimdi telefonu türkçeye getirmek için ne yapmalıyım?
  • ConroeMAC kullanıcısına yanıt
    Keşke herkes sizin gibi düşünse. İlla alacağım bu cihazı kaç lira olursa olsun modundakiler oldukça bunların ekmeğine her saniye yağ sürülüyor.
    Gümrük sıkılaştıktan sonra kar paylarını yükselttiler. Üstelik dolarda düştü. Çifte vurgun. Vicdansızlık kibar bir kelime bence.

Bu ülke maalesef tezatlar ülkesi. Kullanmak için telefon alamazsın "YASAK" der. "Ben sana VENÜS yaptım onu kullanacaksın" der. Ama adam vergisiz algısız vurgun yapar dokunan yok.
    Peki bu yerel kanallarda satılan 100 liralık çin telefonları nasıl geliyor. Buna vergi almış olsa 100 liraya satabilir mi?
    Birileri vergisini verir, kaçak elektriğin payına düşeni faturasına geçirilir vs. vs. ama diğer tarafta adam ülkenin başkentinin yüzlerce yerinde kaçak sigara satar, hemde mağazalarda. Kimse kılını kıpırdatmaz. Üstelik bu mahlukatlar devleti kabul etmez, bayrağı kabul etmez, gerektiğinde örgüte desteğini verir, ama kılına zarar gelsin devlet baba hemen oradadır maddi manevi gereken neyse yapılır.

Velhasıl neremiz düzgün ki biz bu satıcıların vicdanlı olmasını bekliyoruz.
  • ancora kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ancora

Keşke herkes sizin gibi düşünse. İlla alacağım bu cihazı kaç lira olursa olsun modundakiler oldukça bunların ekmeğine her saniye yağ sürülüyor.
    Gümrük sıkılaştıktan sonra kar paylarını yükselttiler. Üstelik dolarda düştü. Çifte vurgun. Vicdansızlık kibar bir kelime bence.

Bu ülke maalesef tezatlar ülkesi. Kullanmak için telefon alamazsın "YASAK" der. "Ben sana VENÜS yaptım onu kullanacaksın" der. Ama adam vergisiz algısız vurgun yapar dokunan yok.
    Peki bu yerel kanallarda satılan 100 liralık çin telefonları nasıl geliyor. Buna vergi almış olsa 100 liraya satabilir mi?
    Birileri vergisini verir, kaçak elektriğin payına düşeni faturasına geçirilir vs. vs. ama diğer tarafta adam ülkenin başkentinin yüzlerce yerinde kaçak sigara satar, hemde mağazalarda. Kimse kılını kıpırdatmaz. Üstelik bu mahlukatlar devleti kabul etmez, bayrağı kabul etmez, gerektiğinde örgüte desteğini verir, ama kılına zarar gelsin devlet baba hemen oradadır maddi manevi gereken neyse yapılır.

Velhasıl neremiz düzgün ki biz bu satıcıların vicdanlı olmasını bekliyoruz.

Bu çakallar forumda bir yaygara kopartılar

Gümrükten artık telefon geçirmek mümkün değil diye

İşleri azaldı çünkü herkez + komisyon vermek yerine şansını deniyordu

Şu aralarda denetim mi var bilmiyorum telefon geçirmes şansı çok düştü yine alanlar çatır çatır geçiriyor o ayrı mesele

Anında gümrük sorunu çıkınca komisyonlarda yükseldi fırsat bu fırsat

Etik olmasada işi kılıfına uyduran vurgun peşinde

• smiui de artık pro modeline rom cıkmaya baslamıs, tavsiye ederim. her güncelleme aldığında versiyon, burada da yenisini yayınlarlar

http://www.smiui.net/redminote3_kenzo.php
  • telefonu dün aldım elime. Version: V7.1.20.0.LHOCNCL (MIUI7) en güncel çin resmi sürümü yüklü.

global romu aşağıdaki yöntemle yüklemek istiyorum ama hata veriyor

★★★ Güncelleyici Uygulaması İle Yazılım Yükleme ★★★

Telefona yükleyeceğiniz yazılım dosyasını indirin. (Redmi Note 3 Pro Yazılım Dosyaları)
    İndirdiğiniz yazılım dosyasını telefonun hafızasına atın.
    Telefonda yer alan "Güncelleyici" (Updater) uygulamasını açın.
    Yukarıda yer alan üç noktaya tıklayın, ardından "Güncelleme Dosyasını Seçin" (Choose update package) seçeneğine dokunun.
    İndirip telefonun hafızasına attığınız yazılım dosyasının yoluna gidip dosyayı seçin.
    Güncelleme işlemi başlayıp telefon 5-6 dakika içinde çalışacaktır. Bu işlem uzun sürebilir sabırla bekleyin.

sinirim bozuldu resmen. ne yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 27 Mart 2016; 22:57:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.