Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rn3p telefon durduk yere şarj sorunu çıkardı. kabloyu takıyorum, takılı kalmasına rağmen sanki çıkarıp takmışım gibi sürekli şarjı kesip baştan başlatıyor. bazen hemen yapıyor bazen 5 10 sn sonra.

kapatıp 10 sn powera basınca uzun süren bir açılış işleminden sonra 1 kere düzeldi ama sonra işe yaramadı.

başına bu tipbişey gelen veya sorun ne olabilir diye önerisi olan var mıdır ?
  • Benim başıma geldi. Sürekli kabloyu takıp çıkarmış gibi oluyordu. Hatta bir süre sonra kesildi sonra tekrar başlamıştı. Ben şarj girişimi temizledim şimdilik sıkıntı yok. Küçük bir iğneyle dikkatlice temizleyip bir kontrol edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @lnescapabLe
    @ahmet ferid
    @Mordecaí

saolun arkadaşlar.halloldu
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Benim başıma da geldi bu olay. Şarz bordunu değiştirdim düzeldi. AliExpress te 2 dolar gibi birşeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • roce kullanıcısına yanıt
    Ridooo kullanıcısına yanıt
    bi ara link verebilir misin ? yanlış ürün almayalım

@Ridooo, onu denedim ama bişey çıkmadı içinden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 20 Aralık 2017; 11:5:57 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Benimkinden baya pislik çıkmıştı En kısa zamanda çözersin İnşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wigle W kullanıcısına yanıt
    eevet hocam o şekilde yapılıyor. ben memnunum tek sıkıntı arada deep sleep e girmemesivar kapatıp açıyorum düzeliyor ama neden böyle oluyor anlamadım henüz.
  • Arkadaşlar Merhabalar

Kardeşime telefon alıcam. Redmi note 3 Pro ve redmi note 4 arasında kaldık. İnceleme videolarında note 3 pro daha hızlı ve kamerası bize daha iyi geldi. Sizce ne yapmalı güncel cihazı mı almalıyız. Kardeşim oyun oynamaz sadece dizi film ve sosyal medya takılır. Arada resim çeker. Bunların haricinde önerebileceğiniz var mı?

Redmi 5a prime gördük Birde

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Note 3 pro sıfır bulamazsınız (note 3 mtk ve sd işlemcili iki modeli var dikkat edin)

Note 4x tavsiye ederim yeni ve güncel cihaz Android 7 aldı.

Redmi 5a modeli yerine Redmi 4x modeline bakın alt modeli ama daha iyi cihaz.

• Kamerası kötü note 4 ün note 3 pro ya göre.

Güncel cihaz olması çok fark etmez öylr güncelleme geldi gelmedi takmaz.

Bu cihazı alırsak kaç sene idare eder. 1 sene sonra çöp olur mu? Eğer öylr bir şey varsa note 4 alalım

Ben ilk çıktığında aldım 2 yıl oldu neredeyse bir sıkıntı yaşamadım.

Note 4 değil Note 4x e bakın.

Aynen katılıyorum redmi note 4 redmi note 3 proya göre çok yavaş.Bulabilirseniz note 3 pro alın .
  • ayhanst A kullanıcısına yanıt
    Sıfırını bulamayacağı için note 4x tavsiye ediyorum.

Sıfır bulabilirse note3 pro tabiki daha iyi

• Niye 4x acaba. 4 öneriyordu herkes

• şu facebook messenger'ı offline tutmama rağmen milletin beni online görmesi sıkıntısı hala düzeltilmedi mi?

yok mu bunun bir yolu hala?

• Miuiturkiye den zuperm arkadaşımızın yaptığı çalışmalar sonucunda turkcell volte servisini bizim telefonda çalıştırmayı başardım.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/volte-gelistirme-yardim.16590/

• Redmi note 3 telefonumda, aramalarda karşidaki kişinin sesini zor duyuyorum. Uyarı yapinca karsidaki yuksek sesle konusursa daha iyi geliyor. Acaba hoparlor filan mi bozuluyor.

• mmengi kullanıcısına yanıt
    hocam ben vodafone kuanıyorum. volte etkin değil mi zaten. etkin görünüyor da? nitrogen 8.1 kullanıyorum?
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    Normalde Etkin değil bende nos 8.1 deyim kaldı ki hiç bir romda etkin olmuyor türk hatlarında. Üst barda volte ibaresi geliyor mu sizde ?

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• mmengi kullanıcısına yanıt
    :D:D hayır hocam. ayarlar>ağ ve internet > mobil ağ > geişmiş altında bulunangeliştirilmiş 4g lte modu açık olduğundan çalışyıor zannediyrdum şu ana kadar. çalışmıyor muymuş yani ? nasıl açarız. kullanımda farkettiriyormu knedini ? hocam bide siz yapmışsınız madem oradaki terimlere aşina olmayanlar için daha açıklayıcı yapabilir misiniz ? tşker şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsengineer -- 24 Aralık 2017; 18:12:15 >
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.