Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Niye ki hocam?En kötü iade alırsınız,eğer çok aceleniz yoksa.
  • Arkadaşlar telefonda yeniyim bir şey öğrenmek istiyorym
    global rom
    kenzo global rom
    ve SphinX rom aralarında ki fark nedir?Hangisini kullanmalıyız açıklayacak arkadaş var mı?Teşekkürler.
  • oguzalpturk O kullanıcısına yanıt
    Mi.com daki resmi romları kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kismetse bende bir kac gune note 3 pro sahibi olacagim snapdragon islemcili olandan daha once samsung note 4 cihazima miui 7 yuklemistim ara yuze cok yabanci degilim merak ettigim ucretli temalari indirebiliyordum note 4ume wsm modulu ile orj xiomi cihazinda nasil bu temalari kullanabiliriz

• Arkadaşlar cihazı alma arifesindeyim bir tanıdığım cihazın ekran ve kasasında sorun olduğunu söyledi böyle bir sorun var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • temhemrime kullanıcısına yanıt
    cihazda kronik bir sorun yok hocam.
  • Peki hocam saolun inşallah alıcaz şu cihazı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir tek ben mi yaşıyorum bu sorunu acaba, hangi pc de denediysem "burada komut istemi aç" seçeneği çıkmadı. ne yaptımsa adb klasörü içinde komut istemi açamıyorum. Bunun başka bir yolu yok mu? win7 win8 hepsi 64 bit denemediğim kalmadı.?

Uzaktan yardımcı olacak forumdaş var mı acaba? teşekkürler
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    özelden ıd şifre atın
  • Aveada 4,5 g durumunuz nasıl? 2 gündür hep 3g .Tabi yasanilan yerde onemli. 800 band hikayesi her halde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce sahibinden.com dan alan oldu mu?

Güvenilir satıcı önerisi arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 12 Haziran 2016; 14:30:45 >
  • Turkiye de bataryası bulunabilir mi?

Malum 1-2 seneye batarya performansı min %30 düşüyor.

Şimdiden alıp saklamak lazım ama beklerken işi biter mi?
    http://m.aliexpress.com/item/32660458455.html?aff_click_id=7e9135154912491580454a8042651b34-1465694610577-04300-UneMJZVf&aff_platform=y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 12 Haziran 2016; 14:50:39 >
  • eskiyapar E kullanıcısına yanıt
    Bende 4g sorunu yaşıyorum aynı yerde başka telefonlar çekerken benim tel çekmiyor ama merkezi yerlerde çekiyor sıkıntı yok sıkıntı daha kenar yerlerde o da dediğiniz gibi 800 mhz olayından kaynaklanıyor galiba hattım tt

• Arkadaşlar xiaomi redmi note 3 pro ile letv x620 arasinda kaldim sizler ne dersiniz.xiaomi yi tavsiye eder misiniz?

• Ekrem hocamdan Allah razı olsun Mübarek Ramazan ayında ne sevaba girdin kardeşim
  • http://m.geekbuying.com/item/XIAOMI-Redmi-3-Pro-5-0inch-HD-4G-LTE-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-616-Octa-Core-1-5-GHz-Android-5-1-13-0MP-Touch-ID-Fast-Charge--4100mAh---Dark-Gray-364764.html

Pro olanı bu oluyor değil mi? Ayrıca geekbuying den daha önce alışveriş yapmadım, sağlam mıdır acaba? Oneplus One kullanıyorum. Buna geçmeli miyim sizce de?

• quote:

Orijinalden alıntı: cuneyd01

http://m.geekbuying.com/item/XIAOMI-Redmi-3-Pro-5-0inch-HD-4G-LTE-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-616-Octa-Core-1-5-GHz-Android-5-1-13-0MP-Touch-ID-Fast-Charge--4100mAh---Dark-Gray-364764.html

Pro olanı bu oluyor değil mi? Ayrıca geekbuying den daha önce alışveriş yapmadım, sağlam mıdır acaba? Oneplus One kullanıyorum. Buna geçmeli miyim sizce de?

Bu değil kardeşim bu redmi 3 pro,ekran ve bazi özellikleri daha dusuk.
    Doğrusu bu

http://m.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Dark-Gray-362397.html

• Sıfır 3/32 beyaz.dükkanıma bakabilirsiniz..
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Sizden de Allah razı olsun hocam
    İyi günlerde kullanın
    Hayırlı günler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.