Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazı sıfırladım düzeldi yedekleri almıştım kendi programıyla bilgisayara attım şimdide yedeklerimi nasıl yüklicem bulamıyorum dosyayı seçme gibi bişey yok. 8.2 otodan gelmişti şarj süresi 2 saat düştü en kötü ram kullanımıda 1.6lardan 1.1-1.2ye düştü şarj önemli oldugu için 8.1.6ya döndüm
  • Arkadaşlar global developer 7.4.25 kurulu. marketten indirdiğim uygulamalar iniyor hoş güzelde yüklemesi çok uzun sürüyor öyle bir kaç dakikada değil bidiğin 10-15 dakika en az. bu sorunu yaşayan var mı ? çöüzüm varmıdır? temiz kurulum yapmıştım sonra 7.4.25 i oto dan geld ama bir önceki temiz kurulumda da aynı sorun vardı ...
  • mudur1998 kullanıcısına yanıt
    Valla en son bu işlerle uğraştığımda elimde htc one x vardı. undervoltage denemeleri yapıp batarya ömrünü bayağı artırmıştım. Ama bu telefonda o riski alamam gibi kullanıp memnun olan batarya ömrüne odaklı kernel ayarını yapan vardır belki diye sordum. Xiaomi eu kullanıyordum zaten 7.2.24 te kalmıştım. performanstan memnunum fakat bataryayı çabuk yiyor sanki 4000mah değilmiş gibi.

edit. stabil olanı demişsiniz bir bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 1 Mayıs 2017; 14:22:0 >
  • 8.2.2.0 geri çekilmiş galiba sitesinde 8.1.6.0 görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnescapabLe

8.2.2.0 geri çekilmiş galiba sitesinde 8.1.6.0 görünüyor

Geri çekilmedi hocam,http://en.miui.com/thread-508000-1-1.html burada var.
  • Döndüm dolaştım yine miui 7 ye geri döndüm. Şarj için bazı şeylerden ödün vermek lazım yapacak birşey yok

• I get this on facebook. Things like this are not prohibited right?

Lie Jun: Redmi Note 3 - Nougat - Sign this petition!

https://www.change.org/p/lie-jun-redmi-note-3-nougat?recruiter=630856589&utm_source=share_petition&utm_medium=whatsapp

• ertanx kullanıcısına yanıt
    Burda 8.1.6.0 görünüyor

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=301&mobile=no

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Döndüm dolaştım yine miui 7 ye geri döndüm. Şarj için bazı şeylerden ödün vermek lazım yapacak birşey yok

Twrp üzerinden mi döndünüz? Sürüm değişikliklerinde cihaz brick oluyor diye okumuştum. Hangi sürümde şarj daha çok gidiyor miui 7de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganozlu -- 1 Mayıs 2017; 21:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganozlu

quote:

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Döndüm dolaştım yine miui 7 ye geri döndüm. Şarj için bazı şeylerden ödün vermek lazım yapacak birşey yok

Twrp üzerinden mi döndünüz? Sürüm değişikliklerinde cihaz brick oluyor diye okumuştum. Hangi sürümde şarj daha çok gidiyor miui 7de

Zcx twrpden full wipe yaparak kurdum reboottan sonra kendi kendini resetlemeye başladı 1 sn mi yazısı görünüp gidiyordu. Bootloader kilidinin kapandığını farkettim tekrar mı unlock tool ile açtım telefon sorunsuz açıldı. 7.3.7.0 kurulu. Şuana kadar gayet iyi

• Hocam biri resmi rom sayfası, diğeri resmi forumu. Geri çekilseydi, resmi forumundan açıklama yaparlar ve linkleri kaldırırlardı. Forumlarında kullanıcıların koydukları rom linklerine hemen müdahale edip kaldırıyorlar. Bu olay diğer modeller içinde geçerli. Forumda üst ve son versiyon var, rom sayfasında ise bir önceki rom var.

Çinlileri anlamak zor.
  • Garip şekilde 7.5.2 gelmiş. Acaba neden salı salı rom çıktı. Acaba neler yeni. Forumda konusu da yok. (ben göremedim)
  • Ekran koruyucu önerisi olan var mı? 10-15 tl lik koruyucu cam almayı düşünüyorum.

• Arkadaşlar daha önce 8.2.1 den 8.1.6 ya otadan gectigimi söylemiştim şimdide yine otadan 8.2.2 den 8.1.1 e geçiş yaptım bu nasıl oluyor anlayabilmiş değilim ama sürümü düşürdüm

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Sanırım 8.2.2.0'dan memnun olan tek kişi benim :D

Ben herhangi bir sorun yaşamadım. Pil süreleri 8.1.6.0 ile hemen hemen aynı. Ram yönetimi biraz kötü evet ama telefonu her gün kapatıp açarsanız sorun kalmıyor.

Ayrıca 8.2.2.0 daha akıcı ve en en önemlisi parmak izi ile kilit açınca titreme saçmalığı yok. Sırf bunun için bile 8.1.6.0'a dönmem :)

• bu yazılm sürümünün modeli neden düştü bilen var mı ? 8.2 li bi sürüm var indir diyorken şimdi 8.1 li bişey öneriyor telefon :)
  • developer e 7.5.2 geldi 3m tı zaten. stabilizasyon yazmışlar sadece. oto dan güncelledim. değişiklik yok tabi ama uygulamaların güç kullanımı gitti : ) öyle bir seçenek kalmadı. yada güç tasarrufu ultra yok bilmem ne gibi seçeneklerde kalkmış : ) düzelteceğine bozuyor bu miui. telefonun tek kötü yani yazılımın ister stabil ister developer kesinlikle tam oturmaması. her zaman bug var. developer da sorun çıkar amenna ama global dan bıktığımdan developera geçmştim. developer ın beklemede şarj yeme olayı daha az ram yönetimi çok daha iyi.
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    forumda konusu vardı soru sormuşlar cevap olarak stabil sürümdeki haline geri döndü denmiş
  • agritux kullanıcısına yanıt
    stabil sürümde uygulamalrın arka planda nasıl davranacağını seçme yok mu ? yada güç seçneği seçme ? benimki ultimate deydi. biraz kötü olmuş bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsengineer

developer e 7.5.2 geldi 3m tı zaten. stabilizasyon yazmışlar sadece. oto dan güncelledim. değişiklik yok tabi ama uygulamaların güç kullanımı gitti : ) öyle bir seçenek kalmadı. yada güç tasarrufu ultra yok bilmem ne gibi seçeneklerde kalkmış : ) düzelteceğine bozuyor bu miui. telefonun tek kötü yani yazılımın ister stabil ister developer kesinlikle tam oturmaması. her zaman bug var. developer da sorun çıkar amenna ama global dan bıktığımdan developera geçmştim. developer ın beklemede şarj yeme olayı daha az ram yönetimi çok daha iyi.

Aynısı bana da oldu.EU romlar gördüğüm kadarıyla stabilite ve şarj konusunda daha iyi.Ben tekrar EU stabil yükleyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.